Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wyjazd z niemowlakiem

27 lis 2013 - 20:04:41

Kochane :)
Po raz pierwszy będe lecieć samolotem, a na dodatek z pięciomiesięcznym dzieckiem. Lecimy liniami Ryanair. Przestudiowalam już ich strone jak co wyglada, ale czy mozecie mi powiedziec jak to wszystko ma sie w praktyce? Mam mase pytań i watpliwości. Jestem totalnie zielona w tych sprawach. Będe mieć tylko bagaz podreczny. Jak to wyglada z przewozem kosmetyków, czy jest jakas ograniczona ilośc? Co z mlekiem dla malego, moge je mieć ze sobą w samolocie? Czy moge przewiesc mleko modyfikowane (w zamknietej puszce, mleko jest wydawane na recepte stad potrzeba jego przewozu)? Jest w postaci proszku, nie pomyślą, że to moze wcale nie mleko? :-P Kolejne glupie pytanie- co z torebką, pewnie nie mozna jej mieć? No i mam kilka pytań związanych z przesłaniem rzeczy do UK kurierem. Czy mogę wyslać w paczce kosmetyki i sloiczki z jedzeniem dla malego? Na jednej ze stron przewoźnika przeczytalam, ze nie mozna przewozic plynow. Czy to sie tyczy takze balsamow do ciala itp? A może to wszystko zalezy od firmy kurierskiej? Każda informacja bedzie dla mnie na wage zlota ;-).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bilety na koncert Toruń