Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gołąb w wentylacji

21 maj 2013 - 12:43:12

Witam,
mam pewien problem, otóż od kilku dni słychać całymi dniami i nocami gołębia jak sobie grucha w wentylacji. Wydaję mi się, że wpadł tam przez komin i biedak utknął i zwyczajnie tym gruchaniem prosi o pomoc. Zaznaczę, ze mieszkam w bloku na 1 piętrze. Z moich obserwacji wynika, że gołąb musi znajdować się niedaleko kratki od wentylacji, bo bardzo głośno go słychać.
Chciałabym mu pomóc i po części się wyspać, bo ptaszysko od wschodu słońca grucha jak szalone i mnie budzi:) Do konca miesiąca się wyprowadzam z tego mieszkania ale szkoda biedaka, a z drugiej strony jaky zdechł to nie byłoby za przyjemnie.
Stąd moje pytanie-gdzie można to zgłosić?

Gołąb w wentylacji

21 maj 2013 - 17:36:12

w moim mieście takie rzeczy zgłasza się straży pożarnej, albo poproś sąsiada, który się zna na wentylacji niech wyjmie kratkę.

edit: mój chłopak mówi, żeby wezwać kominiarza i zrób to szybko, bo jak zacznie śmierdzieć zdechniętym ptakie auuuć. w ogóle kto ma gołębia w potrzasku albo inne zwierzę i posta pisze, a mu nie pomaga?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-21 17:37 przez SunFlower23.

Gołąb w wentylacji

21 maj 2013 - 19:39:10

Tylko tego gołębia nie widać przez tą kratkę, ja jedynie mogę przypuszczać, że jest niedaleko, bo go głośno słychać.

Gołąb w wentylacji

21 maj 2013 - 20:29:49

to mimo to trzeba go ratować chyba nie? dzwoń po kominiarza a nie siedź tyle na szafie. dżizas, ludzie bez serca.

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Gołąb w wentylacji

23 cze 2022 - 12:58:08

Ciekawe jak ta historia z gołębiem się zakończyła??


____________________
https://www.czarnykot.com.pl/klimatyzacja/

Gołąb w wentylacji

21 kwi 2023 - 09:29:32

Ja nigdy takiego problemu nie miałam ale za to chcę powiedzieć, że jak dla mnie już sam fakt posiadania tej właściwej klimatyzacji był bardzo ważny. Bardzo mi się również spodobało to co napisano w https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/blog/system-klimatyzacji-vrf-w-ratuszu-warszawa-ursynow/ i wiem, że właśnie taka klimatyzacja jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gwarancja! POMOCY!