Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 1/5

telefon...

15 sie 2013 - 13:51:42

Posiadam telefon SONY xperia tipo. Wzor na odblokowanie telefonu został zbyt dużo razy wpisany niepoprawnie i telefon się zablokował;/ Są 2 opcje zalogować się na konto google lub odpowiedzieć na pytanie,na ktore odpowiedzi nie pamiętam .... a gdy chcę się zalogować na konto google wyświetla się komunikat o niepoprawności adresu E-mail lub hasła. Był może już ktoś w takiej sytuacji i wie co zrobić lub jak zreetować telefon? będę wdzieczna:)
nikt?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-15 13:56 przez lad_y.

telefon...

15 sie 2013 - 13:56:16

Dlatego trzeba zawsze uwaznie te odpowiedzi dawać a nie tak na odpier... a email powinnas miec 1 oicjalny a 2 nieoficjalny - tzw. śmieciowy a nie 20 tysięcy różnych maili.

zweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 1/5

telefon...

15 sie 2013 - 13:58:26

otóż mam email oficjalny ALE po wpisaniu go wyskakuje komunikat o którym pisałam powyżej! ....

telefon...

15 sie 2013 - 14:02:03

może przyszedł na niego mail o potwierdzeniu podanego adresu mail? czasem tak trzeba, niby wpiszesz ale ton nie koniec trzeba jeszcze potwierdzic i moze tego własnie nie zrobilas?
o matko sory, źle przeczytałam, myslalam ze podalas alternatywny mail, nie wiem jak ja to mogłam w ten sposob przeczytać hehe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-15 14:04 przez elesdi.

telefon...

20 sie 2013 - 09:21:10

Jak już nic nie pomoże, to proponuję przeinstalować system.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konkurs internetowy!