Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hmm co zrobić:)?

22 paź 2013 - 12:00:24

Witam

Mam taki problem:) wczoraj poprzez zapytania jedna Pani zdecydowała się u mnie na zakup spodni podałam numer konta i Pani nie klikając kup przelała pieniążki, ja zaraz po tym wpisałam w opisie chyba ze 6 razy że spodnie sprzedane, żeby nie było nieporozumień a usuwać nie chciałam bo liczyłam, że tamta Pani zechce kliknąć kup no i w nocy inna szafowiczka mimo opisu że sprzedane kliknęła sobie kup:) napisałam do niej że nieaktualne i wyraźnie napisane że sprzedane tylko tamta Pani nie kliknęła jeszcze a ta Szafowiczka zaczęła mnie straszyć że mam jej podać numer konta a jak nei to zgłosi to na policje-nie wiem w sumie co bo pieniędzy nie przelała a cena spodni na szafie była 1zł:P i do administracji:/ ja już mam spodnie spakowane dziś wysyłam tamtej szafowiczce przesyłke a od tej pewnie dostanę bezsensownego negatywa a winna w niczym nie jestem yhhh piszę chaotycznie bo jestem rozklekotana:(

Hmm co zrobić:)?

22 paź 2013 - 12:04:39

Napisz do administracji i czekaj na rozwój wypadków. Nie odpisuj tej dziewczynie oprócz bardzo suchego maila "Tak jak Pani pisałam spodnie zostały zakupiony przez inną użytkowniczkę za pośrednictwem tego portalu, jednak nie kliknęła kup teraz. Wpłaciła już pieniądze na konto i wysłałam jej spodnie. Fizycznie ich nie mam, przepraszam za kłopot, sprawę zgłosiłam do administracji, teraz czekajmy, co ona ma tam do napisania". I nie odpisuj na jej maile. Do administracji prześlij drobiazgowy opis oraz potwierdzenie przelewu od tamtej pani.

Hmm co zrobić:)?

22 paź 2013 - 12:08:41

ok dziękuję, zdążyłam odpisać na dwie wiadomości dalej mnie niestety straszy aż mi się ręce trzęsą z nerwów:(
a gdzie się to zgłasza??bo chyba z tego szoku nie widzę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-22 12:09 przez aneczkass.

Hmm co zrobić:)?

22 paź 2013 - 12:12:19

KLIKNIJ TU

i wybierz opcję. nie denerwuj się. nie ma czym cię straszyć. nie zapłaciła ci, więc nikogo nie oszukałaś. świat się nie zawali.

Hmm co zrobić:)?

22 paź 2013 - 12:13:23

no też tak myślę i to samo napisałam no ale nerwy są wrr dzieki za pomoc
pisze że nie dorosłam do sprzedaży i zgłasza na policje bo to umowa cywilno prawna i nie sprzedaje się towarów których się nie ma:) jezussssssssss



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-22 12:20 przez aneczkass.

Hmm co zrobić:)?

22 paź 2013 - 12:25:20

nie odpisuj jej.

faktycznie zawarłas umowę cywilnoprawną, a zatem swoich roszczeń mogłaby dochodzić tylko za pomocą sądu rejonowego cywilnego. policja się jej zapyta, jak ją oszukałaś a nie ma żadnej podstawy. pewnie ma niezłe zlew.

tu na szafie sa dziewczyny, które kupują przedmioty za 1 zł i potem w ten sposób straszą. uważają za swoją misję-krucjatę dowalić każde, która chce ominąć regulamin.

olej olej olej. nie czytaj jej wiadomości, czekaj na administrację, straci twoje odpowiedzi, więc straci pożywkę.

Hmm co zrobić:)?

22 paź 2013 - 12:31:52

aaaa spoko dzięki serdeczne za odpowiedzi:)) pozdrawiam

Hmm co zrobić:)?

22 paź 2013 - 12:44:48

Oj, musiałaś założyć aż wątek :)

Do sądu też mogę skierować sprawę :)

Hmm co zrobić:)?

22 paź 2013 - 12:45:16

spokojnie policja zapyta sie jak ja oszukalas a ona odpowie ze nie chcesz jej podac numeru konta policja zasmieje jej sie w twarz glowa do gory:)

Hmm co zrobić:)?

22 paź 2013 - 12:47:33

ależ proszę bardzo:)

Hmm co zrobić:)?

22 paź 2013 - 12:49:07

;) napisz jej ze jest śmieszna ;)

Hmm co zrobić:)?

22 paź 2013 - 12:50:18

Kolejny wątek tego typu.. Taka jest prawda, że skoro ona kliknęła KUP to powinnaś jej wysłać te spodnie.. Milion razy wałkowany temat.. Trzeba było to odrazu usunąć.. A nie jeszcze wpisywać 1 zł, zeby pewnie ominąć prowizje..? Własnie takie dziewczyny jak Ty powinno się tu blokować odrazu.. Zaakceptowałaś regulamin, więc powinnaś się do niego stosować..

Hmm co zrobić:)?

22 paź 2013 - 12:51:06

heh no delikatnie ujmując:) nic dzięki dziewczyny dla mnie też to śmieszne ale wolałam napisać:P ide córcie usypiać bo tylko ucierpiała ona na tym przez nerwy mamy:)
ależ niech blokują, prowizje ominąć 1zł?? śmiechu warte spodnie kosztowały 11zł wiec serio chciałam omijać nie usunęłam bo nie chciałam aby ta dziewczyna miała pretensje że przelała i tego nie ma i nie kupiła!! na innym portalu sprzedaje od lat same pozytywy a tam prowizje spoooore i wszystko płace, na szaie zapłaciłam też w tym miesiącu więc proszę bez takich i nich blokują prosze bardzo za takie coś....
co do regulaminu to jest w nim zmuszenie innej szafowiczki do kliknięcia kup?? bo to jest teraz powód sytuacji??najpierw przelała i nie kliknęła



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-22 12:54 przez aneczkass.

Hmm co zrobić:)?

22 paź 2013 - 12:54:24

Cytat
jolieetolie
Oj, musiałaś założyć aż wątek :)

Do sądu też mogę skierować sprawę :)

Dziewczyno masz ochotę to kieruj sobie do trybunału konstytucyjnego. faktycznie widniała oferta na szafie i faktycznie kliknełaś kup teraz. zawsze piszę, że wystarczy cena i przedmiot. ale w tym przypadku dziewczyna napisała w opisie sprzedane i ma na całą sytuację bardzo racjonalne wytłumaczenie oraz potwierdzenie sprzedaży innej dziewczynie. tamta umowa została ważnie zawarta, więc właścicielem spodni jest inna użytkowniczka.

Na waszym miejscu

zostawiłabym całą sprawę administracji i nie piszcie do siebie nawzajem, bo tylko się niepotrzebnie denerwujecie.

no i jolie bardzo bym chciała, żeby mi się tak w życiu nudziło i mogła takie afery odwalać...

Hmm co zrobić:)?

22 paź 2013 - 12:55:31

Cytat
jolieetolie
Oj, musiałaś założyć aż wątek :)

Do sądu też mogę skierować sprawę :)
ojj biedne dziecko...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Włosy- dermatolog Lublin