Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

moja koleżanka bardzo słabo wygląda - dobrych kilka kilogramów nadwagi a faceci wprost się za nią uganiają jak głupi. Zawsze mnie to zastanawiało. Pewnego wieczoru podczas imprezy gdy się trochę upiliśmy wyjawiła mi swoja tajemnica wyjęła z kieszeni takie pudełeczko z tabletkami i powiedziała że dzięki nim ma takie powodzenie że to są specjalne tabletki dla kobiet na większe wydzielanie feromonów. Szybko zrobiłam zdjęcie żeby zapamiętać jak się nazywaja i sprawdziłam w internecie - Feminam Libido

to prawda coś w tych tabletkach jest odkąd stosuję jedną rano codziennie przed wyjściem do pracy po około tygodniu zauważyłam zupełnie jakby inne zachowanie u mężczyzn w stosunku do mojej osoby. Zawsze było tylko formalnie, sztywno a teraz dowcipkują nawet ze mną, zauważyłam że nawet patrzą jakby inaczej. Jeden bardzo mi się podoba ale nie mam śmiałości zrobić pierwszego kroku a on jest chyba bardziej nieśmiały ode mnie.

Najłatwiej poprosić o numer :)

"Dziewczyny z zerowym powodzeniem u facetów"- czasami wystarczy wizyta u dobrego fryzjera, zmiana ubioru. Chociaż nie w każdym przypadku.

tabletka feminam libido rano, higiena zwykłym mydłem, wyprane ubrania w proszku zapachowym - absolutnie trzeba się pozbyć tego zapachu z lumpeksa !!!! i nie stosowanie żadnych perfum bo niektóre nawet odstraszają i sukces gwarantowany. Ja w ten sposób zmieniłam swoje podejście i poznałam kogoś fajnego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Saldo zapłata, wypłata, status zlecenia wypłaty