Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kochane dziewczyny : )!
Kilka dni temu na wyprzedaży w H&M kupiłam sobie suuuuuuper ciemnokarmelowe szorty (mniam). Spodenki miały kant, więc po wypraniu ich chciałam go znów zaprasować. [w tym momencie możecie zacząć mnie linczować] ZROBIŁAM TO PRASUJĄC NA PRAWEJ STRONIE BEZ UŻYCIA SZMATKI (hardkorowe zagranie). Przez to na spodniach pojawily się świecące ślady. Wyprałam spodenki, ale one są nadal (te ślady). Co zrobić?! ;((((( Nie widać tego bardzo, ale moja psychika wie, że to tam jest i na prawdę to mnie boli w sercu :D.

Z utęsknieniem czekam na pomoc... usycham z niewiedzy... błagam o pomoc... litość.... tak bardzo potrzebuję pomocy!


Wasza Magdulka

zweryfikowana
Posty: 1.910
Ostrzeżenia: 1/5

o mamooo ;<chętnie bym się dowiedziała.. bo też jestem ciapą

zweryfikowana
Posty: 9.196
Ostrzeżenia: 5/5

Ja również nie wiem..

Przez chwilę potrzymaj ubranie nad naczyniem, w którym gotuje się woda, tak by para przenikała przez tkaninę. Po ostygnięciu przeprasuj.
surowe ziemniaki obrane ze skórki ścieramy na tarce i niezwłocznie za pomocą szczoteczki do rąk wcieramy mocno świeżą papkę w wyświecone miejsca. Po wyschnięciu (zaleca się osuszenie suszarką do włosów) czyścimy suchą szczotką, by usunąć pozostałości ziemniaków. Na koniec prasujemy odświeżane miejsce po lewej stronie przez zaparzaczkę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-27 22:55 przez anika310.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zakup zegarka