Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 2/5

Najtańszy kurier -jaki ?

14 lis 2014 - 12:50:08

lauregold
hm w sumie dość dobrze znam ten rynek i szczerze mówiąc o nich jeszcze nie słyszałam. od kiedy istnieją?

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

Najtańszy kurier -jaki ?

14 lis 2014 - 14:07:32

Cytat
mantonina7
lauregold
hm w sumie dość dobrze znam ten rynek i szczerze mówiąc o nich jeszcze nie słyszałam. od kiedy istnieją?

Ja znam. Tylko że wysylajtaniej przez J ;) I oni istnieją już bardzo długo bo chyba jakoś od 2009 roku z tego co kojarzę, bo wtedy zaczęliśmy z nimi współpracę.
No i myślę, że czytanie opinii też dużo daje na wiarygodnych portalach
http://youtu.be/_oN9HI7otwY?t=12s

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 2/5

Najtańszy kurier -jaki ?

14 lis 2014 - 14:48:32

Cytat
angelxx

Ja znam. Tylko że wysylajtaniej przez J ;) I oni istnieją już bardzo długo bo chyba jakoś od 2009 roku z tego co kojarzę, bo wtedy zaczęliśmy z nimi współpracę.
No i myślę, że czytanie opinii też dużo daje na wiarygodnych portalach
http://youtu.be/_oN9HI7otwY?t=12s

aa faktycznie...
tak właśnie myślałam, że brzmi mi znajomo..ale jednak coś nie grało :D

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Najtańszy kurier -jaki ?

01 gru 2014 - 09:59:26

Interesuje Cię też wysyłka paczki za granicę? Na stronie 24paczki.pl mają dobrą ofertę związaną właśnie z wysyłką do Anglii czy Niemiec. Możesz sobie przejrzeć na spokojnie.

Najtańszy kurier -jaki ?

01 gru 2014 - 10:42:46

www.furgonetka.pl :)

wysylamtaniej.pl tez polecam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-01 10:45 przez schee0.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 2/5

Najtańszy kurier -jaki ?

15 gru 2014 - 16:40:08

Rufus, mi się zdarza czasem też wysyłać coś za granicę, ale bez problemu Wysyłaj Taniej z którymi współpracuję obsługują również zagraniczne paczki.

niezweryfikowana
Posty: 53
Ostrzeżenia: 1/5

Najtańszy kurier -jaki ?

23 gru 2014 - 16:15:36

ja wysyłam czasami za granicę, jednak najwięcej przesyłek przez kuriera nadaję w kraju, na razie korzystam poprzez WysylajTaniej podaję namiary jakbyście były zainteresowane: http://www.wysylajtaniej.pl/ maja przystępne ceny

Najtańszy kurier -jaki ?

28 gru 2014 - 21:36:09

Ja korzystam usług Safe Paka, wysyłam sporo rzeczy z allegro, a ich oferta jest naprawdę dobra i tania.

Najtańszy kurier -jaki ?

08 sty 2015 - 07:40:32

A ja wysylam przez Poczte Polska.

Najtańszy kurier -jaki ?

08 sty 2015 - 10:26:10

sedner24.pl

tanio
ale nie kex odemnie jeszcze nie odebrał paczek z 31 ego,
i tylko przepraszają ze nie jest odebrana i nic z tym nie robią
lepszy jest fedex nie duzo drozej a czas odbioru ok

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 1/5

Najtańszy kurier -jaki ?

21 lut 2015 - 14:56:51

Do wysyłki używam Centrum Kurierskiego. Szybko i sprawnie dostarczają paczki. Od razu z domu mi odbierają. Płacę przez internet. Mają tam też różnych dostawców kurierskich, więc wszystko jest w jednym miejscu, też do porównań cen dostaw dobre.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 4/5

Najtańszy kurier -jaki ?

20 maj 2015 - 15:02:45

Ja od siebie polecam firmę kurierską RIDERS, tutaj namiar na nich: www.riders.com.pl. Super obsługa, zawsze na czas :) Ceny konkurencyjne.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Najtańszy kurier -jaki ?

30 lis 2015 - 13:29:59

Jeśli chodzi o wysyłane paczek głównie za granicę to zdecydowanie odradzałbym pocztę polską, lepszym rozwiązaniem będzie sprawdzona firma transportowa. Takie rozwiązanie szczególnie sprawdza się przy wysyłaniu ciuchów do rodziny w Anglii.

Najtańszy kurier -jaki ?

06 kwi 2016 - 14:40:35

ja do wysyłki używam serwisu www.giveyourbox.com- kierowcy, którzy jeżdzą często po polsce i chcą obniżyć koszty swojej podróży, zabierają paczki i dostarczają na wskazane przeze mnie miejsce. jest to duzo lepsza opcja niż zwykły kurier,ponieważ paczką mogę wyslać szafę,komodę czy nawet kota - i koszt tej przesyłki będzie zależeć tyko od tego, ile km musi przejechać kierowca.
Płacę różnie, od 8zł - 20 chyba najwięcej , kierowców jest na tyle sporo,że każdy może znaleźć ofertę dla siebie :)

polecam wejść sobie na stronę www.giveyourbox.com i poczytać o usłudze- warto, jeśli zalezy nam na czasie i na taniej realizacji zlecenia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka-dobry zwyczaj nie pożyczaj