Obecnie rozmawiamy o:

Zmiana fryzury jaka??

gorący temat

Kreatywne prezenty?

dzisiaj o 12:38

Zmiana fryzury jaka??

dzisiaj o 9:37

gry internetowe

wczoraj o 12:05

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Depilacja woskiem:
-pachy - (10 złotych)
-ręce - (20 złotych)
-łydki - (35 złotych)
-uda - (20 złotych)
-całe nogi - (50 złotych)
-plecy - (35 -40 złotych)
-wąsik - (10 złotych)
-broda - (10 złotych)
-wąsik +broda - (16 złotych)
-bikini - (30 złotych)
-bikini brazylijskie - (50 złotych
depilacja w domu u kosmetyczki w krakowie

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
lauretta
i na ile starcza? tak zeby skóra była gładka, bez żadnych włosków? chociaż na tydzień, tak uczciwie oceńmy, proszę
spokojnie mi na 2 tygodnie, po 3 zaczynaja sie pojawiac wloski, po 4 juz trzeba depilowac

Cytat
Agne
Cytat
Agne
Cytat
alicjast
no a ile wcześniej przed wyjazdem najlepiej iść ?

ja muszę 4 dni, wtedy mi znikają

ale to zależy czy Twoja skóra jest "przyzwyczajona" do takiej depilacji,
generalnie polecam, bo sie opłaca ;)

Właśnie, bo jak dziewczyna pójdzie pierwszy raz, to wiadomo ze skóra inaczej będzie wyglądać niz po kilku miesiącach czy latach takiej depilacji. dlatego odradzam przed wyjazdami, randkami itp.

ja wiem :) wyjazd planujemy dopiero na wrzesien wiec spokojnie :) chce się właśnie teraz zorientować ile to wszystko kosztuje, żeby sobie odłożyć i w sierpniu iść zobaczyć jak moja skóra zareaguje :)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-16 19:02 przez alicjast.

najlepiej idz wczesniej i sprawdzisz jak to jest i jak skóra reaguje bo im wiecej zabiegów zrobisz tym kolejne mniej bolą

ja byłam w zeszłym tygodniu w Easy Waxing. jestem bardzo zadowolona bo od depilacji minal tydzien a skora jest ciągle mieciutka! musza miec jakies dobry wosk, bo depiluje sie od dawna i nigdy nie mialam tak miekkiej skory przez taki czas! no a poza tym depilacja jest tania i bardzo mila pani mnie depilowala. polecam wizyte w salonie!

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Ja coraz częściej zastawiam się nad depilacją laserową, mam już dość ciągłego zapuszczania włosków. Czy ktoś wie ile potrzeba serii by pozbyć się wszystkich włosków i jak jest mniej więcej koszt tego? Czy w ogóle warto się na coś takiego decydować?

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

Czemu nie zrobisz sobie depilacji sama? Ja byłam tylko raz u kosmetyczki we Wrocławiu na takim zabiegu i muszę przyznać, że wyszłam niezadowolona. Kosmetyczka nie miała podejścia do klientów, w zasadzie nawet nie wiedziała jak dobrze wykonać depilację. Od tamtego czasu sama robię sobie depilację woskiem do depilacji z hb. Zabieg da się przeżyć, a efekty są naprawdę fajne ;)

Cytat
godzinaczwarta
Cytat
alicjast
no a ile wcześniej przed wyjazdem najlepiej iść ?

Wiesz co, ja uważam, że to duże ryzyko, bo jak masz wrażiiwą skórę, to może Ci się goić długo. Może trudno w to uwierzyć, ale mi po wosku kropki zeszły dopiero po 2 tygodniach. Fakt, że byłam gładziutka przez ok. miesiąc, ale co z tego jak byłam cała w kropach w tym "strategicznym miejscu'. Najlepiej uważam pójść wtedy, kiedy nie masz nic ważnego w planach żeby zobaczyć jak będziesz wyglądac po takim zabiegu żeby nie było płaczu ;-)
Zgadzam się w 100 %, mnie np po wosku wyszło pełno krostek które zacząły znikać dopiero jak włoski zacząły odrastać, także radzę wcześniej przetestować

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

No wlasnie sama zastanawiam sie nad bikini

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

Jest wiele salonów, do których mozna wybrac się na depilację bikini. Jednak u mnie taka depilacja woskiem sie nie sprawdziła. Niestety ale miałam przebarwienia oraz podrażenienia i potem miałam problem z wrastającymi włoskami. NIe wygladało to zbyt dobrze.
Polecam Ci za to depilację laserową... Zdecydowałam sie i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona..... Dobre rezultaty, efekt jest poza tym tutaj całkowicie na stałe.
Na stronie opisane są rezultaty zabiegu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak rozciagnac spodnie jeansowe