Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

07 gru 2013 - 18:03:21

prawkotesty.pl
za tydzień egzamin a Ty się dopiero uczysz?
jak się robi codziennie po 2 - 3 testy przez całą naukę jazdy to potem coś z tego jest. Ucz się z książki, zwłaszcza tych wszystkich tabelek o zawartości alkoholu, drodze hamowania itp, dokładnie przypomnij sobie przepisy o wadze przyczepy, albo o tym w jakiej odległości stawia się trójkąt ostrzegawczy + oczywiście skrzyżowania, znaki, oraz takie głupoty jak co to jest wymijanie, co to wyprzedzanie, pojazdy silnikowe, pojazdy jednośladowe, pojazdy samochodowe itp (definicje)

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

07 gru 2013 - 18:06:29

niestety nie pomogę, bo zdawałam 5 lat temu, ale życzę powodzenia :)

EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

07 gru 2013 - 18:11:32

Przecież napisałam ze mam mętlik w glowie od informacji cały czas się uczę ale proszę o porady bo może macie jakies cenne rady. Zle mnie zrozumiałam jeśli myślisz ze dopiero teraz zaczynam się uczyc tydzień przed egzaminem.

EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

07 gru 2013 - 18:12:07

Spokojnie... :) Nie taki straszny diabeł jak go malują ;) najważniejsze - spróbuj w każdy znany Ci sposób opanować stres, bo to największy Twój wróg na egzaminie. Teorię zdawałam za pierwszym razem jakiś 4 tygodnie temu :) Praktyczny 25.11. Ja uczyłam się z testów z płyty. Książki nie tknęłam, bo tam pierdoły same. Nie zaskocz się, bo testy z płyty są inne niż w WORDzie, ale bardzo podobne i z tym samym sensem, więc jeśli przerobisz dział NAUKA z płyty i TESTY to zdasz na pewno. Z praktyką trochę gorzej jest (mi strasznie noga na sprzęgle latała. nigdy w życiu nie widziałam takiej reakcji moich nóg :P ale to głupi stres, a muszę przyznać że zżerał mnie strasznie - płakałam nawet głupia, nie wiem czemu :) a było całkiem sympatycznie)

Cytat
justyska0210
Dziewczyny proszę o poradę:) Za tydzień mam egzamin na prawko (teoria i praktyka w jednym dniu)już mam mętlik w głowie od informacji . Doradźcie z jakich stron czerpałyście wiedze , jakie testy (ja mam image oraz dodatek do gazety prawnej)czy tez z nich korzystałyście a może tylko z nich i wystarczyło? Na jakie strony jeszcze warto wejść i zasięgnąć informacji piszcie wszystko co może mi się przydać. Z góry dziękuję bardzo:)

tak w ogóle to gdzie zdajesz?
Cytat
justyska0210
O matko ale mnie teraz zestesowalyscie:( w Poznaniu

EDIT:
dopiero zauważyłam. Nie stresuj się i nie zaglądaj na żadne stronki, bo na nich często głupoty są powypisywane i niepotrzebnie człowiek się stresuje. A większość pytań jest naprawdę banalna



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-07 18:15 przez m13081987.

EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

07 gru 2013 - 18:16:06

W Poznaniu:)

EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

07 gru 2013 - 18:18:01

Cytat
m13081987
Spokojnie... :) Nie taki straszny diabeł jak go malują ;) najważniejsze - spróbuj w każdy znany Ci sposób opanować stres, bo to największy Twój wróg na egzaminie. Teorię zdawałam za pierwszym razem jakiś 4 tygodnie temu :) Praktyczny 25.11. Ja uczyłam się z testów z płyty. Książki nie tknęłam, bo tam pierdoły same. Nie zaskocz się, bo testy z płyty są inne niż w WORDzie, ale bardzo podobne i z tym samym sensem, więc jeśli przerobisz dział NAUKA z płyty i TESTY to zdasz na pewno. Z praktyką trochę gorzej jest (mi strasznie noga na sprzęgle latała. nigdy w życiu nie widziałam takiej reakcji moich nóg :P ale to głupi stres, a muszę przyznać że zżerał mnie strasznie - płakałam nawet głupia, nie wiem czemu :) a było całkiem sympatycznie)
Cytat
justyska0210



MI TEŻ NOGA LATAŁA :D ale na szczescie tylko na placu, jak wyjechałam na miasto to się uspokoiła:D

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

07 gru 2013 - 18:20:24

Cytat
justyska0210
W Poznaniu:)

heh też zdawałam w Poznaniu :) fajnie było :D a na którą masz egzamin?

EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

07 gru 2013 - 18:20:26

Cytat
dorocia91
Cytat
m13081987
Spokojnie... :) Nie taki straszny diabeł jak go malują ;) najważniejsze - spróbuj w każdy znany Ci sposób opanować stres, bo to największy Twój wróg na egzaminie. Teorię zdawałam za pierwszym razem jakiś 4 tygodnie temu :) Praktyczny 25.11. Ja uczyłam się z testów z płyty. Książki nie tknęłam, bo tam pierdoły same. Nie zaskocz się, bo testy z płyty są inne niż w WORDzie, ale bardzo podobne i z tym samym sensem, więc jeśli przerobisz dział NAUKA z płyty i TESTY to zdasz na pewno. Z praktyką trochę gorzej jest (mi strasznie noga na sprzęgle latała. nigdy w życiu nie widziałam takiej reakcji moich nóg :P ale to głupi stres, a muszę przyznać że zżerał mnie strasznie - płakałam nawet głupia, nie wiem czemu :) a było całkiem sympatycznie)
Cytat
justyska0210



MI TEŻ NOGA LATAŁA :D ale na szczescie tylko na placu, jak wyjechałam na miasto to się uspokoiła:D



dokładnie ! mi na górce :D ale miasto to spoko ;) góra by być pewną siebie. Teorii się nie bój :P jak ja zdałam za pierwszym razem to pewnie każdy może zdać :P

EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

07 gru 2013 - 18:27:13

Też zdawałam niedawno :) Trzeba przede wszystkim przeczytać te książeczkę i liczyć na szczęście do pytań. Dla mnie egzamin praktyczny był dużo gorszy.

Powodzenia ;D Nie daj się stresowi

EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

07 gru 2013 - 18:30:24

Ja też zdawałam prawko w Poznaniu. 25 pazdziernika zdałam testy a 19 listopada praktykę. Uczyłam sie tylko rozwiązując testy z płyty i ze strony http://www.zdamyto.pl/ Książki nie czytałam.

Powodzenia :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-07 18:31 przez dodorotka.

EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

07 gru 2013 - 18:30:31

0 7 rano:)

EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

07 gru 2013 - 18:30:35

Ojej :3 Widzę, że nie jestem sama! Też zdaję na prawko ale dopiero testy wewnętrzne. Pytania mogą się powtarzać ale jak zdobędziesz wiedzę to zdasz :) Moja koleżanka zdała, bo wyluzowała, poszła z myślą, że zdam albo i nie, to się zobaczy. Udało się i teraz się cieszy.
Masz szczęście, że zdajesz w Poznaniu a nie w Szczecinie...najtrudniejsze miasto jeśli wierzyć rankingom.

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

07 gru 2013 - 18:36:00

Cytat
justyska0210
0 7 rano:)
Ja zdawałam 12.12 o 19.20 ;) o 7 rano też miałam do wyboru :)
No nic powodzenia Ci życzę :)

EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

07 gru 2013 - 18:36:02

No właśnie ja tez z książki się nie uczę bo nawet jej nie mam:(

EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

07 gru 2013 - 18:41:11

Jak to nie masz ksiazki? Nie dostalas ze szkoly?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Biały płaszczyk - przypalona plama, pomocy!