Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Pogrzeb

5 minut temu

free spin za rejestracje

godzinę temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomocy..

30 sie 2013 - 20:17:23

Hej dziewczyny mam do was pytanie :) Kupiłam koło 16 lipca telefon dotykowy, i jakoś 25 upadł mi tak lekko ale nic mu się nie stało po tygodniu ekran znikł.. można było robić wszystko tylko wyświetlacz nie działał. Oddałam więc go na gwarancje 8 sierpnia i Pan powiedział że około 2 tygodni trzeba czekać, bo oni muszą wysłać do serwisu itd.. i zadzwonią jak będzie. Poszłam 21 tam i powiedzieli że wysłali dopiero 12 bo ich nie było tylko jakiś facet tylko tak żeby był.. No okej.. Od 12 sierpnia już minęły 2 tygodnie.. a ja nadal telefonu nie mam.. dziś byłam z mamą i facet mówi że oni wysyłają do Wrocławia do serwisu i napisali mu że to się przedłuży ponieważ muszą dokupić części... I pewnie jeszcze z 2 tygodnie sobie poczekam.. Jak myślicie ile czasu mogą trzymać telefon na gwarancji? Są wgl jakieś zasady, prawa, czy mogę sobie czekać i czekać ?
Dzięki z góry za odpowiedź :)

Pomocy..

30 sie 2013 - 20:22:59

taki sam problem jak mialam pierwszy muzyczny telefon, to bylo kilka lat temu, trzymali na gwarancji dosyc dlugo, za kazdym razem co mialam odebrac tel i zobaczyc na miejscu ze dziala, okazalo sie, ze tu nie chodzi, tu nie pasuje,po 3 miesiacach dali mi odpowiedz, ze tel, jest zalany i kilka czesci nie dziala, a tak na prawde zalany nie byl tylko upadl, jednak musieli cos wymyslec, jak juz nie mieli pomyslu zeby to naprawic, daj Bog zeby Tobie naprawili, jezeli nie, sprzedaj go, chociaz na czesci i kup sobie nowy :) bo jak znam zycie, naprawia a potem znow cos bedzie z nim nie tak

Pomocy..

30 sie 2013 - 20:25:59

wiesz co ja nie wiem ile oni mogą trzyamc telefon,ale od czasu kiedy go oddałas do czasu odebrania tyle dni przedłuzy Ci się gwarancja na niego.Tyle wiem

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

Pomocy..

30 sie 2013 - 20:31:30

jak na gwarancji to czasem i miesiąc a czasem dwa...
jak zapłacisz to i usługa szybsza a jak za darmo to im się nie śpieszy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-30 20:33 przez Finka1988.

Pomocy..

30 sie 2013 - 20:31:44

Jedyne co to jeśli nie otrzymałaś telefonu do 14 dni od dnia złożenia reklamacji to reklamacja została uznana. Nie jest określone do ilu dni musisz go dostać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prosze o pomoc w tlumaczeniu