Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

godzinę temu

najtańsza apteka

godzinę temu

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dobre lumpki szczecin! pomocy

03 sie 2009 - 21:15:44

czy zna ktoś jakieś sprawdzone dobre lumpki w szczcinie prosze o adresy
hallo?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-04 09:55 przez Anek89.

dobre lumpki szczecin! pomocy

23 sie 2009 - 09:35:00

ten na Jagiellońskiej jest całkiem fajny. ostatnio upolowałam spódnice i sukienke, obie w kwiatki :))

dobre lumpki szczecin! pomocy

23 sie 2009 - 09:39:36

Na Wojska Polskiego są 2 duże lumpki ale byłam w nich tylko raz czy dwa i niestety nic ciekawego nie znalazłam. W London Fashion na Jagiellońskiej byłam kilka razy ale niestety straszna lipa...

dobre lumpki szczecin! pomocy

23 sie 2009 - 09:46:56

W Szczecinie nie wiem,ale jak czasami będziecie jechać do Świnoujścia to koło Urzędu Skarbowego jest Lumpek i tam ciusszki są naprawdę super.Ceny nie są niskie ale i tak sie opłaca.Dostawa w piątki:))

dobre lumpki szczecin! pomocy

23 sie 2009 - 11:51:54

w Stargardzie są świetne, koleżanka kiedyś mnie zabrała ale sama to bym nie trafiła chyba do żadnego ;p

dobre lumpki szczecin! pomocy

28 sie 2009 - 13:58:16

koło mojego osiedla<okolice łukasińskiego> jest lump, czasami można coś fajnego upolować;)
w piątki dostawy są;P
(dokładniej są to okolice kantyny/chaty polskiej)

niezweryfikowana
Posty: 307
Ostrzeżenia: 1/5

dobre lumpki szczecin! pomocy

28 sie 2009 - 21:33:36

1 na niepodległosci dawny sklep blenda, 2 zaraz obok fali po prawej stronie,3 naprzeciwko kina kosmos

dobre lumpki szczecin! pomocy

17 wrz 2009 - 16:59:10

Oprócz tych, które zostały wyżej wymienione, polecam również lumpek na pl. Lotników, tam, gdzie był kiedyś sklep rtv agd. Dostawy w poniedziałki - można trochę upolować. Ten na Niepodległości, jak dla mnie króluje pod względem dodatków - pasków/szali/torebek i butów tam nigdy nie brak, chociaż w dzień dostawy jest dość drogo..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nadzieja Dobermana- KTO POMOŻE?