Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

dać mi spokój ?

12 lip 2012 - 09:07:43

Błąd w tytule.. przepraszam .. "MU"
Wczoraj chłopak powiedział że prawdopodobnie wyjedzie do innego miasta jeśli nie znajdzie pracy tutaj, i będzie przyjezdzał tylko na weekendy . Wczesniej mi jednak obiecywał że zostanie i poczeka na mnie rok tutuaj i razem pojedziemy na studia . Troche sie zdenerwowałam,przez cały wieczór mu narzekałam i marudziłam (niestety taki moj charakter,czy jakis inny problem - w jego towarzystwie łatwo sie o cos obrazam na niego itd ) , jak wrocilam do domu to mi było bardzo głupio że sie tak zachowywałam i myślałam zeby sie z nim rozstać,ponieważ zemną nie jest szczęsliwy.. .
Pożniej stwierdziłam że jeszcze zaczekam,dzisiaj rano na pytanie czy przyjdzie wieczorem na chwile odpisał "narazie sie niechce z tobą spotykać" , nei odpisałam mu nic ,jest teraz na skype , ale jestem na niewidocznym,neichce zabardzo teraz z nim rozmawiać , i tu moje pytanie : nie pisać mu nic,ani sie nie pokazywać (nawet na skype)?myśle ze go kocham,niewiem czy chce z nim być bo go tylko chyba denerwuje,niechce mi sie z nim rozmawiać bo przecież chyba jasne że zostawił mnie bo go wnerwiałam,wiec chyba chce odemnie odpocząć.. ale myślicie że są jakieś szanse "kiedyś"? czy powinnam sie odezwac?
Zapewne to co napisałam jest bez sensu i jedno i to samu lub sprzeczne,ale potrzebowałam coś napisać.. i niewiem co zrobic..\



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-12 09:09 przez mmoonniikkaaff.

dać mi spokój ?

14 lip 2012 - 07:03:54

poczekaj pare dni i napisz mu sms ,chłopak przez ten czas ochłonie i jak kocha to wróci do Ciebie :)

dać mi spokój ?

17 lip 2012 - 12:32:03

Cytat
zuza9614
poczekaj pare dni i napisz mu sms ,chłopak przez ten czas ochłonie i jak kocha to wróci do Ciebie :)[/quot

dokłdanie

dać mi spokój ?

17 lip 2012 - 14:29:28

narazie się nie odzywaj, jak mówią - poczekaj kilka dni. ale może spróbuj zmienić w sobie jedno - nie maudź i nie obrażaj się tylko staraj się rozmawiać. marudy są wnerwiające ;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co to znaczy poczta polska za pobraniem?