Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

56 minut temu

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bóg a nauka

17 gru 2012 - 19:43:32

Zupełnie nie wiedziałam gdzie taki post umieścić. Ten wydawał mi się najodpowiednejszy. Jeśli coś nie tak, proszę o przeniesienie.
http://demotywatory.pl/3996874/Bog-a-nauka
Czy któraś z Was widziała ten demotywator? Jeśli nie - zachęcam, ciekawa refleksja.
Po przeczytaniu - co o tym myślicie? Zmieniłyście swoje poglądy? Sądziłyście to samo? Przekonało Was to?
Ja jestem niewierzącą. Szczerze mówiąc zaskoczyła mnie ta historia. Nie przekonała 100%, ale fak, dobre wyjaśnienie A.E. Ja swoje zasady moralne i etyczne mam i uważam, że każdy jest kowalem swojego losu, ale szanuję osoby chodzące do kościoła, modlące się, wierzące. Może niektórym jest to potrzebne, więc czemu nie? Ja mam 15 lat, jestem z rodziny katolickiej. Nie chodzę od roku, chociaż wychodzić muszę, ponieważ nie jestem pełnoletnia. Jak jest z Tym u Was, Szafowiczki?
Zapraszam do dyskusji. :-)

Bóg a nauka

18 gru 2012 - 16:33:14

jeden krótki tekścik nie jest w stanie zmienić moich poglądów. imho troche to naciągane, nie jest to dostatecznie uargumentowane. chętnie przeczytałabym całą książkę.

Bóg a nauka

18 gru 2012 - 20:20:32

Cytat
sariel
jeden krótki tekścik nie jest w stanie zmienić moich poglądów. imho troche to naciągane, nie jest to dostatecznie uargumentowane. chętnie przeczytałabym całą książkę.
Albert Einstein nigdy nie napisał tej książki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ALLEGRO - POMOCY