Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

adwokat Kielce

15 maj 2013 - 21:44:42

Witam, poszukuję rzetelnego i skutecznego adwokata od spraw rozwodowych. najlepiej, żeby był z Kielc, ale może być też z najbliższej okolicy. zależy mi na tym, żeby osoba ta była godna zaufania, dyskretna i doświadczona w tego typu sprawach. a sprawa jest naprawdę delikatna.

adwokat Kielce

16 maj 2013 - 08:46:26

Rozmawiałam ze znajomą, która jest na świeżo po rozwodzie i ona korzystała z usług kancelarii Bałaga. Generalnie ona też miała bardzo niemiłe przygody w trakcie rozwodu i sprawa musiała być załatwiona bardzo subtelnie. Na szczęście się udało, więc może warto spróbować.

adwokat Kielce

17 maj 2013 - 22:23:54

właśnie odwiedziłam ich stronę... o kogo lepiej pytać ?? pana Łukasza czy panią Agnieszkę ?? przyznam, że wolałabym kobietę, ale bardziej zależy mi oczywiście na skuteczności...

adwokat Kielce

20 maj 2013 - 22:43:06

Przepraszam, że tak długo kazałam czekać na odpowiedź, ale musiałam dopytać. To jest tak, że sprawę mojej znajomej prowadził mecenas Łukasz Bałaga, ale mówiła, że najlepiej będzie jak zgłosisz się do nich i opowiedz im całą sytuację, a oni sami zdecydują kto poprowadzi sprawę.

adwokat Kielce

29 paź 2013 - 15:23:18

Kancelaria Bałaga prowadziła moją sprawę rozwodową, która niedawno się skończyła. Faktycznie mają ogromne pojęcie na temat swojej pracy i moim zdaniem próżno jest szukać lepszych specjalistów od prawa w Kielcach, a nawet w całym województwie.

adwokat Kielce

11 gru 2013 - 09:34:21

Cytat
kasia8008
Kancelaria Bałaga prowadziła moją sprawę rozwodową, która niedawno się skończyła. Faktycznie mają ogromne pojęcie na temat swojej pracy i moim zdaniem próżno jest szukać lepszych specjalistów od prawa w Kielcach, a nawet w całym województwie.

Jestem właśnie przed podjęciem decyzji, którego adwokata wybrać. Widzę, że sporo dobrych opinii tutaj krąży o Baładze, choć w sieci też takowe znajduje. Czy możesz dokładnie powiedzieć, kogo brałaś do sprawy? Chciałabym, żeby nie było wywlekania brudów i targania dzieci po sądach...

adwokat Kielce

16 gru 2013 - 10:37:25

Moją sprawą zajęła się mec. Agnieszka Bałaga i tak naprawdę wszystko zależy od tego, czy masz dobre relacje z mężem, czy tez raczej będzie miał zamiar robić jakieś problemy. Mój były już mąż (na szczęście) chciał ograniczyć mi kontakt z synkiem (wg niego nie poświęcałam mu wystarczająco dużo czasu). Rzeczywiście było tak, ale tylko przez krótki czas, kiedy po porodzie wróciłam do pracy i trzeba było na nowo się wdrążyć w działania. Mec. Agnieszka na szczęście potrafiła skutecznie odeprzeć jego ataki powołując odpowiednich świadków.
W razie kolejnych pytań służę pomocą;)

adwokat Kielce

20 gru 2013 - 07:59:26

Dzięki za info. Myślę, że dojdę do porozumienia z moim mężem. Oboje (chyba) nie chcemy walczyć ze sobą. Niemniej jednak bez dobrego adwokata ani rusz, bo nie wiadomo, może się coś w każdej chwili zmienić. A powiedz mi jeszcze, jak długo trwała Twoja rozprawa i jak wyglądała płatność?

adwokat Kielce

20 gru 2013 - 08:05:03

Co to za reklamy? Już nie macie jak sobie biznesu nakręcać...

adwokat Kielce

02 sie 2021 - 21:29:18

Najlepszych adwokatów z Kielc znajdziecie tutaj https://zaufanyadwokat.pl/loc/kielce/ - polecam porównać wszystkie wizytówki oraz opinie pozostawione adwokatom. Powodzenia w wyborze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NAJNOWSZA KOLEKCJA CCC