Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

14 minut temu

sprawdzony stomatolog

17 minut temu

sklep detailingowy

41 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

KRÓTKI PORADNIK -WIZYTA NA POLICJI -

15 lis 2013 - 22:33:10

Nie miałam sytuacji zeby isc na policje ani zostac oszukaną ale polecam rady wikijaja , bardzo pomocne informacje :)

KRÓTKI PORADNIK -WIZYTA NA POLICJI -

15 lis 2013 - 22:34:47

_berserk5 to może tak przypniesz ten wątek? ;)

KRÓTKI PORADNIK -WIZYTA NA POLICJI -

15 lis 2013 - 22:37:42

Ja zostałam dwa razy oszukana, ale na A l l e g r o. Nie zgłaszałam tego, bo były to kwoty 30-40zł i było mi po prostu głupio iśc na policję. Ale co się okazało, że ktoś inny także został oszukany przez tą osobę i wezwano mnie jako świadka - osobę, która też kupiła od oskarżonej. Okazało się, że dziewczyna oszukała na takie drobne kwoty masę ludzi!
Policjanci powiedzieli mi, że KAŻDĄ KRADZIEŻ NALEŻY ZGŁASZAĆ - NIEZALEŻNIE OD KWOTY! Bo mogę nie być jedyna i z tych drobnych kwot zrobi sie pokaźna sumka.

Także NIE BÓJMY SIĘ POLICJI.

KRÓTKI PORADNIK -WIZYTA NA POLICJI -

15 lis 2013 - 22:43:41

też została wezwana na policje jako swiadek w przypadku osoby ktora oszukala wieksza liczbe ludzi :)

KRÓTKI PORADNIK -WIZYTA NA POLICJI -

15 lis 2013 - 22:45:44

Jaki z tego wniosek? Że nie można popuścić, bo jeżeli oszustka raz oszuka, to będzie to robić stale, do momentu aż trafi "kosa na kamień".

KRÓTKI PORADNIK -WIZYTA NA POLICJI -

21 lis 2013 - 21:29:59

Ja, po setkach kupionych rzeczy na all i na szafie pierwszy raz zostałam tutaj oszukana na 40zł. Może i niewiele, ale ja na te pieniądze uczciwie pracuję więc dlaczego ktoś ma mnie okradać? Kontaktowałam się z innymi oszukanymi dziewczynami i okazało się, że z tych drobnych kwot zebrała się suma ponad 300zł. Więc jeśli wszystkie to zgłosimy to dziewczyną zajmie się prokurator.
Jutro zgłaszam sprawę Administracji, a po rozstrzygnięciu idę na policję.
Mam nadzieję, że nie potraktują mnie lekceważąco ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-21 21:30 przez martuuus.

KRÓTKI PORADNIK -WIZYTA NA POLICJI -

21 lis 2013 - 22:07:57

martuuus i tak trzymaj :)

KRÓTKI PORADNIK -WIZYTA NA POLICJI -

22 lis 2013 - 13:50:21

Jasne tylko trzeba walczyc o swoje:)ja tez nikomu nie odpuszczę:)

KRÓTKI PORADNIK -WIZYTA NA POLICJI -

22 lis 2013 - 17:47:12

Dziewczyny, policja naprawdę wiele może. Nie popuszczajcie oszustom, to w końcu nauczą się uczciwości :)

KRÓTKI PORADNIK -WIZYTA NA POLICJI -

12 gru 2013 - 23:56:51

Cytat
wikijaja
Dziewczyny, policja naprawdę wiele może. Nie popuszczajcie oszustom, to w końcu nauczą się uczciwości :)
Zgadzam sie:) i nie wierzcie,jezeli jakies szafowiczki pisza ze policja nic nie zrobi...pisza to przewaznie osoby ktore maja cos na sumieniu.Wiecej wiary w siebie a bedzie dobrze.

KRÓTKI PORADNIK -WIZYTA NA POLICJI -

13 gru 2013 - 11:09:08

Dziewczyny a ja poszukuję osóbki z Torunia,która mogłaby mi w jakiś sposób pomóc,sama mieszkam na drugim końcu Polski.Dzwoniłam na informację w celu uzyskania numeru jednak okazało się,że nie dodzwoniłam się do dobrej osoby,chcę najpierw poszukać rodziców oszustki z którą miałam do czynienia rok temu,wiem,że to długo,ale mam maile od tej dziewczyny,kontakt się urwał po tym jak powiedziałam,że pójdę na policję,zanim to zrobię chcę porozmawiać z rodzicami delikwentki,która utrzymywała,że mama chora na raka,rodzice po rozwodzie itd.chcę przedstawić im zaistniałą sytuację.Oszukała mnie na 66 zł,dla mnie to bardzo dużo nie ukrywam,ale choćbym miała pieniążków już nie odzyskać to chcę coś zrobić aby nie oszukiwała innych.

KRÓTKI PORADNIK -WIZYTA NA POLICJI -

15 gru 2013 - 00:02:59

20natka.nie.szukaj.obcych.osób.aby.rozwiązali.Twoje.sprawy.
Jeżeli.masz.dowody.to.śmiało.idź.na.policję!
Z.doświadczenia.Ci.powiem,że.osoba.która.jest.naprawdę.w.poważnych.
tarapatach.finansowych.nie.oszukuje.
Tylko.krętacze.i.naciągacze.wymyślają.historyjki.aby.łatwowiernym.osobom.
zamydlić.oczy.

KRÓTKI PORADNIK -WIZYTA NA POLICJI -

15 gru 2013 - 00:21:37

i bardzo dobrze ,z tym trzeba walczyc ,jednak czasem warto tez zastanowić się przed pochopnym zakupem od osob ,których nie znamy ,niemamy zabezpieczenia ,nie wysyłyajmy pochopnie pieniędzy ,obcej sobie ,może czasem lepiej isc do sklepu, niż połasić się bo pare groszy taniej,i owszem policja jest od tego ,by sprawa się zajac ,ale warto się także zastanowić ,nad tym ,ze przez nasze ,czasem łakomstwo ,napalenie sie bo taniej ,wysyłanie w ciemno pieniędzy ,dodajemy robote policjantom ,którzy mogliby w tym czasie zajac się poważnymi przestępcami ,,poważniejszymi niż rajtki za 30 zł ,itd. itd

KRÓTKI PORADNIK -WIZYTA NA POLICJI -

15 gru 2013 - 00:30:00

brunetka71.policja.to.policja.
Nie.ważne.czy.sprawa.dotyczy.30zł.czy.skradzionych.samochodów.
Przestępstwo.jest.przestępstwem.
W.dzisiejszych.czasach.są.specjalne.oddziały.policji.zajmujące.się
oszustwem.internetowym,więc.skoro.już.ktoś.to.wymyślił.i.przeszkolił
funkcjonariuszy.to.dlaczego.nie.dać.im.pracy.w.postaci
naszego.zgłoszenia.oszustwa?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-15 00:31 przez wikijaja.

KRÓTKI PORADNIK -WIZYTA NA POLICJI -

15 gru 2013 - 00:49:39

Szczerze mówiąc jakoś truno jest mi uwierzyć w to co piszesz. Kolega kupował na allegro buty za 200zł to policja kazała mu czekać,bo może keszcze wyślę,a poszedł na policję po miesiącu czekania.
Ja nie ufam policji. Moja matka zgłaszała daną sytuację i nic w tym kierunku nie zrobili.
Poza tym znam wiele sytuacji gdzie owa policja zawiodła.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mieszkanki Lublina!