Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

37 minut temu

Biznes

41 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przewóz leków dla taty RYANAIR

05 wrz 2013 - 15:34:13

Mam problem - mianowicie lecę za 3 tyg Ryanairem do taty, który mieszka w Norwegii i zawsze wykupywałam bagaż rejestrowany, lecz tym razem mam tylko podręczny. Tata ma nadciśnienie i przy okazji chce mu dowieźć leki (podwójne opakowania). Zawsze wkładałam do rejestrowanego i było ok, ale czy nie będzie problemu z podręcznym? Mam do nich oczywiście receptę(ksero), która jest na to samo nazwisko, ale imię taty. Z tego co doczytałam na stronie można wnieść na pokład tylko niezbędne w podróży leki. Czy to przejdzie? :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-05 15:34 przez Magdauke.

Przewóz leków dla taty RYANAIR

05 wrz 2013 - 16:07:14

ja niestety się nie orientuje, myślę, że najlepiej skontaktować się z biurem obsługi :)

Przewóz leków dla taty RYANAIR

05 wrz 2013 - 16:08:54

sprawdzalam, jedyne rzeczy które można załatwić z biurem obsługi to rezerwacja i sprawy związane z pomocą dla niepełnosprawnych. będe musiała skoczyc do jakiegos biura podróży i zapytać ;-)

Przewóz leków dla taty RYANAIR

05 wrz 2013 - 16:15:30

wydaje mi sie ze nie bedziesz mogla przewiezc jesli nie sa to Twoje leki i jesli nie masz zasw. ze sa Ci niezbedne, ale jest jeszcze takie wyjscie ze za ten bagaz na lotnisku zrobisz doplate jak za duzy i przewieziesz prawdopodobnie bez problemu. moja znajoma tak zalatwila z kosmetykami. miala ich za duzo a nie chciala ich zostawic wiec doplacila jak za duzy bagaz i ja wpuscili. dopytaj jeszcze lub odszukaj na stronie ryanair koknretnego podpunktu.

Przewóz leków dla taty RYANAIR

05 wrz 2013 - 16:28:03

nie będe specjalnie dopłacać prawie 300zł za leki warte 50 ;>

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Potrzebuje pomocy