Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 2/5

Jeśli pojawiają się często jakieś stworzenia na Twoich ubraniach bądź zauważasz dziury to w ostateczności skorzystaj z usługi pod nazwą likwidacja owadów mazowieckie [moderacja - link]. Na pewno Tobie pomogą.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-25 16:18 przez moderator.

niestety chyba nic tak dobrze nie zadziała jak właśnie naftalina ale jej zapach jest obrzydliwy

zweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 1/5

dziewczyny ! niestety muszę odkopać temat, bo mole zagnieździły się w mojej garderobie:( prawdopodobnie weszły do domu przez kratkę wentylacyjną, nie chcę stosować samej naftaliny bo cuchnie strasznie, a gdzieś czytałam o "antymol" może któraś z was próbowała? działa czy nie? najtaniej znalazłam na ichemia i zastanawiam się czy zamówić, zależy mi na czasie żeby się nie rozgościły na dobre POMOCY

Cytat
bless
dziewczyny ! niestety muszę odkopać temat, bo mole zagnieździły się w mojej garderobie:( prawdopodobnie weszły do domu przez kratkę wentylacyjną, nie chcę stosować samej naftaliny bo cuchnie strasznie, a gdzieś czytałam o "antymol" może któraś z was próbowała? działa czy nie? najtaniej znalazłam na ichemia i zastanawiam się czy zamówić, zależy mi na czasie żeby się nie rozgościły na dobre POMOCY

nie próbowałam tego antymol ale kupiłam lawendowe zawieszki do szafy (Rajd lub Bros- nie pamiętam). Dodatkowo w sezonie lawendowym nazrywałam trochę i porobiłam sobie bawełniane pachnące woreczki. Nie ma ani jednego mola a zapach w szafie był cudowny!

Wydaje mi się że dobra <moderacja>Dezynsekcja będzie w stanie pozbyć się problemu



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-05-28 18:24 przez moderator.

Muszę przyznać, że ja jeszcze takich robaków u siebie nie miałam i mam nadzieję, że nigdy się one u nas nie pojawią. Jeśli już to na pewno dezynsekcja pluskwy warszawa będzie bardzo dobrym rozwiązaniem, aby skutecznie się ich pozbyć. Właśnie dlatego moim zdaniem jest to ważne, aby dbać o czystość.

Wspolczuje.. mielismy mole mielismy tez pchły po psie kolezanki oraz obstawiam pluskwy chociaz nie mam pewnosci.. pomoglo nam ozonowanie https://www.osuszanie-slim-pol.pl/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zakupy spożywcze online