Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

Urlop w górach

27 minut temu

Domek w górach

32 minut temu

Rewelacyjne okna

36 minut temu

Dobry psycholog

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zgubiona karta obiegowa w dziekanacie!

27 paź 2013 - 15:13:09

Sytuacja wygląda następująco oddałam karte obiegową przed egzaminem i obroną tak jak wszyscy jednak z powodu niezdania egzaminu obronę miałam dopiero pdo koniec września. Babeczka w dziekanacie we wrześniu przy zwrocie legitymacji wspominała coś, że nie może znaleźć mojej obiegówki. Mówiłam jej, że oddawałam ja razem ze wszystkimi, żeby jej poszukała. W ten piątek dowiedziałam się, że obiegówki nie znalazła i będę musiała jeszcze raz chodzić wszystko podbijać. Wkurzyłam się dlaczego ja mam chodzić znowu za obiegówką bo babka nie mogła przypilnować papierów. Czy jest inne wyjście z sytuacji niż ponowne chodzenie za obiegówką?

Zgubiona karta obiegowa w dziekanacie!

27 paź 2013 - 15:16:06

dziekanat rządzi się swoimi prawami, najprawdopodobniej będziesz musiała jeszcze raz iść.

Zgubiona karta obiegowa w dziekanacie!

27 paź 2013 - 15:17:45

niestety :] mi zgubili 2 razy indeks w sekretariatach także współczuję .. :) z dziekanatem nie wygrasz,prędzej wmówią Ci, że nie doniosłaś tej karty

Zgubiona karta obiegowa w dziekanacie!

27 paź 2013 - 15:20:41

Chyba nie ma wyjścia mój znajomy miał to samo i zbierał na nowo podpisy, a co najlepsze jak juz zebrał podpisy to stara kata się znalazła.

Zgubiona karta obiegowa w dziekanacie!

27 paź 2013 - 15:29:37

Zbieraj podpisy, nie ma wyjścia. USOS czasem jednak nie jest taki zły :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Płaszczyk - da radę go ocieplić?