Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

najtańsza apteka

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej Dziewczynki. Mam pytanie odnośnie najlepszych tabletek na porost włosów. Jakie Waszym zdaniem są najlepsze? Jakie zmiany po nich zauważyłyście? Ja mam włosy długie gęste,ale zawsze w okresie jesienno zimowym staram się je odżywiać róznymi maskami jak i również od środka czyli jakieś tabletki. Jadłam Belisse muszę przyznać,że fajnie działa na moje włosy,rosły,dużo miałam baby hair,ale chciałam wypróbować coś innego. Bardzo proszę Was o pomoc;).
Słyszałam,że dobre są tabletki Calcium Pantothenicum Jelfa miał je ktoś?

naprawde sa tabletki po ktorych wlosy szybciej rosna?? I TO NAPRAWDE DZIALA??

tez słyszałam o CP mam zamiar je nawet kupić jutro , może ktoś sie wypowie na ich temat;)?

ja polecam merz special

Cytat
xxczarna9023xx
naprawde sa tabletki po ktorych wlosy szybciej rosna?? I TO NAPRAWDE DZIALA??
Na moje włosy tak:). Belissa:). Włosy miałam gęstsze,rosły. Znajomi nawet widzieli różnice. Oczywiście nie po tygodniu. Robiłam kurację większym opakowaniem przez 2 miesiące ale różnica była. Same maski nic nie dają,trzeba pamiętać o odżywianiu włosów od środka:). Belissa ma bogaty skład który wpływa na porost włosów. No i pazury mi szybko po nich rosną:) i są twarde.

Cytat
xxczarna9023xx
naprawde sa tabletki po ktorych wlosy szybciej rosna?? I TO NAPRAWDE DZIALA??
to chodzi o zadbanie organizmu od wewenatrz witaminy itd. ,im zdrowszy organizm tym zdrowsze cebulki włosow ,co sprawia ze szybciej rosna ,ale jako takich ,typowo na porost niema:) jeśli chodzi o suplemetnty bo to suplementy diety sa ,to na pewno nie skrzypowita ,koleżance dermalog powiedział ,ze to ani nie stało za wiele koło witamin itd. :) przepisał jej cos aptecznego specjalnego :)na receptę ,jakas silna dawke włąsnie ,była po kuracji izotokiem ,i musiała mieć cos dobrego na włosy paznokcie itd. ,mówił tez ze te wszystkie ,właśnie najbardziej reklamowane suplementy to pic na wode ,



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-08 11:33 przez brunetka71.

Cytat
brunetka71
Cytat
xxczarna9023xx
naprawde sa tabletki po ktorych wlosy szybciej rosna?? I TO NAPRAWDE DZIALA??
to chodzi o zadbanie organizmu od wewenatrz witaminy itd. ,im zdrowszy organizm tym zdrowsze cebulki włosow ,co sprawia ze szybciej rosna ,ale jako takich ,typowo na porost niema:) jeśli chodzi o suplemetnty bo to suplementy diety sa ,to na pewno nie skrzypowita ,koleżance dermalog powiedział ,ze to ani nie stało za wiele koło witamin itd. :) przepisał jej cos aptecznego specjalnego :)na recepte
W moim przypadku Belissa,dała dużo. Włosy szybciej rosną,mam gęstsze,na paznokcie również. Zależy od organizmu.

zweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 1/5

VITAPIL polecam działa !

zweryfikowana
Posty: 564
Ostrzeżenia: 1/5

Dla mnie nie ma takich tableteczke :)
Wszystkie belissy i inne to zwykłe suplementy-czyli nie pomoże, nie zaszkodzi :)
Sama próbowałam już chyba wszystkich suplementów i się zniechęciłam..
Można sobie pomagać od wewnątrz, żeby było dobrze z witaminkami i żeby organizm był zdrowy.. :) Każdemu włosy rosną inaczej, jednym szybciej innym krócej..:)
Cierpliwość- to jedyny lek, no przynajmniej w moim wypadku :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-08 11:36 przez martusiaaa3_95.

Cytat
martusiaaa3_95
Dla mnie nie ma takich tableteczke :)
Wszystkie belissy i inne to zwykłe suplementy-czyli nie pomoże, nie zaszkodzi :)
Można sobie pomagać od wewnątrz, żeby było dobrze z witaminkami i żeby organizm był zdrowy.. :) Każdemu włosy rosną inaczej, jednym szybciej innym krócej..:)
Cierpliwość- to jedyny lek :P
No ja się nie do końca zgodzę:). Bo mi zaczęły po belissie rosnąć szybciej. Na ten moment mam włosy do pasa:)
Cytat
blueee
VITAPIL polecam działa !
Po jednej kuracji w sensie 60 tabletek widać już jakieś efekty?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-08 11:39 przez Pysia033.

Uważajcie na ten Calcium Pantothenicum i poczytajcie trochę o efektach ubocznych zanim zaczniecie brac;) Mi tez na tempo wzrostu żadne tabletki nie pomogły. Juz predzej wcierki cos działają:) Mi zawsze rosły 1cm na miesiąc i chyba nic tego nie zmieni a mojej kumpeli która żadnych witamin nie łyka, niezdrowo się odzywia i ciągle farbuje włosy to rosną po 4cm miesięcznie;)

Cytat
skarbek2012
Uważajcie na ten Calcium Pantothenicum i poczytajcie trochę o efektach ubocznych zanim zaczniecie brac;) Mi tez na tempo wzrostu żadne tabletki nie pomogły. Juz predzej wcierki cos działają:) Mi zawsze rosły 1cm na miesiąc i chyba nic tego nie zmieni a mojej kumpeli która żadnych witamin nie łyka, niezdrowo się odzywia i ciągle farbuje włosy to rosną po 4cm miesięcznie;)
Właśnie też słyszałam o skutkach ubocznych i dlatego chciałam zaczerpnąć informacji czy rzeczywiscie mam się bać:D haha. Po Belissie nic mi nie było:D. Tak jak mówię to zależy wszytsko od organizmu. Na moją siostrę nie działa Belissa,a na mnie tak:P,więc możecie jej spróbować może też będą efekty u Was,ale co najważniejsze CIERPLIWOŚĆ. Ludzie myślą,że zjedzą z 5 dni po jednej tabletce i na 6 dzień obudzą się z włosami po kostki hehehe:D

Ja zaczynam drugi miesiąc biotebal( babka w aptece powiedziała ze były one jeszcze do niedawna sprzedawane tylko na receptę często dla kobiet po chemioterapii, wiec muszą być dobre ) zobaczymy :)

Kurde teraz nie bede wiedziała jakie kupić:D dzięki za odpowiedzi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-08 11:55 przez Pysia033.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

parka bershka prosze o pomoc