Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Poczta Polska co dalej?

21 paź 2013 - 21:39:38

Mam taki problem z naszą "kochaną" pocztą Polską. Wysłałam dziewczynie bluzkę, przesyłka dotarła bez problemu, szafowiczka wysłała swoją rzecz, tylko niestety po tygodniu jej odesłali i na kopercie napisali "nie ma takiego placu". Adres szafowiczka wzięła z danych z weryfikacji i słusznie bo wszytskie wysyłki były robione na właśnie ten adres. I teraz taki problem, co zrobić? Bo dziewczyna zapłaciła za wysyłkę do mnie a potem jeszcze 3 coś za zwrot i teraz musiałaby zapłacić jeszcze raz, co niebardzo jej się uśmiecha. Wydaje mi się, że to wina poczty, bo z tego co wiem wystraczy kod poczty imię i nazwisko i ulica, że nawet miejscowość może się nie zgadzać a i tak powinna dojść. Bo po kodzie zawsze wiedzą, gdzie wysłać. Co robić? Dodam jeszcze, że dziewczyna ma same pozytywne komentarze i wątpie, żeby coś kręciła.

Poczta Polska co dalej?

21 paź 2013 - 21:42:20

A nie pomyliła się przepisująca adres?

Poczta Polska co dalej?

21 paź 2013 - 21:44:32

Podobno nie. Jeśli by tak nawet było to myślę, że wstyd by jej było się przyznać i by wysłała jeszcze raz.

Poczta Polska co dalej?

21 paź 2013 - 21:49:25

niech dziewczyna złoży reklamację, że wysłała na poprawny adres, a przesyłka się wróciła...Jesteś pewna, że nic w adresie nie pokręciła?

Poczta Polska co dalej?

21 paź 2013 - 21:49:46

ja bym ją jednak poprosiła o zdjęcie tej koperty tak by było widać adres - jeśli jest ok, to nic tylko złożyć reklamacje na poczcie

Poczta Polska co dalej?

21 paź 2013 - 22:20:42

No ale ona zgubiła kwitek, a potrzebny jest aby zgłosić reklamację. Powiedziała, że wyślę mi jeszcze raz na swój koszt, tylko chodzi o to, że boję się, że znowu jej odeślą.

Poczta Polska co dalej?

21 paź 2013 - 22:25:06

niby wpisała dobry adres i odesłali, a teraz jeszcze zgubiła kwitek - ciekawe. jak dla mnie to ona coś kręci... koperty chyba nie zgubiła to ci może zdjęcie wysłać - tego jak była zaadresowana i sprawdzisz czy zaadresowała dobrze czy źle

Poczta Polska co dalej?

21 paź 2013 - 22:28:17

Kreci cos ta laska cala korespondencja di Ciebie dochodzi rachunki itp a paczka nie? Przeciez ten sam listonosz nosi co rachunki z resztą oni maja swoje rejony i na bank wie jak dostarczyc przesyłke nawet gdyby byla nieczytelna popros aby wyslala Ci zdj paczki skoro nr nadania nie ma

Poczta Polska co dalej?

21 paź 2013 - 22:36:49

Mam nadzieję, że mi ją wyślę jeszcze raz...

Poczta Polska co dalej?

21 paź 2013 - 22:39:20

Może coś kręci? Albo niech wyśle zdjęcie koperty + potwierdzenia nadania, albo niech wysyła jeszcze raz, na swój koszt.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy zna sie ktoś na prawie konsumenckim?