Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Łupież jak stąd do USA - Pomocy!

21 lis 2013 - 18:33:37

Witam Was Kochane, od jakiegoś czasu mam poważny problem z łupieżem, jest na tyle poważny że nie dotykam włosów od wyjścia z domu bo jak tylko się podrapie to sie ze mnie sypie. Najwiekszy problem mam w miejscach gdzie mam grzywkę (a mam ją prosto ściętą). Używam Clear i nic nie daję, nie myję już głowy codziennie tylko co 2-3 dni i nie suszę jej tak często suszarką jak kiedyś a problem nie znika a wręcz się nasila stąd pytanie - Czy macie może jakieś sprawdzone sposoby na pozbycie się tego problemu??

Łupież jak stąd do USA - Pomocy!

21 lis 2013 - 18:35:49

może masz łuszczycę? jak masz na tyle poważny problem to do dermatologa,my nic Ci więcej nie możemy doradzić

Łupież jak stąd do USA - Pomocy!

21 lis 2013 - 18:36:28

Może spróbuj Nizoralem? :)

Łupież jak stąd do USA - Pomocy!

21 lis 2013 - 18:39:21

myj codziennie, kup sobie nizoral, mi head&shoulders tez pomaga.Nie rozjasnialas moze ostatnio wlosów i poprostu nie wyuszyło Ci zbytnio skórę głowy?

Łupież jak stąd do USA - Pomocy!

21 lis 2013 - 18:41:35

Nizoral niesttey mi nie pomaga, znaczy ukrywa na pewien czas problem ale on wraca
Łuszczyca? Troche czytałam o niej i oglądałam zdjęcia i mi to wygląda na łupież tylko stadium hard. Ale fakt moze trzeba sie do dermatologa wybrac...
Nie robilam nic z wlosami w sensie farbowania...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-21 18:46 przez asiam146.

Łupież jak stąd do USA - Pomocy!

21 lis 2013 - 18:47:09

Cytat
asiam146
Nizoral niesttey mi nie pomaga, znaczy ukrywa na pewien czas problem ale on wraca
Łuszczyca? Troche czytałam o niej i oglądałam zdjęcia i mi to wygląda na łupież tylko stadium hard. Ale fakt moze trzeba sie do dermatologa wybrac...

Mam ten sam problem. Znalazłam na niego sposób, co prawda troche głupi ale działa :D Przed myciem włosów wcieram w skórę głowy oliwkę dla dzieci. Zostawiam na jakieś 15-20 minut i dokładnie myję głowę. Naprawdę pomaga. Na jakies 2-3 dni jest spokój. I tak akurat tak często myję głowę więc dla mnie spoko. Tylko naprawdę porządnie trzeba włosy po tym umyć :)

Łupież jak stąd do USA - Pomocy!

21 lis 2013 - 18:48:18

Moja mama miała straszny łupież. Po wizycie u fryzjera sypało się dosłownie. Nic nie pomagało Nizoral itd. Zaczęła płukać włosy po umyciu delikatną Ziają przeciwłupieżową wodą z octem. Fakt, że włosy podjeżdżają tym octem trochę, ale skóra głowy się "wyleczyła"

Łupież jak stąd do USA - Pomocy!

21 lis 2013 - 18:50:05

wypróbuj nizoral, odrazu nie zniknie ale po dłuższej kuracji pomoże :)

Łupież jak stąd do USA - Pomocy!

21 lis 2013 - 18:54:55

Nizoral w ogóle mi nie pomógł. Clear był świetny, ale trzeba co jakiś czas robić od niego odwyk bo skóra się przyzwyczaja. Teraz nie myję już clearem tylko zwykłym szamponem i nie mam problemu z łupieżem, jakoś tak sam zniknął. Problemy z głową zaczęły mi się najpierw od zastosowania olejku rycynowego na włosy i skórę głowy (potem dopiero przeczytałam, że powinno się stosować tylko na włosy, najlepiej od połowy długości), potem zaś od alterry, która strasznie mi wysuszyła skórę głowy :I

Łupież jak stąd do USA - Pomocy!

21 lis 2013 - 18:56:53

Cytat
BeMeToo
Cytat
asiam146
Nizoral niesttey mi nie pomaga, znaczy ukrywa na pewien czas problem ale on wraca
Łuszczyca? Troche czytałam o niej i oglądałam zdjęcia i mi to wygląda na łupież tylko stadium hard. Ale fakt moze trzeba sie do dermatologa wybrac...

Mam ten sam problem. Znalazłam na niego sposób, co prawda troche głupi ale działa :D Przed myciem włosów wcieram w skórę głowy oliwkę dla dzieci. Zostawiam na jakieś 15-20 minut i dokładnie myję głowę. Naprawdę pomaga. Na jakies 2-3 dni jest spokój. I tak akurat tak często myję głowę więc dla mnie spoko. Tylko naprawdę porządnie trzeba włosy po tym umyć :)

Wszystko fajnie tylko ja bym sie na stałe problemu chciała pozbyć ;)

Łupież jak stąd do USA - Pomocy!

21 lis 2013 - 19:09:57

miałam podobny problem do Twojego!używałam wszystkie mozliwe saszetki p/łupiezowe ,szampony cuda wianki nie miałam juz siły.aż wypróbowałam od córki delikatny szamopon do włosów przeczytałam skład i kupiłam 1 litr szamponu za 6 czy 7 zł rumiankowy i ....nie ma problemu....
taki prosty zabieg -zmiana szamponu na prostyw składzie
mnie to pomogło.....
ale nie wiem czy to nie była przesuszona skóra..
idź do dermatologa może powie co Ci dolega....

Łupież jak stąd do USA - Pomocy!

21 lis 2013 - 19:26:02

Kup w aptece szampon DERCOS firmy VICHI.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomoc w tworzeniu szablonów na blogspota