Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tabletki poronne

20 lut 2014 - 10:20:11

Cytat
kinia009
Cytat
michalina340
Cytat
burbony
No to zes sie wkopała. Skąd jestes? To sprawdzi sie czy to prawdziwa policja czy ktoś chciał tylko ciebie nastraszyć.


niby jak to się sprawdzi?

KONIEC WĄTKU

jak chcesz zakończyć wątek to musisz do modki jakiejś napisać,żeby zamknęła bo tak to nic nie da.

masz jakiś kontakt do nich?

tabletki poronne

20 lut 2014 - 10:39:42

Co Ci wogóle dziewczyno szczeliło do Głowy !!! pisać takie rzeczy w internecie , jak ci Policja zapuka do domu to nie będzie ,że to był głupi żart albo mi sie nudziło i se napisałam . To ,że wykasujesz to z internetu nie znaczy , że tego nie ma , wszystko da sie odzyskać ,moga cię oskarzyć o wyłudzanie albo o sprzedawanie nielagalnych substancji i nie ważne czy je masz czy nie ale je oferujesz !!! na przyszłośc puknij sie najpierw w łeb ze dwa razy i pomyśl !!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-20 10:40 przez vipstyle6.

tabletki poronne

20 lut 2014 - 10:45:40

Policja nie pisze głupkowatych maili z zastraszeniem tylko działa od razu namierzajać jesli juz to po pierwsze, a po drugie dziewczyno nie stresuj sie tak bo jesli dojdzie do przesłuchania to i tak wyjdzie ze sobie głupio zazartowałas. Za głupote sie płaci niestety

tabletki poronne

20 lut 2014 - 10:49:41

Moge dostać ostrzeżenie za to, ale trudno. Jesteś kompletną idiotka ? Jeśli to nie prowokacja i na prawdę chciałaś sobie tylko pożartować to gratuluję głupoty... Skąd w ogóle ludziom się takie pomysły rodzą w głowach ? Mam nadzieje, że jeśli ktos mailem chciał Cie tylko nastraszyć to poszedł też na policje.. Dostaniesz nauczkę i będziesz 10 razy myślała zanim coś zrobisz.. Kompletny debilizm

tabletki poronne

20 lut 2014 - 11:08:19

Ja myślę, a nawet jestem pewna, że to policja.
Przeważnie od razu wpadają na chatę, ale czasem nawiązują kontakt, żeby zwyczajnie sprawdzić, czy mają do czynienia z głupią małolatą, czy z jakimś wyjadaczem (wtedy muszą jeszcze dodatkowo zabrać ze sobą brygadę antyterrorystyczną).
I nie wpadają z samego rana tylko lekko po południu, bo muszą mieć na to wszystko zezwolenie, procedury trochę trwają.
Lepiej spuść za wczasu w toalecie wszystkie podejrzane tabletki, jakie masz w domu (zwłaszcza te przeciwgorączkowe, bo oni je mylą z tabletkami gwałtu)
A najlepiej dla Ciebie, gdybyś szybko sformatowała komputer, albo wyjęła dysk twardy i schowała gdzieś (np w mikrofali, za jakimś starym żarciem, tam Ci nie zajrzą)
Jeju powodzenia, ja bym się bała..

tabletki poronne

20 lut 2014 - 11:13:24

no właśnie jesteśmy narodem który nie mysli o konsekwencjach swoich działań tylko działa :(

tabletki poronne

20 lut 2014 - 11:16:06

według mnie sprzedaz takich tabletek jest nielegalna to przestępstwo posądza cie o handel środkami na aborcje

tabletki poronne

20 lut 2014 - 11:35:13

ale ja tych tabletek nie sprzedawałam ani nie mam takich tabletek w domu!

tabletki poronne

20 lut 2014 - 11:38:55

No i teraz będziesz musiała to udowadniać na policji, a później w sądzie.
Po co było się bawić?
Nie masz znajomych prawników? Musisz się przygotować, a najlepiej jak będziesz miała dobrego adwokata.

tabletki poronne

20 lut 2014 - 11:42:41

przecież żadna policja do Ciebie maila nie napisała, dziewczyno ogarnij się. tak jak Ty zrobiłaś sobie "żarcik" tak ktoś zrobił żarcik Tobie.

tabletki poronne

20 lut 2014 - 11:43:01

Cytat
karolka324
No i teraz będziesz musiała to udowadniać na policji, a później w sądzie.
Po co było się bawić?
Nie masz znajomych prawników? Musisz się przygotować, a najlepiej jak będziesz miała dobrego adwokata.


Myślicie że to była policja?
Cytat
beatrx
przecież żadna policja do Ciebie maila nie napisała, dziewczyno ogarnij się. tak jak Ty zrobiłaś sobie "żarcik" tak ktoś zrobił żarcik Tobie.

ale teraz dziewczyny mnie tu straszą:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-20 11:43 przez michalina340.

tabletki poronne

20 lut 2014 - 11:46:45

Cytat
michalina340
Cytat
karolka324
No i teraz będziesz musiała to udowadniać na policji, a później w sądzie.
Po co było się bawić?
Nie masz znajomych prawników? Musisz się przygotować, a najlepiej jak będziesz miała dobrego adwokata.


Myślicie że to była policja?
Przecież już Ci napisałam, że jestem tego wręcz pewna, nie pytaj w kółko o to samo.
Jak się schowasz pod prysznicem albo na balkonie jest nadzieja, że Cie nie znajdą :)

I tak nawiasem mówiąc, nie musiałaś z tego powodu opuszczać dnia w szkole, w gimnazjum się nie wagaruje.

tabletki poronne

20 lut 2014 - 11:51:07

Zdanie "Myślisz, że to była policja" powinno stać się hitem szafiarenki. Tyle razy tutaj padło, że mi z głowy nie może wyjść, budzę się rano, Mama mówi, że nie ma już jajek, bo ktoś zjadł, a ja jej mówię "myślisz, że to była policja?".
Sory, jeszcze się chyba nie dobudziłam bo głupoty bredzę :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-20 12:08 przez kamokanikaka.

tabletki poronne

20 lut 2014 - 11:54:39

Cytat
kamokanikaka
Zdanie "Myślisz, że to była policja" powinno stać się hitem szafiarenki. Tytle razy tutaj padło, że mi z głowy nie może wyjść, budzę się rano, Mama mówi, że nie ma już jajek, bo ktoś zjadł, a ja jej mówię "myślisz, że to była policja?". Sory, jeszcze się chyba nie dobudziłam bo głupoty bredzę :D


oj no stresuje się:(

tabletki poronne

20 lut 2014 - 12:00:23

Boże... ręce opadają...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Beko Kuchenka z piekarnikiem