Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

MustHave, ModMoiselle podoba mi sie:)
Must Have już jest sklep z biżuteria



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-18 00:14 przez aaw1.

Cytat
aaw1
narazie mam kilka dostawców włoskich typu justr-r
Zawsze się zastanawiałam czy ktoś faktycznie kupuje te paskudne ciuchy za takie pieniądze... Teraz widzę, że tak.
Nazwy Ci nie wymyślę, chyba, że co miesiąc będziesz mi wypłacała procent:) Napiszę tylko, że wszystkie tutaj wymienione są straszne;)

Cytat
Zuosnica
Cytat
aaw1
narazie mam kilka dostawców włoskich typu justr-r
Zawsze się zastanawiałam czy ktoś faktycznie kupuje te paskudne ciuchy za takie pieniądze... Teraz widzę, że tak.
Nazwy Ci nie wymyślę, chyba, że co miesiąc będziesz mi wypłacała procent:) Napiszę tylko, że wszystkie tutaj wymienione są straszne;)

nie rozumiem tego typu wypowiedzi

Cytat
an29
super ciuszki to po włosku vestiti cool :)
Nie każdy człek zna język włoski.

Cytat
Zuosnica
Cytat
aaw1
narazie mam kilka dostawców włoskich typu justr-r
Zawsze się zastanawiałam czy ktoś faktycznie kupuje te paskudne ciuchy za takie pieniądze... Teraz widzę, że tak.
Nazwy Ci nie wymyślę, chyba, że co miesiąc będziesz mi wypłacała procent:) Napiszę tylko, że wszystkie tutaj wymienione są straszne;)

jestes sama, brzydka i beznadziejna, ze tak po kazdym cisniesz? Raz czy dwa to moze byc smieszne, ale teraz to sie juz robi zalosne.

Cytat
magodzianka
Białystok... :D

moje miasto, takie piękne!:D i nie mówię tego złośliwie, jako jedna z niewielu, ta nazwa jest po prostu świetna :d jak to kiedyś zobaczyłam przechodząc ulicą... :d

zweryfikowana
Posty: 720
Ostrzeżenia: 1/5

Szkatułka, Kropka nad modą ;)

Cytat
Zuosnica
Cytat
aaw1
narazie mam kilka dostawców włoskich typu justr-r
Zawsze się zastanawiałam czy ktoś faktycznie kupuje te paskudne ciuchy za takie pieniądze... Teraz widzę, że tak.
Nazwy Ci nie wymyślę, chyba, że co miesiąc będziesz mi wypłacała procent:) Napiszę tylko, że wszystkie tutaj wymienione są straszne;)

dla mnie też załosne:(

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

[/quote]
Zawsze się zastanawiałam czy ktoś faktycznie kupuje te paskudne ciuchy za takie pieniądze... Teraz widzę, że tak.
Nazwy Ci nie wymyślę, chyba, że co miesiąc będziesz mi wypłacała procent:) Napiszę tylko, że wszystkie tutaj wymienione są straszne;)[/quote]

dla mnie też załosne:([/quote]

skoro są dla Ciebie żałosne to wymyśl sobie sama a nie czekasz na gotowe. sklep chce otworzyć a nazwy nie potrafi sama wymyślić.

Cytat
humavitz
jestes sama, brzydka i beznadziejna, ze tak po kazdym cisniesz? Raz czy dwa to moze byc smieszne, ale teraz to sie juz robi zalosne.
Nie trafiłaś ani razu: ani sama, ani brzydka ani beznadziejna:) Ale próbuj dalej, może w końcu się uda.
Po kim ja Twoim zdaniem pocisnęłam? Po ubraniach just-r chyba jedynie, co tam u nich, obraziły się? Ojej. Te ubrania są wyjątkowo brzydkie, tandetne i bazarowe jak na cenę którą sobie za nie życzą twórcy, na przykład spodnie za przeszło 500zł
są fantastyczne i warte swojej ceny, prawda?:) Już widzę jak ludzie się po nie ustawiają w kolejkach przed sklepem autorki.
Swoją drogą to zabawne, że wytykasz mi "ciśnięcie", sama mając na koncie ostrzeżenie za obrażanie innych soczystymi epitetami, przeczytaj swój komentarz, poczuj skruchę i marsz do kąta;)


Autorko, jeszcze raz napiszę, żeby była jasność: te ubrania są straszne. Zastanów się milion razy zanim ściągniesz je do sklepu a najlepiej zrób ankietę środowiskową w swoim mieście, wydrukuj kilka zdjęć tych ubrań i pytaj przechodniów czy kupiliby taki ciuch i za ile. Coś czuję, że szybko zmienisz target;)


Jak chcesz nazwę z Włoskiego to otwórz słownik i poszukaj ładnie brzmiącego słowa, nie każda nazwa musi mieć jakieś konkretne znaczenie, popatrz np. bershka czy zara.

Cytat
marciaa0407
Zawsze się zastanawiałam czy ktoś faktycznie kupuje te paskudne ciuchy za takie pieniądze... Teraz widzę, że tak.
Nazwy Ci nie wymyślę, chyba, że co miesiąc będziesz mi wypłacała procent:) Napiszę tylko, że wszystkie tutaj wymienione są straszne;)[/quote]

dla mnie też załosne:([/quote]

skoro są dla Ciebie żałosne to wymyśl sobie sama a nie czekasz na gotowe. sklep chce otworzyć a nazwy nie potrafi sama wymyślić.[/quote]

Jak nie masz nic do powiedziedzia ciekawego to nie pisz tutaj, poprosiłam o pomoc, nie widzę w tym nic złego a przechwalanie się dla zasady jest dla mnie załosne. skoro jestes taka wspaniała to bądz sobie, nie musisz całego swiata o tym informowac.
Cytat
Zuosnica
Cytat
humavitz
jestes sama, brzydka i beznadziejna, ze tak po kazdym cisniesz? Raz czy dwa to moze byc smieszne, ale teraz to sie juz robi zalosne.
Nie trafiłaś ani razu: ani sama, ani brzydka ani beznadziejna:) Ale próbuj dalej, może w końcu się uda.
Po kim ja Twoim zdaniem pocisnęłam? Po ubraniach just-r chyba jedynie, co tam u nich, obraziły się? Ojej. Te ubrania są wyjątkowo brzydkie, tandetne i bazarowe jak na cenę którą sobie za nie życzą twórcy, na przykład spodnie za przeszło 500zł
są fantastyczne i warte swojej ceny, prawda?:) Już widzę jak ludzie się po nie ustawiają w kolejkach przed sklepem autorki.


Swoją drogą to zabawne, że wytykasz mi "ciśnięcie", sama mając na koncie ostrzeżenie za obrażanie innych soczystymi epitetami, przeczytaj swój komentarz, poczuj skruchę i marsz do kąta;)

dobra nie komentuje tego, jak dla mnie nic tu nie ma na temat. proszę o wypowiedzi uzytkowniczki które mają coś do powiedzenia na zadany temat:)


Autorko, jeszcze raz napiszę, żeby była jasność: te ubrania są straszne. Zastanów się milion razy zanim ściągniesz je do sklepu a najlepiej zrób ankietę środowiskową w swoim mieście, wydrukuj kilka zdjęć tych ubrań i pytaj przechodniów czy kupiliby taki ciuch i za ile. Coś czuję, że szybko zmienisz target;)


Jak chcesz nazwę z Włoskiego to otwórz słownik i poszukaj ładnie brzmiącego słowa, nie każda nazwa musi mieć jakieś konkretne znaczenie, popatrz np. bershka czy zara.
Cytat
Zuosnica
Cytat
humavitz
jestes sama, brzydka i beznadziejna, ze tak po kazdym cisniesz? Raz czy dwa to moze byc smieszne, ale teraz to sie juz robi zalosne.
Nie trafiłaś ani razu: ani sama, ani brzydka ani beznadziejna:) Ale próbuj dalej, może w końcu się uda.
Po kim ja Twoim zdaniem pocisnęłam? Po ubraniach just-r chyba jedynie, co tam u nich, obraziły się? Ojej. Te ubrania są wyjątkowo brzydkie, tandetne i bazarowe jak na cenę którą sobie za nie życzą twórcy, na przykład spodnie za przeszło 500zł
są fantastyczne i warte swojej ceny, prawda?:) Już widzę jak ludzie się po nie ustawiają w kolejkach przed sklepem autorki.


dobra nie komentuje tego, jak dla mnie nic tu nie ma na temat. proszę o wypowiedzi uzytkowniczki które mają coś do powiedzenia na zadany temat:)


Swoją drogą to zabawne, że wytykasz mi "ciśnięcie", sama mając na koncie ostrzeżenie za obrażanie innych soczystymi epitetami, przeczytaj swój komentarz, poczuj skruchę i marsz do kąta;)


Autorko, jeszcze raz napiszę, żeby była jasność: te ubrania są straszne. Zastanów się milion razy zanim ściągniesz je do sklepu a najlepiej zrób ankietę środowiskową w swoim mieście, wydrukuj kilka zdjęć tych ubrań i pytaj przechodniów czy kupiliby taki ciuch i za ile. Coś czuję, że szybko zmienisz target;)


Jak chcesz nazwę z Włoskiego to otwórz słownik i poszukaj ładnie brzmiącego słowa, nie każda nazwa musi mieć jakieś konkretne znaczenie, popatrz np. bershka czy zara.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-18 13:22 przez aaw1.

zweryfikowana
Posty: 526
Ostrzeżenia: 1/5

i na czym stanęło? jaka nazwa?

nie wiem jeszcze:( propozycje to: lejdis, goldshop, goldsize, rossetto, vestido. ale nic do mnie nie przemawia na 100%.

przejrzyj sobie forum, bylo juz co najmniej z 5 takich samych wątkow...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-19 19:28 przez kashvi.

Cytat
aaw1
nie wiem jeszcze:( propozycje to: lejdis, goldshop, goldsize, rossetto, vestido. ale nic do mnie nie przemawia na 100%.

nic mi się nie podoba, ogladałam tez ciuchy tej firmy strasznie drogie i takie nieciekawe, osobiscie jak mam wydac duzo kasy to wole coś pokroju zary.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Buty do biegania???