Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

stara, UŚMIECH to podstawa.... nikt nie zagada do wiecznie skwaszonej i zgarbionej w kacie laski.... ja jestem duza noszę rozm.44, staram sie dobrze wygladać, dbam o siebie i widzę że dużo facetów zwraca na mnie uwagę, ale to właśnie uśmiech ich do tego skłania... jestem od wielu lat w związku, ale jak wychodzimy z kolezankami na imprezę to pół sali mnie "obtańcowywuje" i stawia drinki.i to wszystko dzięki temu że jestem usmiechnięta, sympatyczna i pewna siebie, ale nie zawsze taka byłam, wiem jaka to ciężka praca. zacznij się uśmiechać a potem pójdzie z górki

Piszecie coś o Badoo. Nie chodzi mi w temacie o poszukiwanie partnera, tylko o sam fakt podobania się lub nie, bo parcia na faceta nie mam, ale co do tego portalu, moje spostrzeżenia: cóż, byłam tam... 30 minut. W te 30 minut- dosłownie KILKASET odwiedzin profilu, mnóstwo wiadomości itd. Wydaje mi się to kreowanym sztucznym tłokiem. Poza tym mnóstwo powierzchownych ludzi, ogółem- atmosfera nastawiona na ocenianie fotek, jakieś rankingi, inne pierdoły... Nie podoba mi się to strasznie :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-24 12:16 przez Sjuk.

mimo,że mam chłopaka od dłuższego czasu,przedtem miałam zerowe powodzenie.raczej nie bylo to kwestią mojej tuszy czy ubioru bo dużo nie ważę a np.sukienki uwielbiam nosić.Ja po prostu nie umiem gadać z facetami.nie wiem o czym.i proszę niech nikt mi tu nie pisze,że 'o wszystkim',bo to tak łatwo powiedzieć..nawet brzydule potrafią owijać facetów wokół palca,myślę,że to kwestia postrzegania samej siebie.ja niestety tyle się już o sobie nasłuchałam,nabijano sie ze mnie na ulicy,w szkole itd,że już nie umiem o sobie myśleć inaczej

Cytat
facetznasie123
PRZECZYTAJ CALE PROSZE A TWOJE ZYCIE BEDZIE INNE :)

zalozylem specjalnie konto do waszej dyskusji

jestem facetem i powiem wam jak to jest naprawde

faceci sa wzrokowcami, to prawda znana nie od dzis.

sa rozne typy facetow

jezeli chcecie jakiegos przyciagnac do siebie to fakt wyglad sie liczy ale CHARAKTER jest baaardzo wazny

jezeli uwazacie sie za ,brzydkie' itp to zrobcie cos z soba. mowie to w grzecznosci.

jezeli jestes za puszysta - kup karnet na silownie, pocwicz w domu, za pare miesiecy twoje cialo bedzie milion razy piekniejsze niz jest

jezeli uwazasz ze masz brzydkie wlosy - zapusc je, pofarbuj, uloz

jezeli uwazasz ze masz brzydkie zeby - wybielanie duzo nie kosztuje, efekt powalajacy

jezeli uwazasz ze masz brzydka cere - dermatolog ma drzwi otwarte dla kazdego, po kuracji twarz bedzie nieziemska

uwierz mi ale facet zwraca uwage na szczegoly typu kolczyki, bizuteria, pierscionek - ubierz a zobaczysz, jezeli nie nosisz przekonaj sie do tego

jezeli uwazasz ze masz brzydkie ciuchy - ileż jest inspiracji, stron o ubieraniu sie. wystarczy dobrac kolorystycznie ciuchy, zeby byly ladne i chociazby troszke modne a beda naprawde inaczej patrzec

jezeli nosisz adidasy i bluzy zmien to na garsonke, baskinke, lekki obcas, sukienke na lato

makijaz: LEKKI makijaz podreslajacy oczy (maskara, kosci polizckowe typu roz itp) naprawde podzialaja a ty nie bedziesz sie czula jak tapeciara

nastepna rzecz: opalenizna. dziala na facetow jak magnez. poswiec troche czasu w lato na ,ukochane' sloneczko a bedzie cudownie

perfumy - tu chyba nie musze nic mowic, nie ma to jak kobieta ladnie pachnaca, od razu chce sie porozmawiac

jezeli zastosujesz sie do tych porad uwierz mi faceci beda lgnac jak muchy.

facet nie szuka idealu ale takiej ktora mu sie spodoba na pierwszy rzut oka, idealy sa na magazynach i sa w zwiazkach z photoshopem

nastepna wazna rzecz CHARAKTER

kobieta co malo mowi, jest ciuchutka to neistety nie jest to.

poogladaj filmiki na internecie, sa poradniki, obracaj sie w takim towarzystwie.

badz wygadana, wiecznie usmiechnieta. właśnie UŚMIECH. to jest chyba najlepsza rzecz jaka faceci kochaja w kobiecie. nie ma schodzic z twojej twarzy

badz pewna siebie, ty rzadzisz i to ty dyktujesz tempo rozmowy, tematy itp


pokaz ze sie niczego nie boisz

jezeli takie bedziecie albo chociaz w 50% na swoj uroczy sposob uwierzcie mi bedziecie mialy branie jak nigdy

powodzenia piękne kobiety :)

Nie należę do najpiękniejszych kobiet, ale te słowa oddają wszystko... Uśmiech i rozmowa... to sedno powodzenia u normalnych facetów.

Cytat
malinovaaaa
Cytat
Blair_89
Ja mam w sumie podobnie :) za to jak już się ktoś zainteresuje to szkoda gadać...

mam to samo... niby nic sie nie dzieje, a jak już to lepiej nie mówić, albo młodszy, albo taki, że nie dotknełabym go kijem.

Mój B. na początku też mi się taki wydawał... trochę sobie podśmiechujki robiłam z niego a on był uparty... a teraz - jesteśmy rok razem, spędzamy razem święta, kochamy się :) To wspaniały facet, który dał się ubrać i ogarnąć, znaleźliśmy mu dobrą pracę.

Nie ma co skreślać chłopaka :)
Cytat
agajaaga
Cytat
facetznasie123
PRZECZYTAJ CALE PROSZE A TWOJE ZYCIE BEDZIE INNE :)

zalozylem specjalnie konto do waszej dyskusji

jestem facetem i powiem wam jak to jest naprawde

faceci sa wzrokowcami, to prawda znana nie od dzis.

sa rozne typy facetow

jezeli chcecie jakiegos przyciagnac do siebie to fakt wyglad sie liczy ale CHARAKTER jest baaardzo wazny

jezeli uwazacie sie za ,brzydkie' itp to zrobcie cos z soba. mowie to w grzecznosci.

jezeli jestes za puszysta - kup karnet na silownie, pocwicz w domu, za pare miesiecy twoje cialo bedzie milion razy piekniejsze niz jest

jezeli uwazasz ze masz brzydkie wlosy - zapusc je, pofarbuj, uloz

jezeli uwazasz ze masz brzydkie zeby - wybielanie duzo nie kosztuje, efekt powalajacy

jezeli uwazasz ze masz brzydka cere - dermatolog ma drzwi otwarte dla kazdego, po kuracji twarz bedzie nieziemska

uwierz mi ale facet zwraca uwage na szczegoly typu kolczyki, bizuteria, pierscionek - ubierz a zobaczysz, jezeli nie nosisz przekonaj sie do tego

jezeli uwazasz ze masz brzydkie ciuchy - ileż jest inspiracji, stron o ubieraniu sie. wystarczy dobrac kolorystycznie ciuchy, zeby byly ladne i chociazby troszke modne a beda naprawde inaczej patrzec

jezeli nosisz adidasy i bluzy zmien to na garsonke, baskinke, lekki obcas, sukienke na lato

makijaz: LEKKI makijaz podreslajacy oczy (maskara, kosci polizckowe typu roz itp) naprawde podzialaja a ty nie bedziesz sie czula jak tapeciara

nastepna rzecz: opalenizna. dziala na facetow jak magnez. poswiec troche czasu w lato na ,ukochane' sloneczko a bedzie cudownie

perfumy - tu chyba nie musze nic mowic, nie ma to jak kobieta ladnie pachnaca, od razu chce sie porozmawiac

jezeli zastosujesz sie do tych porad uwierz mi faceci beda lgnac jak muchy.

facet nie szuka idealu ale takiej ktora mu sie spodoba na pierwszy rzut oka, idealy sa na magazynach i sa w zwiazkach z photoshopem

nastepna wazna rzecz CHARAKTER

kobieta co malo mowi, jest ciuchutka to neistety nie jest to.

poogladaj filmiki na internecie, sa poradniki, obracaj sie w takim towarzystwie.

badz wygadana, wiecznie usmiechnieta. właśnie UŚMIECH. to jest chyba najlepsza rzecz jaka faceci kochaja w kobiecie. nie ma schodzic z twojej twarzy

badz pewna siebie, ty rzadzisz i to ty dyktujesz tempo rozmowy, tematy itp


pokaz ze sie niczego nie boisz

jezeli takie bedziecie albo chociaz w 50% na swoj uroczy sposob uwierzcie mi bedziecie mialy branie jak nigdy

powodzenia piękne kobiety :)

Nie należę do najpiękniejszych kobiet, ale te słowa oddają wszystko... Uśmiech i rozmowa... to sedno powodzenia u normalnych facetów.

LUDZIE! Nie słyszałam większych bzdur... Opalenizna jak magnez? Znam tabuny pięknych jasnoskórych kobiet, które mają powodzenie. Długie włosy? Znam masę krótkowłosych, za którymi stoją kolejki. Cichutka kobieta to nie to? Znam spokojne, tajemnicze kobiety, które faceci zagadują bo przebojowe królowe nocy są zbyt natarczywe i agresywne...

FACET mówi GARSONKA i BASKINKA? Ktoś się podszywa ale chociaż, żeby to dobrze robił...


Ja miałam powodzenie wśród facetów i i tak się wypowiem. SZCZERZE. Nie mam w tym złych intencji, sama jestem w szczęśliwym związku :)

Tabuny facetów nie równają się szczęściu. Miałam, widziałam, raczej byłam krzywdzona, służyłam za zabawkę na imprezy i do pochwalenia się wśród kolegów.

Ten jeden cichy chłopak, którego może nie zauważacie bo jest za biedny, za cichy, za skromny, nie ma kolegów na pęczki i lasek dookoła, może być tym właściwym.

A niezawodne sposoby na zdobycie powodzenia? NIE MA, są tylko pomocne atrybuty :D

1. UŚMIECH (zero zdegustowanej, zmarkotniałej twarzy)
2. KULTURA OSOBISTA (żadnego mężczyznę nie kręcą bekające itp. panny)
3. OPANOWANIE (zero nachalności ani zbywania na pokaz, bądź NORMALNA, bądź sobą)
4. WYJŚCIE Z DOMU (nowe hobby, kurs tańca, lepienia w glinie czy cokolwiek... wyjście tam, gdzie można poznać ciekawych ludzi - niekoniecznie w głośnym alkoholizowanym klubie)

Koniec. Ani makijaż ani kiecka nie pomoże.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-24 12:59 przez rastagirl.

rastagirl - u mnie to samo było;) Mój facet na pierwszy rzut oka nie wyglądał zachęcająco. Beznadziejny styl, workowate ubrania, ulizane włosy, chudy i jeszcze zgarbiony:D Ale urzekł mnie swoją inteligencją i mądrością a te cechy u faceta to chyba rzadkość;) W każdym razie z moją pomocą całkiem zmienił swój styl i wygląd. Poczatkowo go to wkurzało ale teraz jest mi za to wdzięczny. Teraz mogę smiało powiedzieć że jest przystojny i podrywają go nawet inne dziewczyny:D A osoby które go nie widziały przez ostatnie lata po prostu go nie poznają, także nie warto z góry skreslać faceta który gorzej wygląda. No chyba że na serio ma jakąś szpetna twarz bo z tym juz nic się nie zrobi;)

No właśnie... Niektóre dziewczyny za mocno wybrzydzają i wydaje im się, że "nie mają powodzenia"- a po prostu nie dostrzegają wielu chłopców wokół siebie... :P prawdziwy brak powodzenia to kiedy nikt absolutnie się taką dziewczyną nie interesuje :P

Cytat
Sjuk
Piszecie coś o Badoo. Nie chodzi mi w temacie o poszukiwanie partnera, tylko o sam fakt podobania się lub nie, bo parcia na faceta nie mam, ale co do tego portalu, moje spostrzeżenia: cóż, byłam tam... 30 minut. W te 30 minut- dosłownie KILKASET odwiedzin profilu, mnóstwo wiadomości itd. Wydaje mi się to kreowanym sztucznym tłokiem. Poza tym mnóstwo powierzchownych ludzi, ogółem- atmosfera nastawiona na ocenianie fotek, jakieś rankingi, inne pierdoły... Nie podoba mi się to strasznie :P

No wiesz, ale na pewno jest powód, że nie możesz znaleźć faceta "w realu". A pogadać sobie zawsze możesz, najwyżej uznasz, że palant i nie, dzięki. Na pewno plus jest taki, że spojrzysz na charakter, a dopiero potem na wygląd :)

Ale przecież napisałam wyraźnie, że NIE MAM PARCIA NA FACETA, czyli nie szukam. Więc po co mi to? Jedynie piszę tu o braku atrakcyjności, jako o fakcie samym w sobie a nie jako środku do szukania sobie mężczyzny czy coś ;)Napisałam, że "nie podobam się", a nie, że "nikt nie chce ze mną stworzyć związku".

Potwierdzenia własnej wartości na innych polach typu "umiejętność poprowadzenia ciekawej gadki z facetem na portalu" nie potrzebuję :)

Cytat
Blair_89
Cytat
horsefly
Cytat
phalene0
Dziewczyny a dlaczego macie takie parcie na tych dziadów??? Bez dziada też można się superfajnie spełniać, podróżować, olać wszystko i jechać do Afryki. Naprawdę tak koniecznie chcecie być uwiązane do faceta,który wymaga wierności, stałości, żebyś mu robiła żarcie, żeby twój świat kręcił się wokół niego, stale jest zazdrosny, musisz uważać na każde swoje słowo żeby się nie obraził, musisz urodzić mu dzieci i zajmować się nimi bo on nie umie albo nie chce, prać mu brudne gacie i kontrolować menu, żeby nie urosło mu sadło. Świetnie jest spotkać fajnego faceta, ale fajni faceci rzadko się zdarzają. Acha i chciałam poinformować że faceci omijają łukiem inteligentne kobiety a nie nieśmiałe kobiety. Ale nie takie które udają inteligentne, tylko takie które są naprawdę inteligentne.
Podpisuje się mężata i dzieciata z fajnym facetem. Wszystkie kumpele rozwiedzione i singielki. Szczęśliwe i spełniające się. Posdrawiam.

Bardzo fajnie napisane. Ja mam 21 lat, studiuję swój wymarzony kierunek, dużo podróżuję właściwie jak tylko mam okazję i pieniądze, jestem atrakcyjną szczupłą dziewczyną (no może nie z jakąś idealną sylwetką ale jest ok ;)) uważam, że dość inteligentną, z poczuciem humoru. Mimo to nie mam powodzenia u mężczyzn, wiadomo, że chciałabym kogoś mieć, ale nie na siłę. Mam wrażenie, że wokół mnie nie ma fajnych facetów, a byle kogo nie chcę mieć, więc czekam ;)
Nie wiem czy nie jestem w typie mężczyzn czy robię coś nie tak, czy jest inny powód, ale nigdy mi się nie zdarzyło aby ktoś do mnie podszedł, zagadał, poprosił o numer (nie licząc pijanego typa pod sklepem, ale on to pewnie i słup starał by się wyrwać). Ale nie zmienię swojego zachowania, stylu ubierania czy poglądów i własnego zdania pod mężczyzn. Jak ma się znaleźć to taki który będzie mnie akceptował taką jaką jestem z moimi odchyłami i innymi wadami, ale również z całym szeregiem zalet, które każda z nas posiada. Pozdrawiam :)

Haha no dokładnie, mam wrażenie że wokół mnie same buce i buraki. W ogóle czytając to mam wrażenie jakbym czytała o sobie :)

o, pjona, ja też czytam o sobie. inteligentna, szczupła, dobrze ubrana - może chodzi o to że nie jestem typem "zimnej suki". kogoś niby tam mogłabym mieć, ale nie chcę na siłę bo też po dwóch latach zakończyłam związek taki... żeby był. a sama za facetami nie będę biegać, mogę zagadać, mogę napisać, ale chamsko się narzucać - nie uważam. jak facet będzie chciał to się postara, jak nie chce to tylko ja wyjdę śmiesznie i niepotrzebnie będę się zadręczać. teraz uważam że lepiej poczekać, a następny facet nie będzie porażką, jak ci wszyscy poprzedni.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

w szkole nie miałam powidzenia - dla chłopaków byłam zerem. Na studiach sytuacja sie diametralnie zmieniła - nie mogłam narzekać na powodzenie. Moja sylwetka sie nie zmieniła, ale zmieniło sie podejście do życia i do siebie. Stałam się pewniejsza siebie, zaczęłam lepiej o siebie dbać i sporo rzeczy zaczęłam mieć w nosie - i stało się. Trzeba po prostu krytycznie spojrzeć n siebie i zacząć siebie lubić. No i najważniejsze - trzeba stać sie kimś - robić to, co lubisz i przestać sie przejmować tym, czy się komuś spodobasz, czy nie. Wtedy to, o co się kiedyś tak starałaś przyjdzie samo, bez wysiłku



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-25 14:35 przez roksolana83.

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
facetznasie123
PRZECZYTAJ CALE PROSZE A TWOJE ZYCIE BEDZIE INNE :)

zalozylem specjalnie konto do waszej dyskusji

jestem facetem i powiem wam jak to jest naprawde

faceci sa wzrokowcami, to prawda znana nie od dzis.

sa rozne typy facetow

jezeli chcecie jakiegos przyciagnac do siebie to fakt wyglad sie liczy ale CHARAKTER jest baaardzo wazny

jezeli uwazacie sie za ,brzydkie' itp to zrobcie cos z soba. mowie to w grzecznosci.

jezeli jestes za puszysta - kup karnet na silownie, pocwicz w domu, za pare miesiecy twoje cialo bedzie milion razy piekniejsze niz jest

jezeli uwazasz ze masz brzydkie wlosy - zapusc je, pofarbuj, uloz

jezeli uwazasz ze masz brzydkie zeby - wybielanie duzo nie kosztuje, efekt powalajacy

jezeli uwazasz ze masz brzydka cere - dermatolog ma drzwi otwarte dla kazdego, po kuracji twarz bedzie nieziemska

uwierz mi ale facet zwraca uwage na szczegoly typu kolczyki, bizuteria, pierscionek - ubierz a zobaczysz, jezeli nie nosisz przekonaj sie do tego

jezeli uwazasz ze masz brzydkie ciuchy - ileż jest inspiracji, stron o ubieraniu sie. wystarczy dobrac kolorystycznie ciuchy, zeby byly ladne i chociazby troszke modne a beda naprawde inaczej patrzec

jezeli nosisz adidasy i bluzy zmien to na garsonke, baskinke, lekki obcas, sukienke na lato

makijaz: LEKKI makijaz podreslajacy oczy (maskara, kosci polizckowe typu roz itp) naprawde podzialaja a ty nie bedziesz sie czula jak tapeciara

nastepna rzecz: opalenizna. dziala na facetow jak magnez. poswiec troche czasu w lato na ,ukochane' sloneczko a bedzie cudownie

perfumy - tu chyba nie musze nic mowic, nie ma to jak kobieta ladnie pachnaca, od razu chce sie porozmawiac

jezeli zastosujesz sie do tych porad uwierz mi faceci beda lgnac jak muchy.

facet nie szuka idealu ale takiej ktora mu sie spodoba na pierwszy rzut oka, idealy sa na magazynach i sa w zwiazkach z photoshopem

nastepna wazna rzecz CHARAKTER

kobieta co malo mowi, jest ciuchutka to neistety nie jest to.

poogladaj filmiki na internecie, sa poradniki, obracaj sie w takim towarzystwie.

badz wygadana, wiecznie usmiechnieta. właśnie UŚMIECH. to jest chyba najlepsza rzecz jaka faceci kochaja w kobiecie. nie ma schodzic z twojej twarzy

badz pewna siebie, ty rzadzisz i to ty dyktujesz tempo rozmowy, tematy itp


pokaz ze sie niczego nie boisz

jezeli takie bedziecie albo chociaz w 50% na swoj uroczy sposob uwierzcie mi bedziecie mialy branie jak nigdy

powodzenia piękne kobiety :)

Smieszne to jest. Na serio? NA SERIO?! Kobieta ma robic to i tamto, bo przeciez kazdy facet w naszym pieknym kraju to pieprzony Adonis, wiec oni nie robia nic, a my mamy czekac, az laskawie zwroca na nas uwage.. Wkurza mnie to. Serio mnie wkurza, ze kobieta musi robic milion rzeczy, a przecietni polscy mezczyzni nie robia nic oprocz picia piwka i chamskiego komentowania, a i tak kobiety sie za nich biora, bo nie ma innych. Zero sprawiedliwosci, jestem sama, zawsze bylam i na pewno nie chce miec takiego faceta. Stroje sie sama dla siebie, a nie zeby zwrocic uwage. Niech najpierw facet wymieni swoje beznadziejne przykrotkie dzisny i wyjmie bluzke ze spodni, sam pojdzie na silownie i wtedy pogadamy. Prostactwo.

aa, mogę opowiedzieć i o swoich porażkach? ;DD
1. najboleśniejsze ostatnio - facet nie do końca hiperprzystojny, ale inteligentny jak nie wiem, mądry, chudy jak lubię, zabawny, poukładany, spotykaliśmy się parę razy, pisaliśmy już baardzo długo, wszystko fajnie - kiedy postawiłam sprawę jasno okazało się że ma dziewczynę. rozmiar wstrząsu jaki przeżyłam jest nieporównywalny - bo totalnie nic tego nie zapowiadało. wracać ze mną z baru w środku nocy za rękę a parę dni później przedstawiać mnie swojej lasce - no myślałam że się przewrócę. szkoda mi go, bo jest cholernie mądry. chyba jednak nie dostatecznie żeby umieć się ogarnąć z kobietami xD
2. ideał - wysoki, chudy, wytatuowany, brunet, studiuje projektowanie gier. spotykamy się parę razy, po czym paskudnie wpakował mnie do friendzone, opowiadając o wszystkich dziewczętach które mu się podobały xD ostatnio próbowałam zagadać, a on tylko o tym jak jest seksualnie sfrustrowany, bo nie bzykał od jakiegoś czasu. rany.
3. były - chudy. z brodą. moja wielka miłość. obecnie studiuje w krk, ale przyjeżdża czasem na śląsk. raz do pubu, raz do teatru... i zamilkł. postanowiłam się odezwać a on odpisał "naodwalsię" po dwóch dniach. a niech tam zdechnie xD
jak myślę o nich wszystkich to śmiać mi się chce tak bardzo że nie wiem xD

i teraz piszę z chłopakiem, który z wyglądu nawet by uszedł, muzyki słucha spoko, nawet jest poukładany, ale nie jest chudy :c i sportu uprawia tak jakoś strasznie dużo... sama nie wiem xD lubię go, ale próbuję mieć wymagania żeby nie być znowu w związku dla związku.
ach te dylematy xD

Cytat
Slyth
Cytat
facetznasie123
PRZECZYTAJ CALE PROSZE A TWOJE ZYCIE BEDZIE INNE :)

zalozylem specjalnie konto do waszej dyskusji

jestem facetem i powiem wam jak to jest naprawde

faceci sa wzrokowcami, to prawda znana nie od dzis.

sa rozne typy facetow

jezeli chcecie jakiegos przyciagnac do siebie to fakt wyglad sie liczy ale CHARAKTER jest baaardzo wazny

jezeli uwazacie sie za ,brzydkie' itp to zrobcie cos z soba. mowie to w grzecznosci.

jezeli jestes za puszysta - kup karnet na silownie, pocwicz w domu, za pare miesiecy twoje cialo bedzie milion razy piekniejsze niz jest

jezeli uwazasz ze masz brzydkie wlosy - zapusc je, pofarbuj, uloz

jezeli uwazasz ze masz brzydkie zeby - wybielanie duzo nie kosztuje, efekt powalajacy

jezeli uwazasz ze masz brzydka cere - dermatolog ma drzwi otwarte dla kazdego, po kuracji twarz bedzie nieziemska

uwierz mi ale facet zwraca uwage na szczegoly typu kolczyki, bizuteria, pierscionek - ubierz a zobaczysz, jezeli nie nosisz przekonaj sie do tego

jezeli uwazasz ze masz brzydkie ciuchy - ileż jest inspiracji, stron o ubieraniu sie. wystarczy dobrac kolorystycznie ciuchy, zeby byly ladne i chociazby troszke modne a beda naprawde inaczej patrzec

jezeli nosisz adidasy i bluzy zmien to na garsonke, baskinke, lekki obcas, sukienke na lato

makijaz: LEKKI makijaz podreslajacy oczy (maskara, kosci polizckowe typu roz itp) naprawde podzialaja a ty nie bedziesz sie czula jak tapeciara

nastepna rzecz: opalenizna. dziala na facetow jak magnez. poswiec troche czasu w lato na ,ukochane' sloneczko a bedzie cudownie

perfumy - tu chyba nie musze nic mowic, nie ma to jak kobieta ladnie pachnaca, od razu chce sie porozmawiac

jezeli zastosujesz sie do tych porad uwierz mi faceci beda lgnac jak muchy.

facet nie szuka idealu ale takiej ktora mu sie spodoba na pierwszy rzut oka, idealy sa na magazynach i sa w zwiazkach z photoshopem

nastepna wazna rzecz CHARAKTER

kobieta co malo mowi, jest ciuchutka to neistety nie jest to.

poogladaj filmiki na internecie, sa poradniki, obracaj sie w takim towarzystwie.

badz wygadana, wiecznie usmiechnieta. właśnie UŚMIECH. to jest chyba najlepsza rzecz jaka faceci kochaja w kobiecie. nie ma schodzic z twojej twarzy

badz pewna siebie, ty rzadzisz i to ty dyktujesz tempo rozmowy, tematy itp


pokaz ze sie niczego nie boisz

jezeli takie bedziecie albo chociaz w 50% na swoj uroczy sposob uwierzcie mi bedziecie mialy branie jak nigdy

powodzenia piękne kobiety :)

Smieszne to jest. Na serio? NA SERIO?! Kobieta ma robic to i tamto, bo przeciez kazdy facet w naszym pieknym kraju to pieprzony Adonis, wiec oni nie robia nic, a my mamy czekac, az laskawie zwroca na nas uwage.. Wkurza mnie to. Serio mnie wkurza, ze kobieta musi robic milion rzeczy, a przecietni polscy mezczyzni nie robia nic oprocz picia piwka i chamskiego komentowania, a i tak kobiety sie za nich biora, bo nie ma innych. Zero sprawiedliwosci, jestem sama, zawsze bylam i na pewno nie chce miec takiego faceta. Stroje sie sama dla siebie, a nie zeby zwrocic uwage. Niech najpierw facet wymieni swoje beznadziejne przykrotkie dzisny i wyjmie bluzke ze spodni, sam pojdzie na silownie i wtedy pogadamy. Prostactwo.

To racja! Dlaczego kobieta ma się zmieniać dla faceta? Ja wam powiem, że widzę średniej urody i charakteru dziewczyny, które są w związkach. A wszystkie moje ładne koleżanki i fajne są same. Więc nie ma zasady! Kobieta nie może się zmieniać, ma być taka jaka jest, a nie robić się pod tych typów.

Cytat
kochamcukierki
Cytat
Slyth
Cytat
facetznasie123
Post faceta "co się zna"

Smieszne to jest. Na serio? NA SERIO?! Kobieta ma robic to i tamto, bo przeciez kazdy facet w naszym pieknym kraju to pieprzony Adonis, wiec oni nie robia nic, a my mamy czekac, az laskawie zwroca na nas uwage.. Wkurza mnie to. Serio mnie wkurza, ze kobieta musi robic milion rzeczy, a przecietni polscy mezczyzni nie robia nic oprocz picia piwka i chamskiego komentowania, a i tak kobiety sie za nich biora, bo nie ma innych. Zero sprawiedliwosci, jestem sama, zawsze bylam i na pewno nie chce miec takiego faceta. Stroje sie sama dla siebie, a nie zeby zwrocic uwage. Niech najpierw facet wymieni swoje beznadziejne przykrotkie dzisny i wyjmie bluzke ze spodni, sam pojdzie na silownie i wtedy pogadamy. Prostactwo.

To racja! Dlaczego kobieta ma się zmieniać dla faceta? Ja wam powiem, że widzę średniej urody i charakteru dziewczyny, które są w związkach. A wszystkie moje ładne koleżanki i fajne są same. Więc nie ma zasady! Kobieta nie może się zmieniać, ma być taka jaka jest, a nie robić się pod tych typów.
I ja się podpisuję pod tym, co piszecie w 100%, wcześniej nie chciało mi się nawet komentować tej wypowiedzi, ale Wy już raczej wyczerpałyście temat- niektóre w mniej, niektóre w bardziej oględnych słowach :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

łączenie z facebookiem