Obecnie rozmawiamy o:

Treningi i dieta keto

gorący temat

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem z kupującą

07 paź 2013 - 18:17:07

Dziewczyny doradźcie.

Pani kupiła ode mnie na szafie sweterek. Przelew miała zrobić w czwartek a dziś pisze, że jednak rezygnuje bo niby siostra jej kupiła taki sweter. Poinformowałam ją, że niestety muszę wystawić komentarz negatywny. Zaczęła pisać, żebym nie wystawiała i zaczęłam się zastanawiać czy nie dać neutralnego( po prostu mam już dość osób które kupują a potem nie płacą). Jednak zrezygnowałam ponieważ dziewczyna zaczęła mnie straszyć, że ma dużo koleżanek na szafie i wszystkim powie, żeby ode mnie nie kupowały.
Zastanawiam się czy wystawić ten komentarz bo napisała mi, że zrobi to samo. Czy ma takie prawo? Czy administracja by mi pomogła? Zależy mi żeby mieć same pozytywne.

Problem z kupującą

07 paź 2013 - 18:20:02

Wystaw negatywa!!!! Należy jej się.

Problem z kupującą

07 paź 2013 - 18:20:09

ta i co im niby powie... dobre sobie.

U mnie jak ktoś rezygnował z zakupu bez chamstwa to wystawiałam neutrala, ale w takim wypadku bym wystawila negatywa

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

Problem z kupującą

07 paź 2013 - 18:24:10

jakby Cię nie straszyła to neutral a jak jest taka chamska to negatyw... jeśli napisała Ci w wiadomości że wystawi Ci negatywa jak ty jej wystawisz to sama się przyznała że to komentarz odwetowy. Administracja usunie Ci go jak tylko im to zgłosisz, bo komentarze odwetowe sa niezgodne z regulaminem

Problem z kupującą

07 paź 2013 - 18:25:04

Cytat
blankapianka
Wystaw negatywa!!!! Należy jej się.

zweryfikowana
Posty: 703
Ostrzeżenia: 1/5

Problem z kupującą

07 paź 2013 - 18:26:18

walnij negatywa co to ma być... ZObowiązała się do zakupu, klikneła KUPUJE więc masz prawną podstawe do egzekwowania od niej dokończenia transakcji!! Jak sie wycofuje to tylko Tqoja dobra wolą jest nie robienie z tego wiekszych problemów. NEGATYW!

Problem z kupującą

07 paź 2013 - 18:27:00

bez zastanowienia : NEGATYW dla laski o takim podejsciu, jak da ci odwetowego to administracja ci usunie

Problem z kupującą

07 paź 2013 - 18:29:04

pierwszy raz mam taką sytuację, że dziewczyna chce wystawić odwetowy. dzięki dziewczyny za radę :)

Problem z kupującą

08 paź 2013 - 00:42:57

Cytat
Finka1988
jakby Cię nie straszyła to neutral a jak jest taka chamska to negatyw... jeśli napisała Ci w wiadomości że wystawi Ci negatywa jak ty jej wystawisz to sama się przyznała że to komentarz odwetowy. Administracja usunie Ci go jak tylko im to zgłosisz, bo komentarze odwetowe sa niezgodne z regulaminem

TAK JEST!!!

Problem z kupującą

14 paź 2013 - 10:19:20

Dziewczyny pomóżcie.
Wystawiłam tej lasce komentarz negatywny i tak jak przypuszczałam wystawiła odwetowy. Jak mogę zgłosić to do administracji?

Problem z kupującą

14 paź 2013 - 10:23:39

Cytat
patrycja7762
Dziewczyny pomóżcie.
Wystawiłam tej lasce komentarz negatywny i tak jak przypuszczałam wystawiła odwetowy. Jak mogę zgłosić to do administracji?

tutaj:

http://szafa.pl/spor-nowy.html

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Problem z kupującą

14 paź 2013 - 10:23:54

na szafie jest tyle osob ze jej kolezanki to jak kropla w morzu ;) na pewno nie zna wszystkich, negatyw jak najbardziej jeszcze wspomnij ze cie straszy a jak da ci odweta to administracja go usunie

Problem z kupującą

14 paź 2013 - 10:29:00

czym się przejmujesz wystawiłas negatyw dostałas odwet a na co liczyłas że wystawi ci pozytywa to forum jest oblężone przez same wredne małolaty i zabawa w negatywy łeb za łeb to dla nich sama radosc..... nie przejmuj się kochana

Problem z kupującą

14 paź 2013 - 10:32:05

Zaraz na mnie skoczysz, ale muszę to napisać. Nie rozumiem po co wystawiałaś jej jakikolwiek komentarz. Do transakcji nie doszło - tak czasami bywa. Sama powystawiałam negatywy paniom, które najpierw klikały kup, a potem nie odzywały się przez miesiąc, ale w sytuacji kiedy ona Ci uczciwie napisała, że rezygnuje z zakupu, nie wiem o co robisz taką aferę? Co, Twoim zdaniem ma w 2 takich samych bluzkach chodzić?
A Ty w ogóle sprzedałas jej tę bluzkę przez "kup" czy tak jak w jej komentarzu przez wymianę w celu uniknięcia prowizji? ;)

Problem z kupującą

14 paź 2013 - 10:33:24

Ups...jak poprosisz o usunięcie komentarza dostaniesz blokadę na 30 dni za omijanie prowizji.
Ups, ups...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-14 10:34 przez jefrozka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sukienka zara rozkloszowana