Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziewczyny, jak to jest z wami ? Wam też szpilki spadają z nogi ? czy tylko ja mam takie problemy ? Jak sobie z tym radzicie ??

Jeśli Ci spadają to znaczy, że są za duże i tyle :)

mi też spadają, ale to chyba przez to że podczas noszenia buty się "rozbijają"

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

ja ostatnio "opatentowałam" nowy sposób doszywam sobie paski zrobione z silikonowych szelek do stanika :) dobrze trzymają nogę, są mocne i prawie niewidoczne więc nie skracają optycznie nóg :)

a wygląda to tak ( na żywo ten pasek się tak nie błyszczy teraz odbija się w nim światło lampy)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-18 18:53 przez Finka1988.

przyklej sobie zapiętki, powinno pomóc :)

tez mam ten problem :) spadaja z nogi a z kolei rozmiar mniejsze sa za ciasne :DDDD
Chuda noga i tyle :D

Cytat
marysiamd
tez mam ten problem :) spadaja z nogi a z kolei rozmiar mniejsze sa za ciasne :DDDD
Chuda noga i tyle :D

ja tez tak mam niestety
czasem wkładka pomaga:)

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

ja wpycham sobie watę z przodu :D może śmieszne ale jakie skuteczne ;) a do tego palce mi się nie męczą ;)

Cytat
Finka1988
ja ostatnio "opatentowałam" nowy sposób doszywam sobie paski zrobione z silikonowych szelek do stanika :) dobrze trzymają nogę, są mocne i prawie niewidoczne więc nie skracają optycznie nóg :)

a wygląda to tak ( na żywo ten pasek się tak nie błyszczy teraz odbija się w nim światło lampy)

[attachment 925493 Zdjcie2367.jpg]

[attachment 925494 Zdjcie2366.jpg]

W życiu bym sobie tak butów nie oszpeciła. Sorry ale to wygląda tragicznie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-18 18:55 przez biska_mala.

Ja nawet po 2 wkładki wkładam :D ale tylko palce mi uciska , a z tyłu i tak pieta wypada z buta :P

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

biska mala jak ktoś ma małą i wąską stopę a do tego w komplecie krótkie nogi to jakoś sobie trzeba radzić, wolę to niż wypadające buty a na żywo paski są praktycznie niewidoczne bo silikon jest matowy

w czubek napchaj waty, silikony pod palce i zapietki ;)
jak nie pomoze to musisz zainwestowac w nowe;p

Wiecznie mi spadają buty, nie tylko szpilki, z balerin też mi wypada pięta. I nie noszę za dużych butów, bo próbowałam i całe rozmiary i połówki - nie ma znaczenia, pięta mi wypada. Mam szczupłą stopę i to dlatego, a radzę sobie tak, że podklejam zapiętki, czasami jeż silikonowe plastry pod palce, żeby stopa była trochę wyżej... I ostrożnie chodzę:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-18 20:15 przez Zuosnica.

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

Cytat
Finka1988
biska mala jak ktoś ma małą i wąską stopę a do tego w komplecie krótkie nogi to jakoś sobie trzeba radzić, wolę to niż wypadające buty a na żywo paski są praktycznie niewidoczne bo silikon jest matowy

Mam rozmiar 35 i generalnie tylko jedne szpilki mam wypchane watą, bo mi spadają (kupione na szybko na studniówkę kilka lat temu). Wystarczy dobrze poszukać i dobrać buty do stopy. Niemniej silikonowy pasek mnie odstrasza i uważam, że jest to strasznie szpetne rozwiązanie.

Cytat
Eede
Jeśli Ci spadają to znaczy, że są za duże i tyle :)
Też mam ten sam problem, co Autorka i wcale to nie oznacza, że są za duże.
Chodzi bardziej o to, że noga jest chuda i buty ze zwykłą, standardową tęgością (G), spadają. U mnie zapiętki, wata i hamulec nie działają, już sama nie wiem co mam robić, żeby mi nie spadały buty z nóg.

Trzeba szukać buty z tęgością F. Mam ten sam problem i to nie w szpilkach

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wywoływanie zdjęć media expert, rossmann