Obecnie rozmawiamy o:

Zabieg na zmarszczki

gorący temat

Skojarzenia

wczoraj o 23:47

Bluzki damskie

wczoraj o 22:47

Czy masz w swojej torebce?

wczoraj o 22:35

Zimowa kurtka

wczoraj o 22:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

samoudzielnienie?

26 kwi 2013 - 10:26:44

są tu jakieś dziewczyny ktore były są w rodzinie zastepczej , spokrewnionej lub niespokrewnionej ? jak tak to czy wiecie na czym polega to samoudzielnienie jaka to jest kwota w przypadku rodziny zastepczej u babci , skonczylam szkole i to mi się nalezy ,mam problemy z babcia nie chcę z nia juz mieszkac ,nie mogę wytzymac chciałabym sie wyprowadzic ,wynajac mieszkanie i zyc na własna reke ,bo juz mam dosc sluchania jaka to jestem do nieczego i nic nie potrafie .

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.083
Ostrzeżenia: 1/5

samoudzielnienie?

26 kwi 2013 - 13:34:12

To chyba chodzi o "usamodzielnienie" ?
Jeśli tak, to polecam zapoznać się na stronie www. fundacjarobinson.org.pl (w zakładce Publikacje można znaleźć poradniki skierowane do osób usamodzielnianych: Przewodnik Usamodzielnienia-str.29 tam jest o prawach i obowiązkach, Przewodnik Ekonomia Robinsona, Przewodnik Usamodzielniaj się zdrowo).

Powinnaś udać się do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie (PCPR) lub do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej (MOPS) i tam się doinformować.

Więcej nie pomogę, ale życzę również poprawy relacji z babcią.

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Jak lepiej ?