Obecnie rozmawiamy o:

Otwarcie sklepu online

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rozstanie z chłopakiem

23 lis 2013 - 15:06:58

Jestem z Marcinem 2 lata, jego ojciec od samego początku mnie nie akceptował tak po prostu, nigdy nic mu nie zrobiłam ani nic. Z chłopakiem też ostatnio źle się układa, najbardziej boli go to, że nie pozwalam mu zbyt dużo pić alkoholu bo kilka razy powiedział za dużo pod jego wpływem i przesadził, cały czas ma o to do mnie pretensje. Dzisiaj właśnie usłyszał przypadkiem rozmowę swojego ojca z jakimś sąsiadem, że podobno ja zmieniłam Marcina, pracuje za małe pieniądze w pizzeri, nie ma żadnych pieniędzy (podobno na mnie wydaje ostatnie grosze)nic sobie nawet nie kupi. Ja często się przeprowadzam bo wynajmuje mieszkanie z mamą nie mamy żadnego mieszkania na własność- też o tym wspominał w rozmowie. Mówił, że caly czas sie przeprowadzam, nic swojego nie mam, zadnego miejsca zaczepienia itp. Powiedział, że ogólnie czarno widzi nasz związek. Wspominał też ze niby jak skoncze w maju tego roku szkole gdzie bedziemy mieszkac jak nie mamy nic na start. Pewnie chcialby synową która ma coś do zaoferowania, niedość, że jestem raczej z biednej rodziny, nie mam ojca to jeszcze przeprowadzam się nawet kilka razy w roku. Chciałby synowa z dobrego domu. I właśnie jak zadzwonil do mnie Marcin i mi o tym opowiedział napisal mi smsa ze on to slabo widzi kłóci sie z rodzicami caly czas (zaczęło sie to odkąd jestesmy razem), jak nasze zycie ma wygladac w przyszlosci za marne 1000 zl itp.
I tu właśnie pytanie jak to wszystko rozegrać, męczy mnie to że jego ojciec ma mnie za najgorszą, jeszcze przeze mnie Marcin ma problemy w domu itp. wspominał tez ze myslał o tym jak byloby gdybysmy sie rozstali... Mam tego dość i tyle, tyle by tu pisac o tym. Proszę poradźcie coś :(

Rozstanie z chłopakiem

23 lis 2013 - 15:11:18

to niech znajdzie sobie nadzianą pannę i niech go utrzymuje. SZOK, dopiero kończysz szkołę, czego on od ciebie oczekuje?
jak wasze życie ma wyglądać za 1000zł miesięcznie? To może rzuć szkołę i zacznij pracować by jego zadowolić? Chyba coraz bardziej skłania się co do opinii ojca, zamiast cię wspierać to jeszcze dołuje...

Rozstanie z chłopakiem

23 lis 2013 - 15:15:56

biedna :( jak sama napisalas - w maju konczysz szkole. poszukaj pracy, zacznij juz eraz jako jakas pomoc np w kuchni czy cos, albo opiekunka. i wtedy pokazecie jego tacie, że sie mylil, że sobie poradzicie i mozliwe, że tata zmieni o tobie zdanie

Rozstanie z chłopakiem

23 lis 2013 - 15:16:07

Dziwni są Ci ludzie...po co wpiepszają się w związki swoich dorosłych dzieci? Boże, ciesze sie ze ja nie mam takich problemow. Twoj chlopak racja...powinien Cie wspierac a nie dodatkowo dokladac Ci zmartwien, nie rozumiem takiego czegos

Rozstanie z chłopakiem

23 lis 2013 - 15:17:02

Niemiła sytuacja. Może jego ojciec chciałby żebyś motywowała faceta. Wiesz żeby znalazł lepszą pracę, cele życiowe itp itp. To że nie masz ojca przeprowadzasz się na okrągło i pochodzisz z mało zamożnej rodziny nie powoduje że jesteś "tą najgorszą". Powiedz masz jakieś plany na życie ? Robisz coś z tym ?

Rozstanie z chłopakiem

23 lis 2013 - 15:19:09

Kchana glowa do gory ;* Przedewszystkim powinnas wziasc sprw wswoje rece i prozmawiac z chlopakiem czy mu to przeszkadza i czy powaznie myslal o rozstaniu, wiem ze to przykre i mozesz uslyszec taką wersje ,ale po co ci to skoro masz się meczyc ,a rodzicow odstaw na bok mzoe z czasem sie przekonają do ciebie jak znajdziesz prace i sie usamodzielnisz .wiem ze w tych czasach trudnobo sama ledwo sie zaczepilam u siebie w miescie za marne 1000 zloty i tez ci powiem nie mam swojego mieszkania varazie mieszkam u rodzicow bo wiecej siedza za granicą ,ale tez sie nie przelewa ale jakos dajemy rade ,wiec mysle ze 1 co powinnas zrobic to porozmawiac z chlopakiem czego oczekuje od ciebie i czy mu to przeszkadza bo jesli tak to nie obraz się ,ale szkoda twojego czasu skoro osoba cie kochajaca ma wymagania woboec ciebie ;* 3 maj sie rybcia mam nadzieje ze sie ulozy :) a co do pracy mysle ze jak nie znajdziez tu to moze poszukasz za granica czasami jest tyle ofert ze ptrzebują pary a nawet wolą pary wiem bo bylam :) co prawda polacy sa inni o 360 stopni ale jak wejdziesz na str niedziela .nl to znajdziesz spro ofert pracy :) a moze cos ci -wam wpadnie w oko :) a jak to sie mowi ktonie ryzykuje ten nie ma :)Jesli czyms cie urazilam to z gory przepraszam ! :)

Rozstanie z chłopakiem

23 lis 2013 - 15:23:56

Planować to ciezko, chce zdac mature i znaleźć pracę, musze chociaz jakis pokoj wynajać czy cos bo mama to mnie tez do tego wszystkiego dobija normalnie trageedia jakas, załamać sie mozna.
Dzieki, że próbujecie coś poradzic :) ale najbardziej to przydałaby sie rozmowa w 4 oczy z kims komu mozna zaufac, bo wszystkiego nie da sie tak dokladnie opisac i zobrazowac.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-23 15:25 przez idielaughing.

Rozstanie z chłopakiem

23 lis 2013 - 15:24:45

Bardzo mi ciebie żal.
Jak może tak wypowiadać się o Tobie,przecież nikt nie wybiera sobie tego gdzie się urodził,czy w biednej czy w bogatej rodzinie.
Jeśli chłopak zadecyduje ,że chce się rozstać nie żałuj tego naprawdę,bo w przyszłości chciałabyś być ciągle poniżana? Na pewno nie.
Skończysz szkołę,zaczniesz pracować i nie musisz wysłuchwać jakiś chorych uwag na ten temat.

Rozstanie z chłopakiem

23 lis 2013 - 15:28:14

takiego chlopaka co tak mowi walnełabym w łeb i tyle, niech sobie szuka bogatej panny gdzie indziej

zweryfikowana
Posty: 4.117
Ostrzeżenia: 1/5

Rozstanie z chłopakiem

23 lis 2013 - 15:29:37

Wiesz , a co rodzice myślą , że znajdzie bogatą Panią Dyrektor , która go będzie utrzymywać ? Sami sobie przeczą ... a ten chłop to dupa Twój - sorki. Wiem , że jest pod silnym wpływem ojca być może i ich zdania ,ale chyba ma swoje uczucia i albo Cie kocha i zlewa rodziców labo odpuść go sobie. Że niby przez Ciebie w pizzerii pracuje ? Pracuje tam gdzie znalazł pracę i niech sam zadba o swoją przyszłość , a nie ojciec będzie mu dzianej synowej szukał. Żenada , uciekaj od tak prosto myślących ludzi ... sory jeśli uraziłam kogoś pisząc to.

Rozstanie z chłopakiem

23 lis 2013 - 15:32:20

Biedna.. nie rozumiem Twopjego chlopaka a tymbardziej ojca jego.. nie twoja wina, że masz taka sytuacje w domu! a facet tez nie lepszy..ze wzgledow fonansowych sie boi o wasza przyszlosc? Jakby prwidziewie kochał mialby to w dupie..

Rozstanie z chłopakiem

23 lis 2013 - 15:48:56

Musisz sie dobrze zastanowic czy na pewno chcesz z nim byc? On Cie nie szanuje. Pijaństwa tez nie lubie, nawet z chlopakiem nie chce rozmawiać gdy cos wypije.

Rozstanie z chłopakiem

23 lis 2013 - 15:49:20

Taki facet to szmata a nie facet.Pewnien chłopak się mna interesowal ale jak zobaczyl z jakiego domu pochodze (nie przelewa się)rodzice nie maja dobrej pracy to przestał się mna interesować.
Ostatnio widziałam na nk go ozenil się z jaks brzydka ale nadziana panna wiec takich to omijac.

Rozstanie z chłopakiem

23 lis 2013 - 15:53:12

Cytat
idielaughing
Planować to ciezko, chce zdac mature i znaleźć pracę, musze chociaz jakis pokoj wynajać czy cos bo mama to mnie tez do tego wszystkiego dobija normalnie trageedia jakas, załamać sie mozna.
Dzieki, że próbujecie coś poradzic :) ale najbardziej to przydałaby sie rozmowa w 4 oczy z kims komu mozna zaufac, bo wszystkiego nie da sie tak dokladnie opisac i zobrazowac.

Może przyjaciółka lub jakaś najlepsza kumpela Cię wesprze. Właśnie trudno Ci cokolwiek doradzić ewidentnie sensownego dla Twojej sytuacji bo prawda jest taka że nikt nie wie w jakiej sytuacji się na prawde znajdujesz i jak wygląda sprawa. Tylko i wyłącznie z tego co piszesz. Nie wiadomo jakie powody ma ojciec Twojego faceta i co kieruje Twoim facetem.

Patrzeć trzeba pod wieloma kątami.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak odświeżyć ?