Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

31 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ALTER EGO - odkryj siebie :)

Myślę, że na taki butik utrzymany w eleganckim stylu na wysokim poziomie, pod każdym względem perfect :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-19 19:38 przez Sex_On_The_Beach.

A może po prostu "Splendido" - wspaniały :)

niezmierna twórczość jak na kogoś kto chce prowadzić własny biznes... niedługo pojawi się wątek " podeślijcie mi jakieś adresy super, sprawdzonych hurtowni ".....

Cytat
Darmoszka
niezmierna twórczość jak na kogoś kto chce prowadzić własny biznes... niedługo pojawi się wątek " podeślijcie mi jakieś adresy super, sprawdzonych hurtowni ".....
po co wogole piszesz skoro nie masz nic do powiedzienia, takie uwagi zachowaj dla siebie. nie wiedziałam nie wolno już zapytac.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

KopCiuszek

Niby nic, ale jak to brzmi Stracci folli, a nie polska Wykwintna dama

powiem szczerze nic do mnie nie przemawia, te pomysły które mi sie pododbają są już zajęte.

Cytat
roksolana83
KopCiuszek
u mnie kiedys byl lumpeks
KUPciuszek ;-)

niee no kopciuszek dla odzieży i to dość drogiej nie pasuje:))

zweryfikowana
Posty: 526
Ostrzeżenia: 1/5

a może po prostu BuonGiorno - dzien dobry

a myslici o rosetto albo vestido?? albo lafemme?

vestido brzmi dobrze

splendido też nawet fajnie

zweryfikowana
Posty: 526
Ostrzeżenia: 1/5

Mam wrażenie, że nawet nie bierzesz pod uwagę propozycji wymiananych tutaj przez dziewczyny, tylko rzucasz jakimiś swoimi. Trzeba było na początku wątku dac ankiete ze swoimi propozycjami i urządzić głosowanie.

Cytat
justhansa
Mam wrażenie, że nawet nie bierzesz pod uwagę propozycji wymiananych tutaj przez dziewczyny, tylko rzucasz jakimiś swoimi. Trzeba było na początku wątku dac ankiete ze swoimi propozycjami i urządzić głosowanie.

oczywiscie ze biorę, np spedido bardzo mi sie podoba.
rzucam tez swoje bo jestem ciekawa co wy na to, ale to nie znaczy ze nie biore waszych pod uwagę, nie wiem skąd takie przypuszczenia. po to załozyłam wątek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Buty do biegania:)