Obecnie rozmawiamy o:

Ginekolog Rzeszów

gorący temat

Pediatra Kielce

dzisiaj o 9:45

Budowa domu

dzisiaj o 9:28

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 9:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mbank konto zakmnięcie

15 paź 2013 - 13:26:36

Dziewczyny jak zamknąć konto mbanku:( dzownilam na mlinie ale tam gada w kółko to samo i nic nie mówi o zamknięciu :( zamykałyście juz konto w tym banku jak to zrobiłyście:( potrzebuje pomocy :(

Mbank konto zakmnięcie

15 paź 2013 - 13:28:52

najlepiej tam zadzwonic i porozmawiac z konsultantem, on Ci pomoże je zamknąć.

zweryfikowana
Posty: 4.117
Ostrzeżenia: 1/5

Mbank konto zakmnięcie

15 paź 2013 - 13:30:14

Cytat
kfiatuszek90
najlepiej tam zadzwonic i porozmawiac z konsultantem, on Ci pomoże je zamknąć.
Albo pójść do punktu , które np. u mnie jest w galerii :)

Mbank konto zakmnięcie

15 paź 2013 - 13:31:09

a masz gdzieś u siebie w miescie MultiBank? mysle ze mozesz podejsc do punktu i po prostu u ich konsultanta zlikwidowac bo Mbank i MultiBank to jedna grupa bankowa :) ja tak wlasnie założyłam konto i na razie jestem zadowolona z tego banku, a od pażdziernika, mbank ma mieć normalnie swoje oddziały w każdym mieście i nie trzeba bedzie przez infolinie zalatawiac ;) sprobuj

Mbank konto zakmnięcie

15 paź 2013 - 13:37:36

a ten mKiosk Aspiro to tez nalezy do mbanku ? i tu mozna zgłosić tez ?

Mbank konto zakmnięcie

15 paź 2013 - 13:38:39

wszystko jest w regulaminie na stronie mbanku

dlaczego nie zapytalas na infolinii konsultanta? przeciez to najprostsza droga

zweryfikowana
Posty: 4.117
Ostrzeżenia: 1/5

Mbank konto zakmnięcie

15 paź 2013 - 13:40:50

Cytat
Dzoenn19
a masz gdzieś u siebie w miescie MultiBank? mysle ze mozesz podejsc do punktu i po prostu u ich konsultanta zlikwidowac bo Mbank i MultiBank to jedna grupa bankowa :) ja tak wlasnie założyłam konto i na razie jestem zadowolona z tego banku, a od pażdziernika, mbank ma mieć normalnie swoje oddziały w każdym mieście i nie trzeba bedzie przez infolinie zalatawiac ;) sprobuj
Wow fajnie :) Będę śledzić ogłoszenia o pracę , bo może zmienię pracę , a pracuję właśnie w Banku :) Dobrze wiedzieć ;)

zweryfikowana
Posty: 209
Ostrzeżenia: 4/5

Mbank konto zakmnięcie

15 paź 2013 - 13:41:17

ja się zbieram żeby swoje w aliorze zamknąć i tak od trzech miesięcy , także raczej nie pomogę , moze na necie poczytaj

Mbank konto zakmnięcie

15 paź 2013 - 13:45:07

najlepiej na mlinii zapytaj o procedurę zamknięcia - jak będzie automat to wybierz żeby cię połączył z konsultantem i jego zapytaj. Tylko nie daj się złapać na marketingowy bełkot :)

zweryfikowana
Posty: 772
Ostrzeżenia: 1/5

Mbank konto zakmnięcie

15 paź 2013 - 13:45:32

Logujesz się na stary serwis transakcyjny-> wnioski i dyspozycje-> trzecia pozycja to wypowiedzenie umowy rachunku. Wypelniasz wniosek i do 3 dni kontaktuje się z tobą konsultant. jak mu potwierdzisz to wysylaja na maila formularz do wydrukowania i podpisania i mozesz wyslac albo zanieść do placówki. Aspiro to wlasnie mBank- obslugują wszystkie produkty mbanku plus oferta kredytowa z kilku innych banków. Pracowałam tam prawie rok :)

Mbank konto zakmnięcie

15 paź 2013 - 13:47:59

Ja zamykałam kilka lat temu. Byłam osobiście w oddziale.

Mbank konto zakmnięcie

15 paź 2013 - 14:00:09

a nie mozesz poprostu isc do nich ja załatwiam wszystko osobiscie bez problemu

Mbank konto zakmnięcie

15 paź 2013 - 14:01:20

zadzwoń na infolinię, połącz z konsultantem i on od razu załatwi sprawę. Niedawno sama tak zamykałam konto.

Mbank konto zakmnięcie

15 paź 2013 - 14:08:53

osobiście się nie da zamknąć co mnie jeszcze bardziej wkurzyło. Trzeba przez mlinie złożysz dyspozycje o zamknięciu konta.Prześlą Ci wniosek,który trzeba podpisać i im odesłać a okres zamknięcia konta trwa do 30dni.

Mbank konto zakmnięcie

16 paź 2013 - 16:23:37

idż do millennium załóż tam konto a oni załatwią za Ciebie wszelkie formalności odnośnie zamknięcia konta w obecnym banku a także przeniesienia wynagrodzenia polecen zapłaty zleceń stałych itp. Widzisz jakie to proste

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaki telefon doradzcie :)