Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

30 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Depilacja woskiem:
-pachy - (10 złotych)
-ręce - (20 złotych)
-łydki - (35 złotych)
-uda - (20 złotych)
-całe nogi - (50 złotych)
-plecy - (35 -40 złotych)
-wąsik - (10 złotych)
-broda - (10 złotych)
-wąsik +broda - (16 złotych)
-bikini - (30 złotych)
-bikini brazylijskie - (50 złotych
depilacja w domu u kosmetyczki w krakowie

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
lauretta
i na ile starcza? tak zeby skóra była gładka, bez żadnych włosków? chociaż na tydzień, tak uczciwie oceńmy, proszę
spokojnie mi na 2 tygodnie, po 3 zaczynaja sie pojawiac wloski, po 4 juz trzeba depilowac

Cytat
Agne
Cytat
Agne
Cytat
alicjast
no a ile wcześniej przed wyjazdem najlepiej iść ?

ja muszę 4 dni, wtedy mi znikają

ale to zależy czy Twoja skóra jest "przyzwyczajona" do takiej depilacji,
generalnie polecam, bo sie opłaca ;)

Właśnie, bo jak dziewczyna pójdzie pierwszy raz, to wiadomo ze skóra inaczej będzie wyglądać niz po kilku miesiącach czy latach takiej depilacji. dlatego odradzam przed wyjazdami, randkami itp.

ja wiem :) wyjazd planujemy dopiero na wrzesien wiec spokojnie :) chce się właśnie teraz zorientować ile to wszystko kosztuje, żeby sobie odłożyć i w sierpniu iść zobaczyć jak moja skóra zareaguje :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-16 19:02 przez alicjast.

najlepiej idz wczesniej i sprawdzisz jak to jest i jak skóra reaguje bo im wiecej zabiegów zrobisz tym kolejne mniej bolą

ja byłam w zeszłym tygodniu w Easy Waxing. jestem bardzo zadowolona bo od depilacji minal tydzien a skora jest ciągle mieciutka! musza miec jakies dobry wosk, bo depiluje sie od dawna i nigdy nie mialam tak miekkiej skory przez taki czas! no a poza tym depilacja jest tania i bardzo mila pani mnie depilowala. polecam wizyte w salonie!

niezweryfikowana
Posty: 250
Ostrzeżenia: 1/5

Ja coraz częściej zastawiam się nad depilacją laserową, mam już dość ciągłego zapuszczania włosków. Czy ktoś wie ile potrzeba serii by pozbyć się wszystkich włosków i jak jest mniej więcej koszt tego? Czy w ogóle warto się na coś takiego decydować?

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Czemu nie zrobisz sobie depilacji sama? Ja byłam tylko raz u kosmetyczki we Wrocławiu na takim zabiegu i muszę przyznać, że wyszłam niezadowolona. Kosmetyczka nie miała podejścia do klientów, w zasadzie nawet nie wiedziała jak dobrze wykonać depilację. Od tamtego czasu sama robię sobie depilację woskiem do depilacji z hb. Zabieg da się przeżyć, a efekty są naprawdę fajne ;)

Cytat
godzinaczwarta
Cytat
alicjast
no a ile wcześniej przed wyjazdem najlepiej iść ?

Wiesz co, ja uważam, że to duże ryzyko, bo jak masz wrażiiwą skórę, to może Ci się goić długo. Może trudno w to uwierzyć, ale mi po wosku kropki zeszły dopiero po 2 tygodniach. Fakt, że byłam gładziutka przez ok. miesiąc, ale co z tego jak byłam cała w kropach w tym "strategicznym miejscu'. Najlepiej uważam pójść wtedy, kiedy nie masz nic ważnego w planach żeby zobaczyć jak będziesz wyglądac po takim zabiegu żeby nie było płaczu ;-)
Zgadzam się w 100 %, mnie np po wosku wyszło pełno krostek które zacząły znikać dopiero jak włoski zacząły odrastać, także radzę wcześniej przetestować

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

No wlasnie sama zastanawiam sie nad bikini

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Treść posta została usunięta automatycznie

A nie lepiej samej zrobić depilację woskiem? Wyjdzie Ci to zdecydowanie taniej i praktyczniej

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak rozciagnac spodnie jeansowe