Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

24 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

MOJA TWARZ - ZDJĘCIA

07 sty 2014 - 21:12:15

Od dłuższego czasu pojawia mi się coś takiego na twarzy.Nie wiem zupełnie jak z tym walczyć.Na zdjęciu jest tylko część tego a w rzeczywistości mam to na całej twarzy.Nie mam co liczyć na dobreg dermatologa u mnie w mieście.Miała któraś z Was podobną sytuacje ?Co na to brać,smarować?



MOJA TWARZ - ZDJĘCIA

07 sty 2014 - 21:15:02

maść z wit. A smarować, albo zwykły twardy Nivea i może w 2-3 tygodnie twarz się wyrówna

MOJA TWARZ - ZDJĘCIA

07 sty 2014 - 21:15:51

Bym szukała dermatologa poza miastem. Wygląda to okropnie.

MOJA TWARZ - ZDJĘCIA

07 sty 2014 - 21:16:41

BENZACNE - kup w aptece ja płaciłam ok 10 zł . mi pomaga

MOJA TWARZ - ZDJĘCIA

07 sty 2014 - 21:17:04

a ile masz lat? i nagle ci tak wyskoczyło? a masz do tego np problemy z miesiączkowaniem albo inne objawy?

MOJA TWARZ - ZDJĘCIA

07 sty 2014 - 21:19:16

Cytat
anbata
maść z wit. A smarować, albo zwykły twardy Nivea i może w 2-3 tygodnie twarz się wyrówna
Nivea zatyka pory i nie jest lekarstwem na zmiany skórne. Nie dawajcie takich durnych rad jak nie macie pojęcia o czym mówicie, bo tylko zaszkodzicie drugiej osobie.

zweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

MOJA TWARZ - ZDJĘCIA

07 sty 2014 - 21:20:59

jeśli swędzi to może to być np jakiś pasożyt typu świerzb.

MOJA TWARZ - ZDJĘCIA

07 sty 2014 - 21:21:33

Cytat
oryginal
Cytat
anbata
maść z wit. A smarować, albo zwykły twardy Nivea i może w 2-3 tygodnie twarz się wyrówna
Nivea zatyka pory i nie jest lekarstwem na zmiany skórne. Nie dawajcie takich durnych rad jak nie macie pojęcia o czym mówicie, bo tylko zaszkodzicie drugiej osobie.

mi akurat Nivea pomógł każdy ma inną cerę, a to nie moje wypociny, tylko rady dermatologa

MOJA TWARZ - ZDJĘCIA

07 sty 2014 - 21:21:40

Cytat
anbata
maść z wit. A smarować, albo zwykły twardy Nivea i może w 2-3 tygodnie twarz się wyrówna

kremem NIVEA?
no w życiu.
ale maść z wit A jak najbardziej

MOJA TWARZ - ZDJĘCIA

07 sty 2014 - 21:21:49

ja od miesiaca myje twarz kremem z ' weglem' z garniera :) matowi i wszystkie zmiany skorne znikaja ..
warto sprobowac..

Cytat
paradoxicall
jeśli swędzi to może to być np jakiś pasożyt typu świerzb.

jesli sie nie znasz to sie nie wypowiadaj !!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-07 21:22 przez Tinka94.

MOJA TWARZ - ZDJĘCIA

07 sty 2014 - 21:22:34

A może łuszczyca?
Nie jest zaraźliwa, ale dziedziczna i niestety nieuleczalna. Może pojawić się np. dopiero ok.18 roku życia.
Jeśli nigdy nie miałaś wyprysków w takiej ilości to nie słuchaj rad na szafie, tylko idź do dermatologa. Jeśli są to jakieś poważniejsze zmiany skórne, to masowymi kosmetykami typu nivea czy Garnier możesz sobie tylko zaszkodzić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-07 21:25 przez humavitz.

MOJA TWARZ - ZDJĘCIA

07 sty 2014 - 21:24:34

tak my mozemy sobie gdybac:D
moga to byc tez PROSAKI :) - poczytaj :).
najlepiej isc do dermatologa :D.
w twoim miescie jestt napewno jakis :D czasem wydaje nam sie ze nie jest dobry ale moze poradzi sobie z tym problemem :D w koncu jest lekarzem !:D i ma wiecej doswiadczenia i wiedzy niz my tTU !

MOJA TWARZ - ZDJĘCIA

07 sty 2014 - 21:26:48

Cytat
oryginal
Cytat
anbata
maść z wit. A smarować, albo zwykły twardy Nivea i może w 2-3 tygodnie twarz się wyrówna
Nivea zatyka pory i nie jest lekarstwem na zmiany skórne. Nie dawajcie takich durnych rad jak nie macie pojęcia o czym mówicie, bo tylko zaszkodzicie drugiej osobie.



Na litość Boską!!!! Głupie to jest zadawanie takiego pytania i wstawiania swojego zdjęcia...od tego są lekarze- specjaliści!!!!! a nie szafowiczki, które nie mają bladego pojęcia o zmianach skórnych

MOJA TWARZ - ZDJĘCIA

07 sty 2014 - 21:27:11

Skoro masz to na całej twarzy, to źle leczone może zostawić Ci blizny. Wybierz się do dermatologa, a do tego czasu używaj jakiś aptecznych kremów i staraj się tego nie podrażniać.

MOJA TWARZ - ZDJĘCIA

07 sty 2014 - 21:28:30

Ale ignorancja na tej szafie, ja nie mogę. Debilu, który mnie zminusował łuszczyca to nie świerzb. Nie jest zaraźliwa, to choroba dziedziczna, która może się późno ujawnić, tak wygląda i swędzi. Wiem, bo mój chłopak ją ma. Wiem jak to wygląda, nie może stosować żadnych badziewnych drogeryjnych kosmetyków, bo choroba się nasila.

A Ty autorko, idź do lekarza i na pewno nie stosuj garniera...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziewczyny z Poznania