Obecnie rozmawiamy o:

Rynek eneregtyczny

dzisiaj o 19:18

Deratyzacja

dzisiaj o 16:02

Tatuś + córka = toaleta

dzisiaj o 16:00

Widziałem jak oni...

dzisiaj o 13:30

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czyżby bank ING mnie okradał ??

13 mar 2013 - 21:39:38

Heh dziewczyny idzie jutro do banku wyjaśnić pewną nie jasność, ale chciałam pierw tu napisać, bo może któraś z was miała podobna sytuację.

Posiadam konto w ING internetowe od września, i do zeszłego miesiąca byłam z niego bardzo zadowolona, ale zaczęły mi się robić nie wiadome minusy na koncie, w lutym jeszcze okey bo może mój chłopak używając zbliżeniowo nie wiedział ze już nie ma nic na moim koncie. Ale w tym to jakaś tragedia 2 dni temu maiłam na kocie coś koło 6 zł, zazwyczaj trzymam kasę na oszczędnościowym, patrzę dzisiaj a tam sie zrobiło -26zł ja się pytam za co?? karty nie używałam ani razu od niedzieli więc za co?? za kartę nie pobierają mi pieniędzy bo w ciągu miesiąca robię opłatę na ponad 100zł więc ja już nie wiem co jest grane.

Jeżeli któraś z Was znalazła się w podobnej sytuacji proszę o poradę/pomoc przed jutrzejszą wizyta w banku ;))

13 mar 2013 - 21:55:37

nie sądzę, by Cię okradli i raczej powstrzymałabym się od takich słów. szczególnie, że tematu nie możesz edytować.

przede wszystkim - umowa. co w niej było? zgadza się wszystko? jakieś późniejsze zmiany regulaminu też czytałaś? nigdzie nie pisali o dodatkowej opłacie za coś tam?

to karta zbliżeniowa? i Twój chłopak nią płaci? O_o dziwnie...

13 mar 2013 - 22:07:52

napisałam czyżby okradał. a nie że okrada
Nie, umowa była bardzo jasna jeżeli płace za powyżej 100zł miesięcznie kartą do 28 każdego miesiąca opłata nie jest pobierana, a jak juz by była to w wysokości 8zł. tak mój chłopak również używa moją kartę jak wpływają tam jego jakieś pieniądze nic dziwnego w tym nie widzę;)) A po za tym wielu moich znajomych ma konto internetowe w ing i nigdy wcześniej sie coś podobnego im nie zdarzyło.

13 mar 2013 - 22:18:06

ja bym poczekała jeszcze płatności kartą są księgowane często tego samego dnia, co płatność / dnia następnego, ale za co jest pokazywane nawet to tygodnia później. poczytaj i policz dokładnie z historii

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

14 mar 2013 - 08:48:59

przecież masz wszystko zaksięgowane,sprawdź za co pobierali ci kasę

14 mar 2013 - 11:29:55

Sprawdź w historii operacji za co zostały pobrane pieniądze. I nie dawaj chłopakowi swojej karty bo sprzedawca ma prawo: zatrzymać kartę, powiadomić bank i wezwać policję. A tego chyba nie chcecie.

14 mar 2013 - 19:55:03

Tak jak dziewczyny piszą sprawdź sobie historię operacji. A jeśli nei masz czegoś w historii to może dopiero zostać zaksięgowane. Poza tym niekóre sklepy (zwłaszcza interentowe) blokują dwa razy pieniądze przy płatnościach kartą. Mam tak gdy zamawiam coś w Bershka online i płacę kartą prepaid mastercard. Pobierają mi pieniądze i dodatkowo blokują JESZCZE RAZ tę kwotę na karcie (często mam przez to poniżej zera bo kartę doładowuję na taką kwote na jaką planuję coś kupić), ale po kilku dniach odblokowują. Nie mniej jednak jest to wkurzające bo też się za tym przeleciałąm do banku i tak naprawdę nie umieli mi powiedzieć dalczego Bershka ode mnie dwa razy kasę ściągnęła. Kazali poczekać kilka dni i zgłosić się jeśli sprawa się nie wyjaśni.

15 kwi 2024 - 18:23:39

Rozwój technologii biometrycznych, takich jak biometria behawioralna, otwiera nowe możliwości dla sektora bankowego w zakresie zabezpieczeń. Analiza zachowań użytkowników daje bankom potężne narzędzie do walki z cyberprzestępczością, co jest szczególnie ważne w dobie rosnących zagrożeń. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak banki wykorzystują biometrię behawioralną, warto odwiedzić https://praktycznyekspert.pl/jak-biometria-behawioralna-pomaga-w-potwierdzaniu-tozsamosci-klientow-bankow/ gdzie dostępne są kompleksowe analizy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOCYYY. USUWANIE KLEJU ZE SPODNI JEANSOWYCH:((((