Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Pomocna pożyczka - warto?

10 lis 2013 - 16:00:40

Szukamy dobrej oferty pożyczkowej, zależy nam na niskich kosztach, długim okresie spłaty.
Ważne, żeby nie sprawdzali w BIK. Chodzi o osoby pracujące, ale z kiepską historią, również z komornkiem.
Co proponujecie?

Pomocna pożyczka - warto?

10 lis 2013 - 16:03:39

niskie koszty i brak sprawdzenia w BIK niestety nie idą ze sobą w parze. Albo dostajesz niskie koszty za to, że masz niezłą historię albo nie sprawdzają Cię w BIK bo masz kiepską ale nie musisz mieć dobrej historii. Najłatwiej byłoby zwerbować dziadka, babcię, mamę lub tatę żeby się poświęcili i wzięli na siebie. (Pracuję w banku, jakby ktoś miał wątpliwości odnośnie tego czy wiem co mówię ;) )

Pomocna pożyczka - warto?

10 lis 2013 - 16:03:56

jak najdalej od chwilówek i prowidenta!!!

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Pomocna pożyczka - warto?

11 lis 2013 - 13:26:02

Cytat
ulankas
Szukamy dobrej oferty pożyczkowej, zależy nam na niskich kosztach, długim okresie spłaty.
Ważne, żeby nie sprawdzali w BIK. Chodzi o osoby pracujące, ale z kiepską historią, również z komornkiem.
Co proponujecie?

Rozumiem, że masz negatywne wpisy w BIK? W takim razie na kredyt w banku nie masz żadnych szans. W sumie nawet nie ma sensu wysyłać zapytań w bankach. Na jaki cel potrzebujecie tych pieniędzy? I jaka kwota by Was satysfakcjonowała?

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Pomocna pożyczka - warto?

11 lis 2013 - 17:18:22

Niestety mamy negatywne wpisy w BIK. Spłata poprzedniego kredytu nie szła nam za dobrze. Dlatego teraz potrzebujemy pożyczki bez BIK. Na jaki cel? Na remont łazienki, jest w opłakanym stanie. Potrzebujemy jakieś 20-30 tysięcy.

Pomocna pożyczka - warto?

12 lis 2013 - 16:16:33

To takim razie ta pożyczka powinna być dla Ciebie pomocna- od 20 000 do 50 000 zł nawet na 10 lat, z atrakcyjnym oprocentowaniem. Co Ty na to? Z tego co wiem, nie zwracają uwagi ani na negatywne wpisy w BIK ani na komornika.

Pomocna pożyczka - warto?

12 lis 2013 - 16:29:10

Cytat
monka29
jak najdalej od chwilówek i prowidenta!!!

Pomocna pożyczka - warto?

12 lis 2013 - 16:36:45

20-30 tys na łazienke, kiedy masz problem ze splatami rat? Mysle, ze mozna zrobic remont spokojnie za 10-12 tysięcy... Ja na łazienkę wydałam 10tyś i wszyscy chwalą, że jest super :)

Pomocna pożyczka - warto?

12 lis 2013 - 16:39:05

karta kredytowa. np. w WBK masz 1000 do dyspozycji przez 54 dni za darmo

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Pomocna pożyczka - warto?

12 lis 2013 - 19:59:10

Cytat
lasko
To takim razie ta pożyczka powinna być dla Ciebie pomocna- od 20 000 do 50 000 zł nawet na 10 lat, z atrakcyjnym oprocentowaniem. Co Ty na to? Z tego co wiem, nie zwracają uwagi ani na negatywne wpisy w BIK ani na komornika.

Gdzie można wziąć taką pożyczkę? Podasz jakieś dane kontaktowe? Może bym do nich zadzwonił i dowiedział się na jakich warunkach mnie by dali taką pożyczkę.

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Pomocna pożyczka - warto?

13 lis 2013 - 16:53:39

Cytat
lasko
Wiesz co? Najlepiej będzie jak sobie do nich zadzwonisz: 22 266 81 81 i umówisz się na spotkanie. Wtedy na pewno powiedzą Ci na jaką pożyczkę możesz liczyć. Tu masz też link do ich strony: http://pomocnapozyczka.pl/

Dodzwoniłem się do nich i umówiłem na to spotkanie. Przez telefon w sumie niewiele mi powiedzieli, liczę, że na spotkaniu dowiem się jakichś konkretów. Jak wrócę to powiem Wam co i jak.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Pomocna pożyczka - warto?

13 lis 2013 - 20:00:16

Cytat
ulankas
Niestety mamy negatywne wpisy w BIK. Spłata poprzedniego kredytu nie szła nam za dobrze. Dlatego teraz potrzebujemy pożyczki bez BIK. Na jaki cel? Na remont łazienki, jest w opłakanym stanie. Potrzebujemy jakieś 20-30 tysięcy.

Widziałam dziś na wiacie przystankowej ofertę bociana. Można dostać nawet 6000 zł na 62 tygodnie. Gwarantują minimum formalności i szybką decyzję. Można wybrać opcję z obsługą domową albo opcję przelewową. Co myślicie?

Pomocna pożyczka - warto?

13 lis 2013 - 20:16:10

PROVIDENT CHWILOWKA jedna wielka pomylka i chyba ostatecznosc dla niektorych, chociaz ja wolalabym miec lazienke w oplakanym stanie niz doczynienia z tego typu "okazjami"


Lazienke mozesz wyremontowac nawet za 5 tys, jestem tego najlepszym przykladem... Ja na Twoim miejscu pomyslalabym raczej tak, zeby remont lazienki wyniosl mnie jak najmniej skoro masz nieciekawa sytuacje materialna... Poszukacje plytek w sklepach lub kiermaszach gdzie sa koncowki kolekcji tam mozna pytki zdecydowanie taniej kupic, tak samo z zaprawami czy klejami do glazury znalezc sklep, hurtownie gdzie te rzeczy kupicie jak nataniej. Moj maz lubi malo wydac,ale miec dobra jakosc i tak szuka. Przy remoncie mieszkania pierwszego zapalcilismy za plytki 20 zl za metr, bo byla wyprzedaz kolekcji, a cenie regularnej byly po 72 zl. Da sie? Da sie!

Pomocna pożyczka - warto?

13 lis 2013 - 20:27:06

Wiesz, ryzykowne jest branie 30 tys pożyczki na taką bzdurę jak remont łazienki, skoro masz problemy ze spłatą innych pożyczek.

Na bank nie masz co liczyć. Providenty i pozostali narzucają lichwiarskie odsetki. Więc jeśli stać cię na to aby po kilku latach oddać ok 100tys to droga wolna... No chyba że planujesz znowu "mieć problemy ze spłatą"?

Lepiej zaciśnij pasa przez jakiś czas, odłóż na remont i zredukuj koszty remontu. Jeśli nie stać cię miesięcznie odkładać na łazienkę, to uwierz mi, że nie stać cię na pożyczkę. ŻADNĄ. Im szybciej zdasz sobie z tego sprawę tym lepiej dla ciebie - bo potem tylko płacz pozostanie.

Pomocna pożyczka - warto?

14 lis 2013 - 18:19:20

Cytat
Szalowo
Cytat
ulankas
Niestety mamy negatywne wpisy w BIK. Spłata poprzedniego kredytu nie szła nam za dobrze. Dlatego teraz potrzebujemy pożyczki bez BIK. Na jaki cel? Na remont łazienki, jest w opłakanym stanie. Potrzebujemy jakieś 20-30 tysięcy.

Widziałam dziś na wiacie przystankowej ofertę bociana. Można dostać nawet 6000 zł na 62 tygodnie. Gwarantują minimum formalności i szybką decyzję. Można wybrać opcję z obsługą domową albo opcję przelewową. Co myślicie?

Szalowo, jesli Ty korzystasz z usług, których reklamy są zawieszane na przystankach to współczuję. Nie ma co patrzeć na takie "okazje". Czy Ty w ogóle wiesz coś o tej pożyczce? Pewnie koszty są ogromne...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Botki motocyklowe H&M - do Poznanianek