Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

28 minut temu

elektryka sklep

34 minut temu

wakacje last minute

49 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

adwokat Kielce

15 maj 2013 - 21:44:42

Witam, poszukuję rzetelnego i skutecznego adwokata od spraw rozwodowych. najlepiej, żeby był z Kielc, ale może być też z najbliższej okolicy. zależy mi na tym, żeby osoba ta była godna zaufania, dyskretna i doświadczona w tego typu sprawach. a sprawa jest naprawdę delikatna.

adwokat Kielce

16 maj 2013 - 08:46:26

Rozmawiałam ze znajomą, która jest na świeżo po rozwodzie i ona korzystała z usług kancelarii Bałaga. Generalnie ona też miała bardzo niemiłe przygody w trakcie rozwodu i sprawa musiała być załatwiona bardzo subtelnie. Na szczęście się udało, więc może warto spróbować.

adwokat Kielce

17 maj 2013 - 22:23:54

właśnie odwiedziłam ich stronę... o kogo lepiej pytać ?? pana Łukasza czy panią Agnieszkę ?? przyznam, że wolałabym kobietę, ale bardziej zależy mi oczywiście na skuteczności...

adwokat Kielce

20 maj 2013 - 22:43:06

Przepraszam, że tak długo kazałam czekać na odpowiedź, ale musiałam dopytać. To jest tak, że sprawę mojej znajomej prowadził mecenas Łukasz Bałaga, ale mówiła, że najlepiej będzie jak zgłosisz się do nich i opowiedz im całą sytuację, a oni sami zdecydują kto poprowadzi sprawę.

adwokat Kielce

29 paź 2013 - 15:23:18

Kancelaria Bałaga prowadziła moją sprawę rozwodową, która niedawno się skończyła. Faktycznie mają ogromne pojęcie na temat swojej pracy i moim zdaniem próżno jest szukać lepszych specjalistów od prawa w Kielcach, a nawet w całym województwie.

adwokat Kielce

11 gru 2013 - 09:34:21

Cytat
kasia8008
Kancelaria Bałaga prowadziła moją sprawę rozwodową, która niedawno się skończyła. Faktycznie mają ogromne pojęcie na temat swojej pracy i moim zdaniem próżno jest szukać lepszych specjalistów od prawa w Kielcach, a nawet w całym województwie.

Jestem właśnie przed podjęciem decyzji, którego adwokata wybrać. Widzę, że sporo dobrych opinii tutaj krąży o Baładze, choć w sieci też takowe znajduje. Czy możesz dokładnie powiedzieć, kogo brałaś do sprawy? Chciałabym, żeby nie było wywlekania brudów i targania dzieci po sądach...

adwokat Kielce

16 gru 2013 - 10:37:25

Moją sprawą zajęła się mec. Agnieszka Bałaga i tak naprawdę wszystko zależy od tego, czy masz dobre relacje z mężem, czy tez raczej będzie miał zamiar robić jakieś problemy. Mój były już mąż (na szczęście) chciał ograniczyć mi kontakt z synkiem (wg niego nie poświęcałam mu wystarczająco dużo czasu). Rzeczywiście było tak, ale tylko przez krótki czas, kiedy po porodzie wróciłam do pracy i trzeba było na nowo się wdrążyć w działania. Mec. Agnieszka na szczęście potrafiła skutecznie odeprzeć jego ataki powołując odpowiednich świadków.
W razie kolejnych pytań służę pomocą;)

adwokat Kielce

20 gru 2013 - 07:59:26

Dzięki za info. Myślę, że dojdę do porozumienia z moim mężem. Oboje (chyba) nie chcemy walczyć ze sobą. Niemniej jednak bez dobrego adwokata ani rusz, bo nie wiadomo, może się coś w każdej chwili zmienić. A powiedz mi jeszcze, jak długo trwała Twoja rozprawa i jak wyglądała płatność?

adwokat Kielce

20 gru 2013 - 08:05:03

Co to za reklamy? Już nie macie jak sobie biznesu nakręcać...

adwokat Kielce

02 sie 2021 - 21:29:18

Najlepszych adwokatów z Kielc znajdziecie tutaj https://zaufanyadwokat.pl/loc/kielce/ - polecam porównać wszystkie wizytówki oraz opinie pozostawione adwokatom. Powodzenia w wyborze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NAJNOWSZA KOLEKCJA CCC