Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

gorący temat

Sklep internetowy

32 minut temu

Biznes

36 minut temu

tabernakula sklep

55 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
Shinebright
w czubek napchaj waty, silikony pod palce i zapietki ;)
jak nie pomoze to musisz zainwestowac w nowe;p
No ja tak mam pare par szpilek które kupie i nie założe bo po prostu sie nie da :) Dzisiaj kupiłam kolejne na sylwestra, bylam bardzo zadowolona :P Przyjezdzam do domu, chcialam sobie pochodzic zeby nogi do nich przyzwyczaic a tu to co zawsze :P pewnie macie racje, bo jestem szczupła bardzo, będe kombinować jak zawsze :)

Kup sobie zapiętki (w są sprzedaży silikonowe i skórzane). Wkleja się je do buta nad piętą, w miejscu gdzie kończy się but (jak dobrze myślę, chodzi o czółenka) :) Sposób wypróbowany i sprawdzony, panie są zadowolone (pracuję w obuwniczym) :)

Cytat
DoubleTroubles
Kup sobie zapiętki (w są sprzedaży silikonowe i skórzane). Wkleja się je do buta nad piętą, w miejscu gdzie kończy się but (jak dobrze myślę, chodzi o czółenka) :) Sposób wypróbowany i sprawdzony, panie są zadowolone (pracuję w obuwniczym) :)
dawniej próbowałam z tymi zapiętkami, ale nic to nie dało przy innych butach. Ale spróbuje :)

tez tak mam, mniejsze cisną w palce, bo za krotkie (dwa razy mi przez to paznokiec z duzego palca schodzil) wieksze spadaja i wkladki niewiele pomagaja. jak jest cieplo to nosze peep toe, duzo latwiej dopasowac, no ale teraz to odpada

Cytat
DoubleTroubles
Kup sobie zapiętki (w są sprzedaży silikonowe i skórzane). Wkleja się je do buta nad piętą, w miejscu gdzie kończy się but (jak dobrze myślę, chodzi o czółenka) :) Sposób wypróbowany i sprawdzony, panie są zadowolone (pracuję w obuwniczym) :)
Jak dla mnie ten sposób jest beznadziejny.

Ja sobie kupiłam takie paski specjalne do podtrzymania stopy. Działa 100 razy lepiej niż te wszystkie wkładki żelowe, wata itp..
Trzyma stopę nieruchomo i pięta nie ma jak wypadać w zasadzie, a nie trzeba butów wyrzucać ;)



Ej a może pomyśl też o złuszczeniu martwego naskórka? To też może mieć jakiś wpływ na to, jak buty trzymają się stopy. Kup sobie skarpetki złuszczające Epilfeet byOlie, moim zdaniem są bardzo fajne.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

może wyprobuj jakies silikonowe zapiętki :)

A w jaki sposób przypinalas, mocowałaś to do szpilek ? Ewentualnie jakieś aktualne sposoby ?

Hej ho.
Można spróbować posmarować piętę oraz okolice kości klinowatych (jeśli tam kończy się but) antyperspirantem w kulce (u mnie ten pomaga, nie spisuje się za to ani aerozol, ani sztyft).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wywoływanie zdjęć media expert, rossmann