Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chce się skusić na depilację u kosmetyczki, bo wyjeżdżam z chłopakiem nad morze i chciałabym miec zrobioną tą depilacje porządnie :)
Chodzi mi o pachy, całe nogi i możliwe, że bikini i tu właśnie moje pytanie ile tak mniej więcej by mnie to kosztowało ?:)
Zauważylam, ze dużo dziewczyn uczęszcza na depilacje do kosmetyczki i dlatego pytam, bo moze wiecie :)
z góry dzięki

ja chodzilam na depilacje bikini do dobrej kosmetyczki i brala ode mnie 35 zl.,sadze ze te ceny beda sie roznic miedzy poszczegolnymi gabinetami kosmetycznymi. co do pach i nog nie znam cennika.

może ktoś jeszcze zna takie orientacyjne ceny ?

i jaką depilacje najlepiej robic ? wydaje mi się, że woskiem ? jak sądzicie ?

bikini woskiem ok. 35 zł, ale radzę nie iśc przed samym wyjazdem, bo będziesz mieć tak jak ja przed superrandką, czyli masę czerwonych kropek i wielki dyskomfort z tego powodu ;-)

Cytat
alicjast
może ktoś jeszcze zna takie orientacyjne ceny ?

i jaką depilacje najlepiej robic ? wydaje mi się, że woskiem ? jak sądzicie ?

Obdzwoń gabinety u siebie w okolicy, bo w każdym cena troszeczkę się różni

no a ile wcześniej przed wyjazdem najlepiej iść ?

właśnie wiem, że cena się różni :P ale tak mniej więcej bym chciała wiedziec ile mam odłożyć :)

Cytat
alicjast
no a ile wcześniej przed wyjazdem najlepiej iść ?

ja muszę 4 dni, wtedy mi znikają

Cytat
alicjast
no a ile wcześniej przed wyjazdem najlepiej iść ?

Wiesz co, ja uważam, że to duże ryzyko, bo jak masz wrażiiwą skórę, to może Ci się goić długo. Może trudno w to uwierzyć, ale mi po wosku kropki zeszły dopiero po 2 tygodniach. Fakt, że byłam gładziutka przez ok. miesiąc, ale co z tego jak byłam cała w kropach w tym "strategicznym miejscu'. Najlepiej uważam pójść wtedy, kiedy nie masz nic ważnego w planach żeby zobaczyć jak będziesz wyglądac po takim zabiegu żeby nie było płaczu ;-)

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

Depilacja

Zabieg Cena
Nogi całość 70,- zł
Łydki/ uda 40,- zł
Bikini 30,- zł/50,- zł
Pachy 30,- zł
Wąsik 15,- zł
Plecy 70,- zł
Klatka piersiowa 50,- zł
Ramiona/przedramiona 30,- zł
Ramiona i przedramiona 40,- zł
Regulacja brwi 10,- zł

w moim salonie we wrocławiu

ja ostatnio zaplacilam 95zl, wszystko zgodnie z cennikiem



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-16 18:20 przez ewelinka_.

Cytat
Agne
Cytat
alicjast
no a ile wcześniej przed wyjazdem najlepiej iść ?

ja muszę 4 dni, wtedy mi znikają

ale to zależy czy Twoja skóra jest "przyzwyczajona" do takiej depilacji,
generalnie polecam, bo sie opłaca ;)

u mnie zadnych krostek nie bylo. zaczerwienienie zniklo po ok 1h i po klopocie. pewnie u kazdego jest inacej i to zalezy od tego jak skora zaraguje na taki zabieg. mnie sie utrzymalo ok 2,5 tyg na gladko a pozniej delikatne "odrastanie". plusem jest tez fakt ze po depilacji wloski sa ciensze i juz tak "nie kluja" przy odrastaniu.

DEPILACJA WOSKIEM:


WĄSIK 10 ZŁ


BRWI 10 ZŁ


RĘCE 45 ZŁ


ŁYDKI 55 ZŁ


CAŁE NOGI 90 ZŁ



CAŁE NOGI+BIKINI 110 ZŁ



BIKINI 30 ZŁ



BIKINI BRAZYLIJSKIE 50 ZŁ



BIKINI HOLLYWOOD 70 ZŁ



PACHY 30 ZŁ


gabinet w krakowie

i na ile starcza? tak zeby skóa była gładka, bez żadnych włosków? chociaż na tydzień, tak uczciwie oceńmy, proszę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak rozciagnac spodnie jeansowe