Obecnie rozmawiamy o:

Własna firma

8 minut temu

Dom - Działka

8 minut temu

długotrwały ból głowy

dzisiaj o 14:20

Akcesoria dla zwierzaków

dzisiaj o 14:15

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gołąb w wentylacji

21 maj 2013 - 12:43:12

Witam,
mam pewien problem, otóż od kilku dni słychać całymi dniami i nocami gołębia jak sobie grucha w wentylacji. Wydaję mi się, że wpadł tam przez komin i biedak utknął i zwyczajnie tym gruchaniem prosi o pomoc. Zaznaczę, ze mieszkam w bloku na 1 piętrze. Z moich obserwacji wynika, że gołąb musi znajdować się niedaleko kratki od wentylacji, bo bardzo głośno go słychać.
Chciałabym mu pomóc i po części się wyspać, bo ptaszysko od wschodu słońca grucha jak szalone i mnie budzi:) Do konca miesiąca się wyprowadzam z tego mieszkania ale szkoda biedaka, a z drugiej strony jaky zdechł to nie byłoby za przyjemnie.
Stąd moje pytanie-gdzie można to zgłosić?

Gołąb w wentylacji

21 maj 2013 - 17:36:12

w moim mieście takie rzeczy zgłasza się straży pożarnej, albo poproś sąsiada, który się zna na wentylacji niech wyjmie kratkę.

edit: mój chłopak mówi, żeby wezwać kominiarza i zrób to szybko, bo jak zacznie śmierdzieć zdechniętym ptakie auuuć. w ogóle kto ma gołębia w potrzasku albo inne zwierzę i posta pisze, a mu nie pomaga?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-21 17:37 przez SunFlower23.

Gołąb w wentylacji

21 maj 2013 - 19:39:10

Tylko tego gołębia nie widać przez tą kratkę, ja jedynie mogę przypuszczać, że jest niedaleko, bo go głośno słychać.

Gołąb w wentylacji

21 maj 2013 - 20:29:49

to mimo to trzeba go ratować chyba nie? dzwoń po kominiarza a nie siedź tyle na szafie. dżizas, ludzie bez serca.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

Gołąb w wentylacji

23 cze 2022 - 12:58:08

Ciekawe jak ta historia z gołębiem się zakończyła??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gwarancja! POMOCY!