Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chcwd



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-25 17:57 przez ola1250.

coś około 63%

Boze, znów temat o ciąży. Drogie dziewczyny, zapamiętajcie sobie jedno, jak uprawiacie seks to zawsze jest szansa, że będziecie w ciązy!

Niestety nie jestem wróżka, więc Ci nie powiem jakie są szanse, ale właśnie wpadłam na genialny pomysł :) trzeba zrobić internetowy wyznacznik ciązy - miałby wzięcie, sądząc po ilości tematów na szafie :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-07 21:42 przez Singrid.

zweryfikowana
Posty: 1.574
Ostrzeżenia: 1/5

znikome aczkolwiek są

szanse zawsze są ,zależy jakie masz cykle :)

nie przejmuj sie,miałas okres wiec to dni niepłodne.chyba ze masz baaaardzo nieregularny cykl;>
\luzik;p

chyba muszę zrobić kurs na przeliczanie procentowe szans zajścia w ciążę...

Idź po tabletkę 72 h.
Dla pewności, żebyś się nie stresowała.

to zależy jakie masz cykle jesli dłuższe niż 28 dni to miesiączka to okres niepłodny

Cytat
veruch
nie przejmuj sie,miałas okres wiec to dni niepłodne.chyba ze masz baaaardzo nieregularny cykl;>
\luzik;p

Ty wiesz czy ona podczas okresu ma płodne czy niepłodne dni hehe ;)

nie dość ,ze głupie pytanie to jeszcze durne odpowiedzi ;/

boszzz , 3 dzien okresu - ja tu nie widze zbytnich szans

Cytat
oleczka089
Cytat
veruch
nie przejmuj sie,miałas okres wiec to dni niepłodne.chyba ze masz baaaardzo nieregularny cykl;>
\luzik;p

Ty wiesz czy ona podczas okresu ma płodne czy niepłodne dni hehe ;)

nie dość ,ze głupie pytanie to jeszcze durne odpowiedzi ;/

zanim ty osądzisz czyjąś wypowiedź bądź pewna swojej, wystarczy zapytać wujka google

1. Faza niepłodności względnej

Długość tej fazy nie jest stała, ponieważ w przypadku krótkich cykli miesięcznych dojrzewanie komórki jajowej zaczyna się już na tyle wcześnie, że kobieta może być płodna już pod koniec miesiączki. Jeśli cykle są normalne (czyli jest około 28 dni odstępu między miesiączkami), wówczas ta faza jest zaliczana do okresu niepłodności.

Cytat
Singrid
Boze, znów temat o ciąży. Drogie dziewczyny, zapamiętajcie sobie jedno, jak uprawiacie seks to zawsze jest szansa, że będziecie w ciązy!

Niestety nie jestem wróżka, więc Ci nie powiem jakie są szanse, ale właśnie wpadłam na genialny pomysł :) trzeba zrobić internetowy wyznacznik ciązy - miałby wzięcie, sądząc po ilości tematów na szafie :D

bez kitu, istnieje takowy :D Dziennie jest tutaj około trzech takich wątków. Przeraża mnie to o_O

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Emileczkaa92
znikome aczkolwiek są
Cytat
domisia1988
Cytat
oleczka089
Cytat
veruch
nie przejmuj sie,miałas okres wiec to dni niepłodne.chyba ze masz baaaardzo nieregularny cykl;>
\luzik;p

Ty wiesz czy ona podczas okresu ma płodne czy niepłodne dni hehe ;)

nie dość ,ze głupie pytanie to jeszcze durne odpowiedzi ;/

zanim ty osądzisz czyjąś wypowiedź bądź pewna swojej, wystarczy zapytać wujka google

1. Faza niepłodności względnej

Długość tej fazy nie jest stała, ponieważ w przypadku krótkich cykli miesięcznych dojrzewanie komórki jajowej zaczyna się już na tyle wcześnie, że kobieta może być płodna już pod koniec miesiączki. Jeśli cykle są normalne (czyli jest około 28 dni odstępu między miesiączkami), wówczas ta faza jest zaliczana do okresu niepłodności.
a poza tym plemniki moga sobie poczekać na dni płodne. Tak było u mnie. Miłość tuż po okresie i dzidzia w wyniku. Lekarz obliczył, że "chłopaki" przetrwali 5 dni w oczekiwaniu na komórkę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-07 22:13 przez roksolana83.

Cytat
oleczka089
Cytat
veruch
nie przejmuj sie,miałas okres wiec to dni niepłodne.chyba ze masz baaaardzo nieregularny cykl;>
\luzik;p

Ty wiesz czy ona podczas okresu ma płodne czy niepłodne dni hehe ;)

nie dość ,ze głupie pytanie to jeszcze durne odpowiedzi ;/

jak widać zawiódł system szkolny , lekcje wychowania do życia w rodzinie nie osiągnęły zamierzonych celów. A ja już myślałam, że każda kobieta kobieta wie kiedy wypadają dni płodne ....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ZTM Gdańsk - bilet semestralny na legitymacji lub karcie miejskiej