Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny pomóżcie mi wymyśleć nazwę sklepu z odzieżą??

może "TANI ARMANI" u mnie w mieście kiedyś taki sklep był...nazwa wpada w ucho, jest sympatyczna:)

a co to ma być za odzież? Do jakiej grupy klientów przeznaczona?

włoska i polska, wszytsko co modne, takie wyszukane perełki nie masówka. buty i dodatki też.

Cytat
marzenaa82
może "TANI ARMANI" u mnie w mieście kiedyś taki sklep był...nazwa wpada w ucho, jest sympatyczna:)
u mnie w miescie jest tania odzież z taką nazwą wieć odpada:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-17 21:45 przez aaw1.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

" atak pereł "

"Włoskie perełki"? :)

A może coś prostego,trochę ulepszonego? Proponuję "MODmoiselle" :)

Może poprostu "perełki" albo "perełka" "wyszukany styl" "Modniarka" "unikatowy styl" no niewiem takie pierwsze skojarzenia:)

a może coś z włoskiego??

No dobra, ale jaki % mi odpalisz? Ludzie grubą kasę na tym zarabiają. I nie, nie mówię tego z zazdrości, złośliwości etc. Nazwa mówi wszystko o biznesie, nie wystarczy wziąć słownik lub założyć wątek na Szafie. Trzeba wziąć kilka rzeczy pod uwagę, np. dźwięczność, melodyjność, co chce się przekazać poprzez nazwę itp. To nie jest takie łatwe, jeżeli nie przemyślisz tego dokładnie, to powstanie kolejny sklep o nic niemówiącej nazwie typu "Mago", "Afrodyta" itp. Skoro masz teraz problem z kreatywnością, to co zrobisz, kiedy trzeba się będzie nią wykazać na rynku, gdzie jest ogromna konkurencja? Przemyśl to wszystko, poczytaj co nie co.
Chyba zacznę do każdej takiego wątku kopiować tę wypowiedź..

zweryfikowana
Posty: 526
Ostrzeżenia: 1/5

Italianka

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
aaw1
a może coś z włoskiego??

nie, włoskiego mamy na pęczki, polskiego nam trzeba

Sklep w Polsce, dla polaków, właścicielka Polka? To dlaczego ma się nazywać po włosku, francusku, angielsku? Jakiś kompleks?

zweryfikowana
Posty: 526
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
keyy
No dobra, ale jaki % mi odpalisz? Ludzie grubą kasę na tym zarabiają. I nie, nie mówię tego z zazdrości, złośliwości etc. Nazwa mówi wszystko o biznesie, nie wystarczy wziąć słownik lub założyć wątek na Szafie. Trzeba wziąć kilka rzeczy pod uwagę, np. dźwięczność, melodyjność, co chce się przekazać poprzez nazwę itp. To nie jest takie łatwe, jeżeli nie przemyślisz tego dokładnie, to powstanie kolejny sklep o nic niemówiącej nazwie typu "Mago", "Afrodyta" itp. Skoro masz teraz problem z kreatywnością, to co zrobisz, kiedy trzeba się będzie nią wykazać na rynku, gdzie jest ogromna konkurencja? Przemyśl to wszystko, poczytaj co nie co.
Chyba zacznę do każdej takiego wątku kopiować tę wypowiedź..


wiadomo, że takie sprawy zleca się zewnętrznym firmom, budującym cały wizerunek i identyfikacje wizualna, ale czemu nie można pomóc, na nasz "amatorski" sposób. Ja chętnie podam parę nazw, bo lubię taką zabawę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dlaczego tak się dzieje?