Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
Shinebright
w czubek napchaj waty, silikony pod palce i zapietki ;)
jak nie pomoze to musisz zainwestowac w nowe;p
No ja tak mam pare par szpilek które kupie i nie założe bo po prostu sie nie da :) Dzisiaj kupiłam kolejne na sylwestra, bylam bardzo zadowolona :P Przyjezdzam do domu, chcialam sobie pochodzic zeby nogi do nich przyzwyczaic a tu to co zawsze :P pewnie macie racje, bo jestem szczupła bardzo, będe kombinować jak zawsze :)

Kup sobie zapiętki (w są sprzedaży silikonowe i skórzane). Wkleja się je do buta nad piętą, w miejscu gdzie kończy się but (jak dobrze myślę, chodzi o czółenka) :) Sposób wypróbowany i sprawdzony, panie są zadowolone (pracuję w obuwniczym) :)

Cytat
DoubleTroubles
Kup sobie zapiętki (w są sprzedaży silikonowe i skórzane). Wkleja się je do buta nad piętą, w miejscu gdzie kończy się but (jak dobrze myślę, chodzi o czółenka) :) Sposób wypróbowany i sprawdzony, panie są zadowolone (pracuję w obuwniczym) :)
dawniej próbowałam z tymi zapiętkami, ale nic to nie dało przy innych butach. Ale spróbuje :)

tez tak mam, mniejsze cisną w palce, bo za krotkie (dwa razy mi przez to paznokiec z duzego palca schodzil) wieksze spadaja i wkladki niewiele pomagaja. jak jest cieplo to nosze peep toe, duzo latwiej dopasowac, no ale teraz to odpada

Cytat
DoubleTroubles
Kup sobie zapiętki (w są sprzedaży silikonowe i skórzane). Wkleja się je do buta nad piętą, w miejscu gdzie kończy się but (jak dobrze myślę, chodzi o czółenka) :) Sposób wypróbowany i sprawdzony, panie są zadowolone (pracuję w obuwniczym) :)
Jak dla mnie ten sposób jest beznadziejny.

Ja sobie kupiłam takie paski specjalne do podtrzymania stopy. Działa 100 razy lepiej niż te wszystkie wkładki żelowe, wata itp..
Trzyma stopę nieruchomo i pięta nie ma jak wypadać w zasadzie, a nie trzeba butów wyrzucać ;)



Ej a może pomyśl też o złuszczeniu martwego naskórka? To też może mieć jakiś wpływ na to, jak buty trzymają się stopy. Kup sobie skarpetki złuszczające Epilfeet byOlie, moim zdaniem są bardzo fajne.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

może wyprobuj jakies silikonowe zapiętki :)

A w jaki sposób przypinalas, mocowałaś to do szpilek ? Ewentualnie jakieś aktualne sposoby ?

Hej ho.
Można spróbować posmarować piętę oraz okolice kości klinowatych (jeśli tam kończy się but) antyperspirantem w kulce (u mnie ten pomaga, nie spisuje się za to ani aerozol, ani sztyft).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wywoływanie zdjęć media expert, rossmann