Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przewóz leków dla taty RYANAIR

05 wrz 2013 - 15:34:13

Mam problem - mianowicie lecę za 3 tyg Ryanairem do taty, który mieszka w Norwegii i zawsze wykupywałam bagaż rejestrowany, lecz tym razem mam tylko podręczny. Tata ma nadciśnienie i przy okazji chce mu dowieźć leki (podwójne opakowania). Zawsze wkładałam do rejestrowanego i było ok, ale czy nie będzie problemu z podręcznym? Mam do nich oczywiście receptę(ksero), która jest na to samo nazwisko, ale imię taty. Z tego co doczytałam na stronie można wnieść na pokład tylko niezbędne w podróży leki. Czy to przejdzie? :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-05 15:34 przez Magdauke.

Przewóz leków dla taty RYANAIR

05 wrz 2013 - 16:07:14

ja niestety się nie orientuje, myślę, że najlepiej skontaktować się z biurem obsługi :)

Przewóz leków dla taty RYANAIR

05 wrz 2013 - 16:08:54

sprawdzalam, jedyne rzeczy które można załatwić z biurem obsługi to rezerwacja i sprawy związane z pomocą dla niepełnosprawnych. będe musiała skoczyc do jakiegos biura podróży i zapytać ;-)

Przewóz leków dla taty RYANAIR

05 wrz 2013 - 16:15:30

wydaje mi sie ze nie bedziesz mogla przewiezc jesli nie sa to Twoje leki i jesli nie masz zasw. ze sa Ci niezbedne, ale jest jeszcze takie wyjscie ze za ten bagaz na lotnisku zrobisz doplate jak za duzy i przewieziesz prawdopodobnie bez problemu. moja znajoma tak zalatwila z kosmetykami. miala ich za duzo a nie chciala ich zostawic wiec doplacila jak za duzy bagaz i ja wpuscili. dopytaj jeszcze lub odszukaj na stronie ryanair koknretnego podpunktu.

Przewóz leków dla taty RYANAIR

05 wrz 2013 - 16:28:03

nie będe specjalnie dopłacać prawie 300zł za leki warte 50 ;>

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Potrzebuje pomocy