Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dlaczego tak się dzieje?

17 lut 2014 - 21:41:39

Heeh. Po 5,5 roku związku nakryłam mojego chłopaka na milionach kłamstw jednego dnia...smsy w telefonie w których umawiał się z inna dziewczyna...mowily same za siebie...telefony od znajomych po nocach ze widza go z inna w klubie...powiedzialam dosc! Zerwałam z nim...a teraz połowa znajomych się ode mnie odsunęła...bronią go...mówią, że zachowałam się jak gówniara zrywając i ze i tak do niego wrócę to po co ta pokazówka. Rozmiecie coś z tego??? W życiu już do niego nie zamierzam wrócić po tym co zrobił...nie oszukuję się, nie bedzie łatwo. Ale, żeby znajomi robili coś takiego??? powinni mnie wspierać :(

nie dość, że jestem rozbita, bo straciłam własnie milosc swojego zycia...a mezczyzna ktorego myslalam ze znam okazal sie kims zupelnie innym...zwyklym klamca...to jeszcze oni zaczeli wybierac strone...i to jego :(

dlaczego tak się dzieje?

17 lut 2014 - 21:44:49

tacy z nich "dobrzy" znajomi byli... warci Twojego faceta!

dlaczego tak się dzieje?

17 lut 2014 - 21:46:41

nie żałuj takich znajomych

dlaczego tak się dzieje?

17 lut 2014 - 21:51:28

Współczuję ci, ale odpuść sobie. Ani facet ani znajomi nie są warci twoich łez. Lepiej że wszystko wyszło teraz, bo czym później tym gorzej. Na pewno pojawią się w twoim życiu odpowiednie osoby. A na takich...lać;-)

dlaczego tak się dzieje?

17 lut 2014 - 21:52:47

I po co to 'heeh' na początku wiadomości? Piszesz nieskładne zdania, za dużo pytajników, wykrzykników i kropek. Najpierw się uspokój i poukładaj myśli, a poźniej zabieraj się za pisanie postów.

dlaczego tak się dzieje?

17 lut 2014 - 21:53:56

Lepiej mieć jednego lub dwóch znajomych/przyjaciół szczerych niż tysiąc fałszywych. Niech Ci ich nie szkoda, durnie to durnie, poszukaj wsparcia choć w jednej osobie której możesz zaufać. Po takim czasie wiadomo, że będzie ciężko, ale nie pozwól żeby tamta banda głupków widziała jak cierpisz lub żałujesz bo może im o to chodzi. Głowa do góry, będzie jeszcze dobrze :)

dlaczego tak się dzieje?

17 lut 2014 - 21:54:34

no to okazało się jacy to byli znajomi, tylko prawdziwi przyjaciele teraz zostaną z tobą

dlaczego tak się dzieje?

17 lut 2014 - 21:58:22

Ciekawe jak oni zachowaliby się na twoim miejscu . Żenujące podejście z ich strony.

dlaczego tak się dzieje?

17 lut 2014 - 21:59:22

Na spokojnie, przetrwasz to :) Jeśli jesteś pewna że do niego nie wrócisz, może to w końcu zrozumieją. Co nie zmienia faktu, że tacy znajomi to lipa. Ale pamiętaj że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, lepiej być samemu, niż żyć w kłamstwie :)

dlaczego tak się dzieje?

17 lut 2014 - 22:02:13

Nieprzejmuj sie, ani bylym chlopakiem ani znajomymi, niech sobie pogadaja i nie placz przez drania.Czas leczy rany,glowa do gory:-)

dlaczego tak się dzieje?

17 lut 2014 - 22:04:31

Ludzie to czasem się dziwnie zachowują , nie przejmuj się ja też nei rozumiem takiego podejścia . BArdzo dobrze zrobiłaś że go zostawiłaś .Nikt nei zasługuje na kłamstwa , a znajomi jak znajomi w dupie się im przewraca i tyle

dlaczego tak się dzieje?

17 lut 2014 - 22:07:53

Cytat
madmouse
I po co to 'heeh' na początku wiadomości?

przypuszczam, że to mogło być "heej"

dlaczego tak się dzieje?

17 lut 2014 - 22:09:55

Cytat
PastwaLosu
tacy z nich "dobrzy" znajomi byli... warci Twojego faceta!

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

dlaczego tak się dzieje?

17 lut 2014 - 22:11:30

dobrze zrobilas!!! wiedz to. dasz radę to przetrwać, teraz wiesz z kim warto utrzymywać kontakt a z kim nie!

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

dlaczego tak się dzieje?

17 lut 2014 - 22:14:19

dziwnych masz znajomych. Nie żałuj ich utraty, tylko zmień na lepsze modele

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Buty do biegania???