Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak zrobić ozdoby świąteczne?

21 lis 2011 - 12:19:01

Hej :) Buszowałam w necie za inspiracjami i trafiłam na szafę :D Baardzo mnie to cieszy. Widzę, że kobietek jest tu dużo, więc może powiecie mi, jak zrobić fajne ozdoby świąteczne? Łańcuchy z papieru już umiem, ale może jakieś bombki? Czy jakieś inne ozdoby? Nie wiem w sumie, co można zrobić ręcznie...

Z góry dzięki za Wasze odpowiedzi :D

Jak zrobić ozdoby świąteczne?

21 lis 2011 - 13:03:44

Fajny temat, ja już mam fazę na święta! Ja sobie robie z drucika takie puste w środku bombki, ale długo mi to schodzi...


A chciałabym umieć coś takiego jak poniżej... Ale nie wiem jak się za to wziąć.. Ja w ogóle tak uparcie robię takie rzeczy a talent mam minimalny :<


wiem, że można jakoś bombki z papieru robić wiesz, tak jak to całe origami. Ale nie umiem :<

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.797

Jak zrobić ozdoby świąteczne?

21 lis 2011 - 14:11:09

a ja robię takie:


czasu dużo na to trzeba, ale dość sympatycznie się robi ^^

Jak zrobić ozdoby świąteczne?

21 lis 2011 - 14:31:39

REWELACYJNE! Napisz proszę, jak to robisz? Błaaagaam! Ciężko jest? Bo ,że czasochłonne to nic, ja czas mam :D Tylko czy trudne? Bo ja talent to średnio mam :(

Jak zrobić ozdoby świąteczne?

21 lis 2011 - 17:44:25

śliczne te Wasze ozdoby:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.797

Jak zrobić ozdoby świąteczne?

21 lis 2011 - 18:00:40

bardzo łatwo się je robi, ale monotonnie - jak bransoletki z muliny;p na priv podałam link :)

Jak zrobić ozdoby świąteczne?

24 lis 2011 - 02:55:02

upiecz ciasteczka w różnych kształtach, pomaluj lukrem

Jak zrobić ozdoby świąteczne?

29 lis 2011 - 12:00:11

Cytat
sariel
a ja robię takie:


czasu dużo na to trzeba, ale dość sympatycznie się robi ^^
To jest świetne :O Ale pewnie czasochłonne. Kiedy widzialam to u mojej ciotki, ale ona to gdzie kupila... Ile schodzi zrobienie takeigo cuda samemu?

Jak zrobić ozdoby świąteczne?

29 lis 2011 - 12:09:44

Oj laski laski, zamiast dłubać w papierze weźcie się do roboty :P piękne bombki można kupić w każdym zwykłym sklepie :P Nie rozumiem po co marnować czas na takie babranie.. I ile jesteście w stanie tych bombek zrobić? Dwie? heh..

Jak zrobić ozdoby świąteczne?

29 lis 2011 - 12:21:33

Wlasnie o to babranie chodzi :) wielkie halo kupic w sklepie, a zrob to sama, mnie np duma rozpiera :D i ociekam zaj....tościa :D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.797

Jak zrobić ozdoby świąteczne?

29 lis 2011 - 14:13:43

Cytat
pijaczka
Oj laski laski, zamiast dłubać w papierze weźcie się do roboty :P piękne bombki można kupić w każdym zwykłym sklepie :P Nie rozumiem po co marnować czas na takie babranie.. I ile jesteście w stanie tych bombek zrobić? Dwie? heh..

niekażdy ma dwie lewe ręce i nie lubi się "babrać" ;) większą satysfakcję mam jak zrobię coś sama, niż jak za to zapłacę w sklepie ;) ja zrobiłam takich sporo, ale większość rozdałam po rodzinie;p

niezweryfikowana
Posty: 364
Ostrzeżenia: 1/5

Jak zrobić ozdoby świąteczne?

19 gru 2010 - 17:51:37

Hej Kochane, może zrobilyscie już jakies ozdoby? Ja dopiero dzisiaj nabrałam na to ochoty jak zobaczlam w sklepie sztuczny snieg. :) Może jakieś fotki z pomysłami?

Jak zrobić ozdoby świąteczne?

19 gru 2010 - 17:56:34

[/bJa zrobiłam wczoraj z owoców bd je szuszyc(jabłka pomarańcze)

niezweryfikowana
Posty: 364
Ostrzeżenia: 1/5

Jak zrobić ozdoby świąteczne?

19 gru 2010 - 18:37:26

Ja mam w pokoju tylko takie ozdóbki, ale to i tak nie własna robota :(
1. choinka ze swieacymi diodami i bałwanik (w środku świeczka)
2. świeczki śniegowe kule
3., 4. swiatelka dookola okna



Jak zrobić ozdoby świąteczne?

19 gru 2010 - 18:44:42

Ja zrobilam ozdoby na choinke i na okna z suszonych pomarańczy i koralikow z jakiejs nieuzywanej bransoletki:D Tak sie wkrecilam, ze dalej susze cytrynki zeby zrobic tego wiecej:)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakiej firmy? - proszę o radę