Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 4/5

Najtańszy kurier -jaki ?

06 maj 2016 - 08:50:01

Ja jak zamawiam jakieś ciuchy w Anglii ( a można znaleźć perełki) to korzystam z kuriera AngliaPolska. Teraz mają promocje, że jak weźmiemy trzy paczki do Londynu to jest taniej niż jedna, czy dwie. Bardzo się opłaca. Wciąż zbieram xD

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 7/5

Najtańszy kurier -jaki ?

10 sie 2016 - 14:21:08

Ja czasami wysylam kurierem. Niektóre dziewczyny chcą aby wysłałć im pocztą paczkę ale wiele z nich woli kuriera. Sama jak coś zamawiam z internetu to również wolę dopłacić trochę więcej i mieć paczuszke już na następny dzień ( nie mogę się zwykle doczekać przesyłki :)). Doświadczenia z kurierami mialam rozne ale najbardziej byłam zadowolona z DHL. Są szybcy, paczki dochodzą w dobrym stanie. Nie jest również tak drogo.

W sieci na ich stronie jest napisane jak nadać paczkę dhl. Nie ma z tym większego problemu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-30 11:28 przez calour.

Najtańszy kurier -jaki ?

29 gru 2016 - 08:49:15

ja korzystałam kilka razy ze strony wysylaj.com.pl.
zawsze wszystko było ok. nawet kilka razy mama przesyłała mi ciuchy z UK

Najtańszy kurier -jaki ?

29 gru 2016 - 09:29:08

epaka tam mają tanio i szybko .
Wysyłałam do Anglii była po 2 dniach .

Najtańszy kurier -jaki ?

29 gru 2016 - 09:46:32

Tylko firmą opłaca się korzystać z ich usług.

Najtańszy kurier -jaki ?

28 gru 2017 - 11:04:50

ceny przesyłek kurierskich zmieniają się bardzo często dlatego zazwyczaj jak zamierzam coś wysłać wpisuję po prostu w google tanie przesyłki kurierskie i wyskakują różne strony które oferują przesyłki różnych firm. Po wpisaniu gabarytów i wagi paczki porównuje mi różne oferty typu DHL, , GLS, UPS, Pocztex itd.
Kiedyś korzystałam też często senditu

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

Najtańszy kurier -jaki ?

30 kwi 2018 - 13:51:28

Ja ostatnio wzięłam się za wielkie sprzątanie wiosenne, do tego znalazłam masę rzeczy jeszcze z metkami i teraz wszystko poszło w ruch, żeby się tego pozbyć, praktycznie kilka rzeczy tygodniowo wystawiam na szafie i wszystko się sprzedaje. Jeśli chodzi o wysyłkę, to ja zamawiam kuriera dpd, robię to przez Furgonetkę , tutaj są wszystkie szczegóły jak to wygląda dpd nadanie paczki , tanio i solidnie, jak dla mnie firma super.

Najtańszy kurier -jaki ?

30 kwi 2018 - 14:13:11

chyba i ja będę musiała się przerzucić na kuriera bo do tej pory pocztą wysyłałam

Najtańszy kurier -jaki ?

30 kwi 2018 - 18:22:09

in post

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Najtańszy kurier -jaki ?

10 maj 2018 - 10:54:05

Również korzystam z ich usług i jestem mega zadowolony, zawsze na czas no i przystępne ceny :)

Najtańszy kurier -jaki ?

06 sie 2018 - 19:04:01

Jeśli chodzi o wysyłkę to faktycznie często kurier wychodzi taniej i zwykle wygodniej. Ja zazwyczaj wysyłam dpd przez brokera na przesyłarka.pl - na 10 paczek 9 na czas i bez problemów. Podbnie jak wysyłam do Londynu czy Madrytu.

Najtańszy kurier -jaki ?

29 sty 2019 - 18:23:09

Jeśli zależy Ci na niewysokiej cenie, proponuję nadać przesyłkę przez Sendit. To broker kurierski. Umożliwia nadanie przesyłki w niewysokiej cenie (w jego ofercie można znaleźć przesyłki krajowe i zagraniczne).

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 2/5

Najtańszy kurier -jaki ?

29 maj 2019 - 17:02:58

Polecam stronkę: https://allekurier.pl/ gdzie możesz wybrać najtańszą ofertę dla siebie. Fajna opcja, tym bardziej że wszystko można załatwić on-line. Spróbuj, jestem przekonana że znajdziesz ofertę odpowiednią dla siebie i będziesz z niej zadowolona.

Najtańszy kurier -jaki ?

09 cze 2022 - 19:09:23

Ogólnie to my sami już musimy to sprawdzić gdyż sama cena będzie na pewno uzależniona od tego co i jakich rozmiarów zamawiamy. W sumie całkiem niedawno sam natrafiłam na bardzo fajny wpis http://www.web-project.pl/czy-mozna-zamowic-drzwi-kurierem/ gdzie doskonale opisano to czy można np. zamówić drzwi kurierem.

Najtańszy kurier -jaki ?

10 cze 2022 - 08:58:09

Najlepiej chyba do paczkomatu kierować przesyłkę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poręczyłam kredyt koleżance i ona go nie spłąca