Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hmm co zrobić:)?

22 paź 2013 - 12:56:23

no dokładnie...więc ja kończe tamat pozdrawiam i miłego dnia

Hmm co zrobić:)?

22 paź 2013 - 12:58:09

Ojej cena 1zł? Jakże mi przykro że masz teraz problem :D

Hmm co zrobić:)?

22 paź 2013 - 12:58:41

Cytat
SunFlower23
no i jolie bardzo bym chciała, żeby mi się tak w życiu nudziło i mogła takie afery odwalać...

Jakie afery? Spodobały mi się spodnie i je kupiłam. To druga strona odstawia cyrki, zakłada wątki, a ja mam polewkę.
Domagam się tylko finalizacji transakcji.

Hmm co zrobić:)?

22 paź 2013 - 13:01:53

Odkąd wprowadzili prowizje takie sytuacje się zdarzają. Ja też kiedyś obniżyłam cenę koszuli żeby dziewczyna, z którą wcześniej się ugadałam mogła kliknąc 'kup', patrzę a tu jakaś inna dziewczyna kupiła, mimo, że było napisane, że koszula jest zarezerwowana. Ale na szczęście obyło się bez komentarza. No niestety, dziewczyny które wykorzystują takie sytuacje, a same pewnie obniżają ceny przed dokonaniem transakcji ostro mnie wkurzają :) Ale ludzie bywają różni, niektórym robienie na złosc innym sprawia przyjemnosc :)

Hmm co zrobić:)?

22 paź 2013 - 13:02:00

tak kupiłaś mimo że widniało że sprzedane mój błąd że dodałam 1zł i mój że nie usunęłam ale nie chciałam aby tamta szafowiczka miałą pretensje że usunięte ale jak tylko szafowiczka będzie na szafie dodaje spodnie tak jak było za 11zł i ona kupuje żeby nie było że omijałam niby prowizje 1,1 :)....temat uważam za zamknięty..jednak mimo wysokich prowizji nie ma to jak sprzedaż na znanym portalu
niestety..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-22 13:02 przez aneczkass.

Hmm co zrobić:)?

22 paź 2013 - 13:03:27

Cytat
jolieetolie
Cytat
SunFlower23
no i jolie bardzo bym chciała, żeby mi się tak w życiu nudziło i mogła takie afery odwalać...

Jakie afery? Spodobały mi się spodnie i je kupiłam. To druga strona odstawia cyrki, zakłada wątki, a ja mam polewkę.
Domagam się tylko finalizacji transakcji.

Masz "polewkę"? ;) ;)))))) hahahaha

Hmm co zrobić:)?

22 paź 2013 - 13:03:26

Cytat
aneczkass
tak kupiłaś mimo że widniało że sprzedane mój błąd że dodałam 1zł i mój że nie usunęłam ale nie chciałam aby tamta szafowiczka miałą pretensje że usunięte ale jak tylko szafowiczka będzie na szafie dodaje spodnie tak jak było za 11zł i ona kupuje żeby nie było że omijałam niby prowizje 1,1 :)....temat uważam za zamknięty..jednak mimo wysokich prowizji nie ma to jak sprzedaż na znanym portalu
niestety..
Ciężko się czyta bez znaków interpunkcyjnych. Miałaś już iść, zamykać wątek, a cały czas coś tu piszesz.

Hmm co zrobić:)?

22 paź 2013 - 13:06:28

Cytat
jolieetolie
Oj, musiałaś założyć aż wątek :)

Do sądu też mogę skierować sprawę :)
i co w sadzie powiesz??? ze nie dostalas spodni za ktore nie zaplacilas, bo sprzedjaca nie podala Ci nr konta? nie osmieszaj sie...

A Ty autorko masz nauczke, uzytkowniczka conajwyzej moze wlepic Ci negatywa, a administracja bana za lamanie regulaminu,

skoro spodnie zostaly sprzedane to automatycznie powinny byc usuniete, a raczej uzytkowniczka powinna kliknac, lub chociaz moglas je schowac...
no i druga kwestia wystawianie za zeta jest tutaj tepione i ja to popieram :)
sama z mila checia wystwilabym Ci negatywa
jezeli komus nie podoba sie prowizja to nie sprzedawajcie tu i po sprawie

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Hmm co zrobić:)?

22 paź 2013 - 13:15:44

Sprawy sporów transakcyjnych są rozstrzygane przez Centrum Sporów Serwisu. Autorka otrzymała swoje opinie, wątek zostaje zamknięty.

Zgodnie z Regulaminem Serwisu transakcja kupna-sprzedaży jest nawiązywana z tą osobą, która kliknie "kup teraz". Zgodnie więc z prawem kupujący, który otrzyma odmowę finalizacji transakcji ma prawo wystąpić na drogę prawną w celu otrzymania finalizacji transakcji. Nie nam oceniać, jaka byłaby decyzja organów uprawnionych do rozwiązywania podobnych zgłoszeń.

Obie strony zainteresowane otrzymają na maila oraz PW stanowisko Serwisu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Włosy- dermatolog Lublin