Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Opłata za kartę...

15 maj 2013 - 20:16:48

Witam was drogie Szafowiczki.

Chciałam bym się was zapytać w jakim banku posiadacie konto, jakie macie opłaty za kartę, ile płacicie jak dokonujecie wypłaty z innych bankomatów, oraz może znacie się co wychodzi najkorzystniej, jeżeli ktoś nie płci kartą miesięcznie min. 100zł

Ja osobiście mam jeszcze do tej pory w M Banku. Porażka totalna, założyłam te konto zanim zarabiałam i byłam jeszcze nie pełnoletnia w tedy nic nie płaciłam za kartę, rzadko używałam, po prostu miałam coś tam odłożone na koncie. Po czasie się okazało, że trzeba zapłacić za kartę 2zł. Jeśli chodzi o placówki M Banku w moim mieście to tyle co nic. W przypadku jakiegoś problemu trzeba dzwonić, pracownicy są nie uprzejmi, nie pomagają, robią pod górkę. Siostra jak chciała zrezygnować z M Banku czekała ponad 4 miesiące żeby rozwiązali umowę.

Obecnie jestem bezrobotna. Pieniądze tak jak wcześniej trzymam na koncie, raz na jakiś czas coś zakupię przez internet, albo jak jestem mocno potrzebna to wypłacę sobie na mieście pieniądze i tu też problem bo Euronet wydaje tylko 50, a ja chce być jak najbardziej oszczędna i bym wolała wypłacić sobie 20zł.
Od niedawna weszło że trzeba płacić 4zł opłaty za kartę. Już mnie ta cała sytuacja meczy i szkoda mi nawet tych 4zł co miesiąc.

Kochane pomóżcie i doradźcie gdzie założyć konto



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-15 20:19 przez jarocha.

Opłata za kartę...

15 maj 2013 - 20:26:16

zmien konto na nowe internetowe i wyłącz ubezpieczenie konta - będziesz musiała miesięcznie wydać 100 zł i nie płacisz za kartę. w ing konto direkt jest tak samo plus wszystkie bankomaty za darmo

Opłata za kartę...

15 maj 2013 - 20:32:56

tylko że ja nie chce miesięcznie wydawać 100zł...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dostałam brudne buty