Obecnie rozmawiamy o:

maszyny przemysłowe

25 minut temu

Dom - remont i budowa

26 minut temu

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam.
Od niedawna używam KB token, ze względu na to, że na stronie zaraz po zalogowaniu pojawia się taka informacja by to włączyć. A na dniach będą usuwać kody jednorazowe, więc chciałam się już przyzwyczaić.
Jednak istnieje jeden problem. Gdy należy wpisać cenę jestem zmuszona ją zaokrąglić. Nie mogę postawić przecinka, jest to dla mnie uciążliwe, gdyż jeżeli np po przecinku mam 01 to nie mogę dać grosza mniej, bo nie wpłynęła cała kwota, muszę natomiast zapłacić więcej, do całości. Próbowałam różnych rzeczy, wciskałam wszystkie przyciski po kolei i nic. A na dłuższą metę nie jest to dobre. Przelewy robię bardzo często i na takich drobiazgach pozbywam się pieniędzy, które z nieba nie spadają.
BARDZO PROSZĘ WAS O POMOC ! Najpierw wolę zapytać się was o to tutaj, gdy żadna nie będzie wiedziała jak postawić ten przecinek będę zmuszona wybrać się do banku.

Szanowna Syluuu,
w celu weryfikacji transakcji w KB-token należy wpisać kwotę zaokragloną do złotówek, bez konieczności podawania wartości przelewu w groszach.
Natomiast przelew zostanie wykonany dokładnie na kwotę podaną przez Ciebie w systemie transakcyjnych KB24.pl.

Podrawiamy serdecznie,
Kredyt Bank
Biuro Public Relations

czy pobierana jest jakas za to opłataa? bo ogolnie to za te kody na "kartce" płace co miesiąc 8 zł więc sie zastanawiam co do tego KB.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak usunąć klej z materiału ??? pomocy !