Obecnie rozmawiamy o:

lody do gastronomi

gorący temat

FARBA A UTLENIACZ

14 minut temu

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 11
zweryfikowana
Posty: 349
Ostrzeżenia: 1/5

tabletki poronne

20 lut 2014 - 13:54:58

A ja tak z ciekawości wpisałam sobie w google "sprzedam tabletki poronne" i jestem w szoku....że takich ogłoszeń jest pełno! Masakra, że w taki łatwy sposób można takie coś kupić!

tabletki poronne

20 lut 2014 - 14:14:51

Cytat
Ewelinaaa8888
A ja tak z ciekawości wpisałam sobie w google "sprzedam tabletki poronne" i jestem w szoku....że takich ogłoszeń jest pełno! Masakra, że w taki łatwy sposób można takie coś kupić!
Jest popyt, więc jest i podaż. To smutny, ale całkiem dobry biznes.

tabletki poronne

20 lut 2014 - 14:24:35

Cytat
karolka324
Cytat
Ewelinaaa8888
A ja tak z ciekawości wpisałam sobie w google "sprzedam tabletki poronne" i jestem w szoku....że takich ogłoszeń jest pełno! Masakra, że w taki łatwy sposób można takie coś kupić!
Jest popyt, więc jest i podaż. To smutny, ale całkiem dobry biznes.

Też wpisałam, to przerażające jak łatwo jest to dostępne, zobaczcie... i nikt z tym nic nie robi...

http:// www. womenonwaves.org/pl/page/702/how-to-do-an-abortion-with-pills-misoprostol-cytotec



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-20 14:25 przez Sex_On_The_Beach.

tabletki poronne

20 lut 2014 - 14:25:32

nie nie zgarneli mnie jeszcze, a gdybyście wiedziały ile kobiet chce to zrobić masakra, ja nic nikomu nie sprzedałam bo nie mam takich tabletek.
Ale setki kobiet do mnie pisały

tabletki poronne

16 gru 2014 - 23:51:15

Przeczytałam zapewne jak wy wszystkie z ciekawości ten wątek. Może właśnie o to chodziło autorce? Może wcale nie jest taką 12-latką na jaką się kreuje a wytworem współczesnego Internetu? W dzisiejszych czasach można zarabiać na wszystkim, nawet na popularności wątków na forum, nie wspominając o filmach na Youtube. Jeden z autorów filmów na poziomie tego wątku bije rekordy popularności, a co za tym idzie trzepie niezłą kasę - otóż tysiące ludzi ogląda jak koleś gra w jakąś gierę i komentuje ją opowiadając co dzieje się na ekranie, który i tak wszyscy widzą. Po prostu.
Wracając do wątku tabsów. Od razu nasunęło mi się skojarzenie z fałszywymi alarmami bombowymi - przecież nie miałem żadnej bomby! chciałem tylko nastraszyć/zobaczyć co będzie się działo/odwołać klasówkę/zemścić się na niemiłej pani z okienka...takie akcje kosztują państwo grube miliony. A przecież jak problem naszej pseudo 20-latki jest właściwie podobny. Sekunda oświecenia w głowie, akcja, reakcja a potem już tylko strach przed konsekwencjami. Niestety w Internecie nic samo nie znika. Mówi się, że cokolwiek raz wrzucone do Internetu nigdy z niego nie wychodzi! I to prawda. Zawsze znajdzie się ktokolwiek na świecie, kto zapisze sobie naszą fotkę, nasz film, nasze ogłoszenie, czy co tam głupiego nam przyjdzie do głowy pod osłoną "bycia anonimowym". Polska policja doskonale sobie radzi z namierzaniem takich anonimów w sieci. Poza tym służby dysponują specjalnymi programami, które monitorują ruch w sieci pod kątem np. ataków terrorystycznych, monitorowane są ogłoszenia, strony, ba nawet sklepy z chemikaliami na wypadek gdyby ktoś jednak chciał skonstruować bombę w domu. To samo dotyczy innych nielegalnych czy zakazanych działań. Nie robią tego samodzielnie ludzie, mają od tego specjalistyczne oprogramowanie i szybkie wydajne komputery.
Wracając ponownie do sprawy, gdyby to była POLICJA poświęciliby więcej czasu na przyjrzeniu się działalności owej sprzedawczyni tabsów, zgromadzili ewentualne dowody w postaci wymienionych maili, sprawdzili kto się tym tematem interesował, ewentualnie zrobili prowokacje dążącą do sfinalizowania transakcji, a po zgromadzeniu dowodów obciążających wpadliby zapewne nad ranem do pani sprzedawczyni, po drodze zabezpieczając sprzęt komputerowy. Ale jak już napisałam, nikt tego nie robi bez dowodów a ogłoszenie w necie nie jest dowodem popełnienia przestępstwa. Co najwyżej mogą wezwać na komendę w celu wyjaśnienia, również jeśli otrzymaliby taką informację od osoby postronnej (która uprzejmie poinformowała o takim ogłoszeniu i okrasiła info fotkami/screenami).
No cóż za taką nawet nie głupotę, tylko brak logicznego myślenia, brak dojrzałości, brak przewidywania konsekwencji własnych czynów u osoby w tym wieku jest dla mnie PORAŻAJĄCA! Myślę, że należała ci się kobietko chociaż nieprzespana noc. amen.

tabletki poronne

02 gru 2022 - 00:21:57

Jeśli któraś z was zmaga się z problemem nieplanowanej ciąży zdecydowanie polecam Poronne Tam dostaniecie pomoc i w wsparcie. Dziewczyny z tej organizacji was wysłuchają i na pewno nie zostawią samej sobie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-12-02 00:25 przez sosenka955.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Znaleziony różaniec