Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

12 minut temu

sprawdzony stomatolog

15 minut temu

sklep detailingowy

39 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pościele z allegro TANIE

27 wrz 2013 - 16:27:49

Czy kupowała któraś z Was pościele na allegro te z tych tańszych. Dziś stwierdziłam,że muszę jakieś sobie kupić wchodzę na aukcję a tam ceny 18-50zł i więcej oczywiście też. Interesowały mnie takie do 50 zł. Co myslicie o tych tanich warto, czy nie bardzo??

pościele z allegro TANIE

27 wrz 2013 - 16:29:24

tak ja kupowalam NIE POLECAM po kilku praniach sa bardzo cienkie i normalnie dziury sie robia

pościele z allegro TANIE

27 wrz 2013 - 16:29:45

sprały się mojej mamie te tanie przy pierwszym praniu

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

pościele z allegro TANIE

27 wrz 2013 - 16:30:46

ja kupowałam po 49.90 i jest super !!!! w porównaniu do juska gdzi esię strasznie zmechaciły!!! no ale jak są jakieś po 20 to na pewno słabe te po 50 - 60 warto kupic

pościele z allegro TANIE

27 wrz 2013 - 16:32:01

kiedyś kupiłam pościel na allegro 100% bawełna , PROMOCJA SUPCIO za 20 zł , po 1 praniu wylądowała w śmieciach . teraz kupuję w hurtowni , ceny są od 30 zł a jakość bez porównania

pościele z allegro TANIE

27 wrz 2013 - 16:32:04

W Biedronce mają być bądź już są fajne pościele. Czasami w Lidlu też są. A tych z allegro nie polecam. Na 10 może 1 fajna. Ja się nacięłam, a po wypraniu pościel zaczęła się kulkować, rozchodzić, pękała wzdłuż na splocie...Tragedia.

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

pościele z allegro TANIE

27 wrz 2013 - 16:34:34

Cytat
buuterfly
W Biedronce mają być bądź już są fajne pościele. Czasami w Lidlu też są. A tych z allegro nie polecam. Na 10 może 1 fajna. Ja się nacięłam, a po wypraniu pościel zaczęła się kulkować, rozchodzić, pękała wzdłuż na splocie...Tragedia.
ja kupiłam kiedyś w lidlu albo biedronce nie pamiętam, taką marynarska biało niebieska, i byłam z chłopakiem cała niebieska !!!! przez tydzien zastanawialiśmy się skąd przy kąpieli niebieska woda :O myśli mieliśmy ciekawe co to moze być :O nie polecam

pościele z allegro TANIE

27 wrz 2013 - 16:35:26

jaka cena taka jakość , ja kupiłam po 18 zł i tak jak koleżanki pisały , sprały się i są nie miłe w dotyku .
Teraz kupuje w Lidlu albo w Biedronce są naprawdę dobrej jakości

pościele z allegro TANIE

27 wrz 2013 - 16:37:30

W IKEI najlepiej kupić :) Zawsze jest jakaś w promocji. Fajne wzory i są na prawde ok te pościele;)

pościele z allegro TANIE

27 wrz 2013 - 16:37:57

Cytat
ladyshadowsh
Cytat
buuterfly
W Biedronce mają być bądź już są fajne pościele. Czasami w Lidlu też są. A tych z allegro nie polecam. Na 10 może 1 fajna. Ja się nacięłam, a po wypraniu pościel zaczęła się kulkować, rozchodzić, pękała wzdłuż na splocie...Tragedia.
ja kupiłam kiedyś w lidlu albo biedronce nie pamiętam, taką marynarska biało niebieska, i byłam z chłopakiem cała niebieska !!!! przez tydzien zastanawialiśmy się skąd przy kąpieli niebieska woda :O myśli mieliśmy ciekawe co to moze być :O nie polecam

Mam 6 kompletów pościeli z Lidla i dwa prześcieradła stamtąd. Z Biedronki mam dwa komplety pościeli dziecięcej i są rewelacyjne! Po praniu nie dzieje się totalnie nic, a zmieniam pościel często. Ciekawe czemu Ty akurat tak trafiłaś.

pościele z allegro TANIE

27 wrz 2013 - 16:38:16

nie kupuj tego szajstwa, lepiej dołożyć a mieć super pościel. Ja się tak naciełam i pościel wylądowała w koszu po 1 praniu. Świetnej jakości pościele są w tesco F&F, polecam. Zapłaciłam 70zł z jakiś rok temu a do dziś jest jak nowa.

pościele z allegro TANIE

27 wrz 2013 - 16:44:17

ja kupiłam synkowi po 22 zł
komplet razem z prześcieradłem.
niestety po praniu "połowa" koloru została w ściekach :(
gatunkowo są ok, ale kolor nie był utrwalony i sprał się po 1szym praniu :(
po 1szym praniu wyglądała jakbym prała ją juz ze 20 razy :(
teraz kolor pozostał bez zmian.

niestety ale chyba lepiej wybrać coś droższego bo będzie na dłużej :/

pościele z allegro TANIE

27 wrz 2013 - 16:48:26

lepiej kup sobie jakas tanszą z ikei, ja mam pare i nic sie z nimi nie dzieje, a w wiekszosci byly po promocyjnych cenach

pościele z allegro TANIE

27 wrz 2013 - 16:49:08

patrz zawsze na skład pościeli. nie kupuj nigdy jak jest jakakolwiek domieszka poliestru. ja kupuję zawsze 100% bawełna za min 50 zł. kolor nie spiera się.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

pościele z allegro TANIE

27 wrz 2013 - 16:52:00

szkoda kasy na jednorazówki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NAJTAŃSZE AIR MAXY !?