Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny moze miała któras taka sytuacje i sie orientuje, otóż siostra wysłała do mnie paczke adres napisała dobbrze tylko jak pisała kod pocztowy to zamiast 22-420 , napisała 22-320 , a miejscowosc dobrze,, czy taka paczka dojdzie czy zwrócą ja spowrotem? bo w sumie to priorytet byl a idzie juz 3 dni

chyba paczka nie dojdzie do Ciebie

Raczej nie dojdzie. Zostanie najprawdopodobniej zwrocona do nadawcy.

no a nie moga sprawdzic poprostu jak im sie nie bedzie zgadzało.. i zobacza ze kod pocztowy tej miejscowosci sie zgadza tylko cyfra pomylona
kurcze;(

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-19 10:32 przez madziulalula.

ja zawsze pomylę kod ze względu na to, iż często się przeprowadzam. Paczki zawsze dochodzą :) możesz być spokojna

no m , tez mi sie wydaje ze poprostu sprawdza to , zobacza ze adres wszywtsko prawidłowe i ze musiała mi sie cyferka pomylic:P)

22-420 a 22-320 to spora roznica, na pewno kod 22-320 jest przypisany do innej miejscowosci. A paczki po Polsce rozsylaja wedle kodów a nie wedlu ulic czy miejscowosci, bo uwierz mi nikt nie siedzi i nie sprawdza kazdej paczki z osobna czy zgadzaja sie wszystkie dane.

Ja to raczej kiepsko widze, no ale może akurat - kolezanka wyzej pisala ze paczki dochodziły, wiec moze i do Ciebie tez dotrze :) poczekaj do przyszlego tyg bo poczta i tak w weekend nie pracuje.

raczej dojdzie bo oni patrzą na miejscowość

na poczcie wprowadzaja kod do progamu razem z miejscowoscią wiec ta paczka bedzie potraktowana jako błedna i zwrocona do nadawcy niestety ...
malo tego na kwitku poleconym jest identyfikator wysylki taki 14 cyfrowy mozna sprawdzic co sie dzieje z przesylka ,,,

http://sledzenie.poczta-polska.pl/

na tej stronie sie to sprawdza

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-19 10:39 przez mloda1325.

Paczki dochodzą nawet jak ktoś napisze Łuć zamiast Łódź ;) wiadomo, może iść dłużej, ale powinna dotrzeć. To sortują/dostarczają ludzie, a nie maszyny.

Nie dojdzie . paczki sa identyfikowane właśnie po kodzie . Wróci do nadawcy .
ps: Jeśli znasz numer nadania to sprawdź gdzie paczka jest w chwili obecnej na stronie sledzenia poczty poslkiej : http://sledzenie.poczta-polska.pl/ (cyfry spod kodu kreskowego przepisz jedna obok drugiej bez nawiasów)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-19 10:44 przez Musiek.

Zwrócą siostrze raczej.

ale sprawdzałam i doszła do dwódch miejscowoscie , pisze ze wczoraj została wysłana z kielc

Dojdzie :) kolega mi wyslal kiedys w ogole bez kodu pocztowego i doszla. Tylko zostala weryfikowana w warszawie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Instalacja LPG w samochodzie